Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Fustan

Fustan i perdorur vetem një herë,madhesia s
Per info me kontaktoni ne viber


Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 1 muaj më parë (20/04/2019)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: vajza
Hafsa Dizdari
tel: +38345818980
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti