Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroce femijesh

Karroce femijesh Chicco, ngjyre portokalli, shume e manovrueshme ne kthesa, ne gjendje shume te mire, montohet ne dy drejtime qe femija te shikoje para dhe nga personi qe shtyn karrocen. E pershtatshme per femije 0 - 4 vjec!

Çmimi: 60.00 €
E publikuar: 3 muaj më parë (19/11/2018)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: djem dhe vajza
Ledia P
tel: 0672655547
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti