Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Karrik per ushqim

Shes karriken per ushqim pak e perdorur ne gjendje te rregullt shum e rehatshme edhe per qendrim me te gjate.
Cmimi 25 euro
Kontakt 049627460


Çmimi: 25.00 €
E publikuar: 3 javë më parë (05/03/2019)
Lokacioni: Kosovë / Fushë Kosovë
E preferuar për: djem dhe vajza
Arbena Borovci
tel: 049627460
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti