Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Stokke scoot

Stokke scoot karroce shume e mire dhe praktike, me nje pershtatese(qe eshte e perfshire) eshte per bebat nga 0 muajsh, ka aksesoret kunder eres dhe shiut dhe nje tjeter ne forme rrjete kunder insekteve cmontohet e gjitha per tu lare eshte blere 800€ e shes per 250 ka pak shenja perdorimi por eshte ne gjendje shume te mire pune.

Çmimi: 250.00 €
E publikuar: 3 muaj më parë (21/02/2019)
Lokacioni: Shqipëri / Durrës
E preferuar për: djem dhe vajza
Alba Al
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti