Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karroca Chipolino

Shitet karroca Chipolino, eshte ne gjendje shume te mire funksionale, dhe shume e lehte per ty mbyllur. Ne komplet perfshihet Karroca, Maxikosi dhe qanta. Cmimi 110 Euro Komplet.

Çmimi: 110.00 €
E publikuar: 9 muaj më parë (13/02/2019)
Lokacioni: Kosovë / Prizren
E preferuar për: djem dhe vajza
Rmal Suka
tel: +38349611082
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti