Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

... të tjera nga VIP dhe Fëmijët

Arbana Osmani me të birin bëjnë pemën e festave të fundvitit
2911.2016 - Prezantuesja Arbana Osmani e ka sjellë pak më herët atmosferën e festave të fundvitit...

Teuta dhe Tara bëhen kuq e zi
28.11.2016 - Aktorja dhe prezantuesja e emisioneve Teuta Krasniqi me vajzën e madhe të saj Tarën sot...

Këngëtarja Elvana Gjata pret fëmijën e saj të parë
16.11.2016 - Këngëtari dhe autori i shumë këngëve, Flori Mumajesi, përherë e ka mbajtur larg mediave...

Këngëtarja e njohur i surprizon të gjithë, shtatzënë për herë të dytë
14.11.2016 - Pink e kishte mbajtur të fshehtë. Dhe ia kishte dalë shumë mirë. Fansat i ka vënë...

Vjen në jetë edhe një Renee tjetër, çifti i njohur bëhen prindër
14.11.2016 - Çifti njohur Blac Chyna dhe Rob Kardashian janë bërë prindër për herë të parë. Vajza...

10 VIP-at që kaluan në depresion pas lindjes
08.11.2016 - Deri në 85% të grave përjetojnë çrregullime të ndjeshme të humorit, menjëherë pas...

Ardit Gjebrea ka një dedikim për vajzën tij, ku çdo baba mund ta gjejë veten
08.11.2016 - Shpesh moderatori i të Dielës Shqiptare, ndan me ndjekësit dhe miqtë e tij virtual çaste...

Valbona Selimllari: Ja arsyeja pse nuk i shfaq në publik fëmijët e mi
03.11.2016 - Janë vërtet të rralla rastet kur Valbona Selimallari flet për familjen dhe fëmijët...

Rrëfehet Adele pas depresionit postnatal: Pas lindjes nuk e doja djalin
03.11.2016 - Këngëtarja e njohur britanike, Adele ka zbuluar problemet me depresionin pas lindjes së...

Në fund të shtatzënisë, postimi emocionues i Aurela Gaçes
26.10.2016 - Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë pas vajzës së...

Vajza e Mark Zuckerberg shqipton fjalën e parë, nuk është mami apo babi
24.10.2016 - Që nga momenti që vajza e tij erdhi në jetë, Mark Zuckerberg ndan me ndjekësit e tij...

Miriam Cani publikon foto të vajzës në gjumë: Dashuria krijon mrekulli
18.10.2016 - Për afro një muaj vajza e saj mbush 1 vjeçe dhe këngëtarja Miriam Cani ndihet e bekuar...

Shtatzënë në moshën 50-vjeçare
13.10.2016 - Në moshën 50-vjeçare, këngëtarja Janet Jackson realizon ëndrrën e saj për t’u...

Meda në pritje të fëmijës së katërt
10.10.2016 - Tashmë të gjithë e njohim familjen e këngëtarit Meda. Familjes së tij, e cila përbëhet...

Sara Hoxha tregon barkun e fryrë nga shtatzania, ja sa i është rritur
10.10.2016 - Ledion Liço dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali. Ky lajm...

/komuniteti