Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

... të tjera nga VIP dhe Fëmijët

Orgesa Zaimi një mesazh me vlerë për gjithë femrat e bërë nëna
Ndonëse e re në moshë, ajo është bërë nënë me dy fëmijë dhe për të familja zë pjesën më...

Ilva Tare bëhet nënë, vjen në jetë Melody
Gazetarja Ilva Tare është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë frytin e dashurisë...

Jona e Big Brother 7 bëhet nënë
Jona Kalemaj, e cila ka qënë banorja finaliste e edicionit të vjetshëm të Big Brother 7 është...

Eventi përrallor i Nora Istrefit për lindjen e vajzës (Foto)
Nora Istrefi ka organizuar një festë përrallore për ardhjen në jetë të vajzës së saj të parë,...

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, në pritje të ardhjes së “princeshës’
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë vetëm pak kohë që kanë bërë publik lajmin se së shpejti...

Vajza shtatzënë, Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe
Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t’u bërë gjyshe....

Kim Kardashian tregon gjininë e fëmijës së dytë, në një mënyrë të veçantë
Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të dytë në muajin dhjetor. Por për t’iu treguar...

Fotot zyrtare të Princit George dhe Princeshës Charlotte
08.06.2015 - Princi George duke puthuar në ballë Princeshën Charlotte. Kjo është fotoja më e re...

Jorida: Kur menytë i përgatis bashkë me djemtë e mi
04.06.2015 - Të gatuash me fëmijët mund të jetë një nga momentet më të mira për të kaluar një...

VIP-at, të çmendur të tregojnë sa fëmijë të bukur kanë…
02.06.2015 - Prindërit e tyre janë të famshëm dhe fëmijët e tyre po ashtu. Kjo, sepse vetë prindërit...

Kim Kardashian në pritje të fëmijës së dytë
01.06.2015 - Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Kanye...

Nora Istrefi bëhet nënë!
18.05.2015 - Këngëtarja Nora Istrefi ka lindur vajzën e saj të parë. Këtë e konfirmojnë disa...

Charlize Theron dëshiron të ketë më shumë fëmijë
06.05.2015 - Charlize Theron ka treguar se është e gatshme të ketë më shumë fëmijë. Aktorja 39-vjeçe,...

Princesha do të quhet Charlotte Elizabeth Diana
05.05.2015 - Charlotte Elizabeth Diana është emri i princeshës së Britanisë, vajzës së princit...

Çifti mbretëror i prezanton botës princeshën
04.05.2015 - Princesha flinte në krahët e nënës së saj. Çifti mbretëror britanik i prezantoi botës...