Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Teuta dhe Tara bëhen kuq e zi
28.11.2016 - Aktorja dhe prezantuesja e emisioneve Teuta Krasniqi me vajzën e madhe të saj Tarën sot...
Këngëtarja Elvana Gjata pret fëmijën e saj të parë
16.11.2016 - Këngëtari dhe autori i shumë këngëve, Flori Mumajesi, përherë e ka mbajtur larg mediave...
Këngëtarja e njohur i surprizon të gjithë, shtatzënë për herë të dytë
14.11.2016 - Pink e kishte mbajtur të fshehtë. Dhe ia kishte dalë shumë mirë. Fansat i ka vënë...
Vjen në jetë edhe një Renee tjetër, çifti i njohur bëhen prindër
14.11.2016 - Çifti njohur Blac Chyna dhe Rob Kardashian janë bërë prindër për herë të parë. Vajza...
10 VIP-at që kaluan në depresion pas lindjes
08.11.2016 - Deri në 85% të grave përjetojnë çrregullime të ndjeshme të humorit, menjëherë pas...
Ardit Gjebrea ka një dedikim për vajzën tij, ku çdo baba mund ta gjejë veten
08.11.2016 - Shpesh moderatori i të Dielës Shqiptare, ndan me ndjekësit dhe miqtë e tij virtual çaste...
Valbona Selimllari: Ja arsyeja pse nuk i shfaq në publik fëmijët e mi
03.11.2016 - Janë vërtet të rralla rastet kur Valbona Selimallari flet për familjen dhe fëmijët...
Rrëfehet Adele pas depresionit postnatal: Pas lindjes nuk e doja djalin
03.11.2016 - Këngëtarja e njohur britanike, Adele ka zbuluar problemet me depresionin pas lindjes së...
Në fund të shtatzënisë, postimi emocionues i Aurela Gaçes
26.10.2016 - Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë pas vajzës së...
Vajza e Mark Zuckerberg shqipton fjalën e parë, nuk është mami apo babi
24.10.2016 - Që nga momenti që vajza e tij erdhi në jetë, Mark Zuckerberg ndan me ndjekësit e tij...
Miriam Cani publikon foto të vajzës në gjumë: Dashuria krijon mrekulli
18.10.2016 - Për afro një muaj vajza e saj mbush 1 vjeçe dhe këngëtarja Miriam Cani ndihet e bekuar...
Shtatzënë në moshën 50-vjeçare
13.10.2016 - Në moshën 50-vjeçare, këngëtarja Janet Jackson realizon ëndrrën e saj për t’u...
Meda në pritje të fëmijës së katërt
10.10.2016 - Tashmë të gjithë e njohim familjen e këngëtarit Meda. Familjes së tij, e cila përbëhet...
Sara Hoxha tregon barkun e fryrë nga shtatzania, ja sa i është rritur
10.10.2016 - Ledion Liço dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër të një djali. Ky lajm...
Teuta Krasniqi pagëzoi vajzën me emrin Kaia: Ky është kuptimi i saj
05.10.2016 - Teuta Krasniqi ditë më parë është bërë nënë për herë të dytë duke sjell në...
Aktorja e “Portokalli”-së në pritje të fëmijës së parë
03.10.2016 - “Top Show Magazine” solli sot në ekranin e Top Channel një pjesë të kastit...
Suada Sherifi vetëm disa ditë pas lindjes, ja si duket
27.09.2016 - Suada Sherifi është mami më e re në botën e showbizit shqiptar. Kanë kaluar vetëm...
Ky është emri i vajzës së dytë të Teuta Krasniqit
27.09.2016 - Aktorja nga Kosova, Teuta Krasniqi, është pothuajse çdo ditë pjesë e medieve rozë...
Djali i Lorik Canës mbush 1 vjeç, fjalët prekëse të kapitenit
26.09.2016 - Pavarësisht se ai u tërhoq nga kombëtarja shqiptare e futbollit, për të gjithë tifozët...
Polici i “Portokallisë”, Florjan Binaj: Që kur u bëra baba, jam më i ndjeshëm
26.09.2016 - Një ndër personazhet e ftuar këtë javë në emisionin “Thumb” të gazetareve...
Djali i Gentian Zenelaj në gjurmët e të atit
23.09.2016 - Daneli djali i madh i aktorit dhe moderatorit, Gentian Zenelaj duket se do të ecë në...
Tristani, "shoku" më i ngushtë i Kaltrina Selimit
16.09.2016 - Këngëtarja Kaltrina Selimi ka kohë që nuk është më shumë aktive si dikur në muzikë,...
Dita e parë e shkollës, ja personazhet e njohur që shoqëruan fëmijët në shkollë
13.09.2016 - Sot ka qenë ditë e veçantë për të gjithë ata që kanë shoqëruar fëmijët në ditën...
Balerina e njohur shqiptare, në pritje të ëmbël
07.09.2016 - Duket se ky vit ka qenë i mbarë për disa nga vajzat e showbizz-it shqiptar, duke qenë...
Vajza e Ledina Çelos i bën reklamë mamasë së saj
21.08.2016 - Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, linjat e saj perfekte janë për t'u adhuruar...
Aktori shqiptar bëhet baba për herë të parë, mësoni emrin e vajzës, i padëgjuar më parë
17.08.2016 - Aktori i njohur i spekuluat të humorit, “Portokalli”, Erion Isai është bërë...
Mirjeta e BB: Ja si e arrita formën ideale 6 muaj pas lindjes
17.08.2016 - Mirjeta Bajramaj është vajza që u bë e njohur në “Big Brother 4”, e cila...
Super festë për një vjetorin e vajzës së Fjolla Morinës
11.08.2016 - Alayah, vajza e këngëtares seksi Fjolla Morina është rritur e do të festojë sot një...
Megan Fox lind fëmijën e tretë, vazhdon të jetë ndër femrat më seksi në planet
11.08.2016 - Megan Fox dhe Brian Austin Green janë bërë prindër për herë të tretë. Mediat raportojnë...
Shtatzënë për herë të dytë, Aurela Gaçe zbulon gjininë e fëmijës
01.08.2016 - Ajo është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë dhe tashmë ka...
Ilir Deda bëhet baba
26.07.2016 - Deputeti i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Ilir Deda ka zhvillim të rëndësishëm në...
Ditëlindja e Zahos, ja urimi i veçantë i Ramës për djalin e tij
25.07.2016 - Dita e sotme është mjaft e veçantë për kryeministrin Edi Rama. Djali i tij i vogël...
Ish banorja e Big Brother 6 sjell në jetë një djalë
21.07.2016 - Ish banorja e Big Brother 6 është bërë nënë. I referohemi vajzës së njohur të...
Ledioni dhe Sara, së shpejti prindër!
18.07.2016 - Sara dhe Ledioni presin një bebe. E lajmëron në Instagram vetë Ledioni nëpërmjet...
Një mami e lezetshme si Miriam Cani, e dashur si çdoherë
06.07.2016 - Padyshim, Miriam Cani, mbetet si një nga figurat më të dashura dhe më të kërkuara...
Njihuni me fëmijët e Donald Trump
06.07.2016  - Donald Trump ka qenë në vëmendje të mediave shumë më para se të shpallte kandidaturën...
Aurela Gaçe pret fëmijën e dytë, urimi emocionues i Eli Farës
04.07.2016 - Pas publikimit të lajmit nga vetë këngëtarja Aurela Gaçe, se është në pritje të...
Modelja e Victoria’s Secret mahnitë fansat me fotografitë e shtatzënisë
04.07.2016 - Modelja nga Victoria’s Secret, Candice Swanepoel, ka dokumentuar përmes fotografive...
Alanis Morissette, foto nudo nën ujë
01.07.2016 - Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram,...
Këngëtari shqiptar bëhet baba
30.06.2016 - Këngëtari shqiptar i cili tash e një kohë nuk është aktiv në muzikë është bërë...
6 javë pas lindjes, ja si duket Eva Mendes
20.06.2016 - Më 29 prill, Eva Mendes dhe partneri i saj Ryan Gosling kanë mirëpritur ardhjen në jetë...
Fëmijët e Joliet mësojnë gjuhën gjermane, ruse, arabe, vietnameze, kamboxhiane dhe të shenjave
20.06.2016 - Në një emision në radio, Angelina Jolie ka folur për fëmijët e saj. Aktorja e famshme...
Vesa Luma dhe Big Basta nxjerrin djalin për shëtitje
14.06.2016 - Kanë përfituar nga koha e lirë e së dielës për të shijuar shëtitjen me djalin e...
Florjan Binaj, baba për herë të dytë
13.06.2016 - Polici i famshëm i “Portokalli”-së ka një arsye më shumë për të qenë...

/komuniteti