Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Drew, shtatzënia nuk e plogështon!
19.11.2013 - Mund të jetë shtatzanë me fëmijën e saj të dytë, por nuk ka asnjë shenjë ngadalësimi...
Kim, një nënë e pagjumë
18.11.2013 - Të gjithë nënat e dinë se sa netë pa gjumë të imponon një foshnje e porsalindur...
Dhomat e fëmijëve të të famshmëve
Jessica Alba - Kur erdhi koha për të dekoruar dhomën e vajzës së saj të dytë, Haven Garner, Jessica...
Puthja e një nëne
06.11.2013 - Bashkëshorti i saj, David Beckham, fluturoi në Nju Jork më parë gjatë javës për arsye...
Sozitë perfekte të William dhe Kate
22.10.2013 - Kjo do të jetë një javë e madhe për Princin George të Kembrixhit, djalin e Princit...
Owen Wilson do të bëhet sërish baba
11.10.2013 - Owen Wilson do të bëhet baba për herë të dytë. Aktori i komedive pret fëmijë nga...
Halle Berry lind djalë
08.10.2013 - Halle Berry është bërë sërish nënë. Aktorja fituese e një çmimi Oscar ka lindur...
Ami dhe Ermal Mamaqi bëhen prindër
01.10.2013 - Cifti Ami dhe Ermal Mamaqi janë bërë prindër. Ami ish prezantuesja e Portokallisë tashmë...
Dalja e parë e Kate si nënë
16.09.2013 - Kate Middleton u shfaq e mrekullueshme në daljen e parë të saj pas lindjes së djalit....
Michael Buble dhe Luisana Lopilato bëhen me djalë
28.08.2013 - Michael Buble është bërë baba për herë të parë. Këngëtari 37-vjeçar dhe gruaja...
Bundchen, supermodele dhe nënë
28.08.2013 - Modelja më e paguar e të gjitha kohërave, Gisele Bundchen, pavarësisht se ka shëtitur...
Çiljeta, nënë me kohë të plotë
22.08.2013 - Çiljeta Xhilaga ka harruar për pak kohë muzikën dhe impenjimet e saj profesionale për...
Çifti mbretëror, foto të reja të Princit George
20.08.2013 - Kensington Palace ka publikuar foto të reja të Princit George, të parat pas atyre të...
Kur bebet rriten dhe... bëhen top modele!
19.08.2013 - Askush nuk e mohon që janë të bukura. Top modelet më të famshme të botës i lënë...
Charlize, një nënë e përkushtuar
14.08.2013 - Ndonëse 38 vjeç, Charlize Theron vazhdon të gëzojë atë trup që shumë vajza sa gjysma...
Jenifer Aniston shtatzënë?
05.08.2013 - Në Nju Jork u dha premierë “We’re The Millers”, film me Jennifer Aniston....
Duff, një nënë e rraskapitur
05.08.2013 - Të jesh nënë e një të porsalinduri është një prej “profesioneve” më...
Megan Fox pret një fëmijë të dytë
05.08.2013 - Aktorja Megan Fox dhe bashkëshorti i saj, Brian Austin Green, janë duke pritur fëmijën...
Teuta Kurti bëhet nënë
29.07.2013 - Këngëtarja shqiptare, Teuta Kurti, ka sjellë në jetë fëmiun e saj të parë, që është...
Shakira, një trup perfekt 6 muaj pas lindjes
26.07.2013 - Ajo frikësohej se “nuk do të ishte kurrë më një femër seksi”, pasi lindi...
Uilliam e Kate vendosin emrin e fëmijës
24.07.2013 - Duka dhe Dukesha e Kembrixhit i kanë vënë emrin Xhorxh Aleksandër Luis djalit të tyre...
Penelope Cruz sjell në jetë fëmijën e dytë
23.07.2013 - Aktorja Penelope Cruz ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, fryt i lidhjes me...
Pritja merr fund, Kate Middleton lind djalë
22.07.2013  - Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka lindur djalë. Sipas një deklarate zyrtare...
Kate në maternitet, pritet lindja e foshnjes mbretërore
22.07.2013 - Dukesha e Kembrixhit, Kate që prej mëngjesit të së hënës ndodhet në maternitet, e...
Ditët e ëmbla të Amarda Toskës
Çfarë ka ndryshuar në jetën tuaj deri tani me shtatzëninë tuaj? Ka ndryshuar shigjeta...
Miranda lind djalin e dytë
15.07.2013 - Këngëtarja Miranda Hashani për të dytën herë është bërë nënë. Ylli i muzikës...
Veri-Perëndim, emri i vajzës së Kim
21.06.2013 - Kim Kardashian dhe Kanye West kanë zgjedhur një emër shumë të çuditshëm për vajzën...
Affleck: Tre fëmijë mjaftojnë
18.06.2013 - Aktori, regjisori dhe skenaristi, Ben Affleck, e ka bërë të qartë se nuk planifikon...
Kardashian sjell në jetë vajzën
17.06.2013 - Kim Kardashian solli në jetë në orët e para të mëngjesit të së dielës, vajzën...
Kate Winslet pret fëmijën e tretë
06.06.2013 - Kate Winslet është në pritje të fëmijës së saj të tretë. Lajmi është konfirmuar...
Eneda Tarifa bëhet nënë
21.05.2013 - “Aria sapo erdhi në jetë, është një thesar”… Ka qenë kjo fjalia...
Eva Herzigova lind djalë
02.05.2012 - Eva Herzigova dhe i dashuri i saj, Gregorio Marsiaj, janë bërë prindër të një djali...
Vic: Me fëmijët më ndihmon një dado
29.04.2013 - Nuk është e lehtë të jesh një nënë në karrierë, por Victoria Beckham ka treguar...
Edward Norton bëhet me djalë
18.04.2013 - Edward Norton dhe e fejuara e tij, Shauna Roberts, janë bërë me djalë. Sipas ‘Us...
Halle Berry është shtatzënë
06.04.2013 - Aktorja 47 vjeçare, Halle Berry, ka konfirmuar se është në pritje të fëmiut të saj...
Jeremy Rener, baba për herë të parë
02.04.2013 - Jeremy Rener është bërë baba’ për herë të parë. Protagonisti i ‘The...
Shtatzënia nuk ka lënë shenjë në trupin e Beyonce
26.03.2013 - Këngëtarja dhe aktorja, Beyonce Knowles, është nga ato femra që thuajse në çdo paraqitje...
Halle Berry do të jetojë në Francë kur t’i rritet vajza
26.03.2013 - Aktorja Halle Berry do të zhvendoset në Francë kur vajza e saj të mbushë 18 vjet. 46-vjeçarja...
Bëhen prindër në fund të vitit
14.03.2013 - Këngëtari kanadez, është parë duke ‘dëgjuar shqelmat’ e fëmiut të tij,...
Djali im është i shoqërueshëm
14.03.2013 - Alicia Keys thotë se djali i saj pëlqen që të jetë në udhëtime së bashku me të...
Ciljeta prezanton djalin e saj Fernando!
21.02.2013 - Që Ciljeta u bë nënë pak kohë më parë, të gjithë e morën vesh, por tani ajo na...
Princi William dhe Dukesha Kate Middleton presin një fëmijë
20.02.2013 - Më në fund, Princi William dhe Dukesha Kate Middleton presin një fëmijë Pas 20 muajsh...
Fergie do të bëhet nënë
19.02.2013 - Këngëtarja Fergie dhe burri i saj, aktori Josh Duhamel, do të bëhen prindër për herë...
Gisele prezanton vajzën me botën
11.02.2013 - Supermodelja Gisele Bundchen prezantoi vajzën e saj të sapolindur, Vivian Lake, në një...

/komuniteti