Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Glauk Konjufca bëhet baba
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, është bërë baba për herë...
Shakira më në formë se kurrë pas lindjes, ja sekreti i dobësimit
Këngëtarja e hitit “Hips Don’t Lie”, Shakira nuk ka nevojë për “filter”...
Baba për herë të nëntë?
Duket se Mel Gibson do të bëhet sërish baba, pasi zërat flasin për një shtatzani të të dashurës...
Da Ghost dhe modelja Saranda Shala në pritje të fëmijës së parë
Hip-hop artisti kosovar Da Ghost dhe modelja Saranda Shala janë në pritje të fëmijës së parë....
Nora Istrefi shijon buzëqeshjet e së bijës
Këngëtarja Nora Istrefi është fotografuar teksa shëtiste me të voglën Renee, kur befas vogëlushja...
Vajza nis klasën e parë, Ardit Gjebrea: Filloi një tjetër kapitull
Ajo erdhi në jetë me diferencë të madhe në moshë nga vëllai i madh Joni, por ka marrë shumë...
E veja e Dr.Florit i gëzohet ditëlindjes së parë të Danielit
Një vit është mbushur nga dita kur erdhi në jetë djali i Dr. Florit (Florian Kondi) dhe Blerina...
Fëmijët e Jolie- Pitt po rriten shumë shpejt
Ajo mund të jetë aktore, regjisore, modele etj., por Angeline Jolie është një nënë e mrekullueshme...
Ne-Yo së shpejti baba
Ditën e djeshme, më 31 gusht, Ne-Yo ka konfirmuar lajmin se është fejuar dhe se ai së bashku me...
Kim në pritje të fëmijës së dyte, shijon pushimet me familjen
Kim Kardashian po shijon e qetë pushimet bashkë me familjen e saj dhe gjithashtu po pret të bëhet...
Pas lindjes së djalit, Argjentina Ramosaj tregon çfarë i mungon më shumë
Rreth një muaj më parë ajo përjetoi emocionet më të mëdha në jetën e saj, ato të të bërit...
Princesha Harper në Disneyland
Vera është drejt fundit, por familja Beckham po shfrytëzon ende motin e ngrohtë të Kalifornisë....
Fjolla ruan vijat pas lindjes
Këngëtarja Fjolla Morina ka sjell në jetë vajzën e saj Alayah. Ajo po qëndron në SHBA ndërkaq...
Nora Istrefi tregon sa është rritur vajza
Tashmë kanë kaluar tre muaj nga lindja dhe ajo ka rifituar plotësisht linjat e saj trupore. Këngëtarja...
Mariah Carey sërish shtatzënë?!
Ata kanë 5 fëmijë si pasojë e marrëdhënieve të mëparshme, por Mariah Carey dhe James Packer kanë...
Ish e dashura e Seldit bëhet nënë
a Çaushaj e cila u bë e njohur nga spektakli "Big Brother Albania”, edicioni i tretë, tashmë...
Tre ditë më parë u bë nënë, Fjolla Morina tregon vajzën dhe emrin e saj
Alayah, është emri i përzgjedhur nga këngëtarja Fjolla Morina për vajzën e ardhur në jetë tre...
Edi Rama publikon foto në det me Zahon
Ai e bëri të ditur se për pushimet e verës do të qëndrojë në jug të vendit dhe kështu ka bërë....
Kjo është fotografia e parë e vajzës së Fjolla Morinës
Fjolla Morina, vetëm pak orë më parë, ka sjellë në jëtë fëmijen e saj të dytë. Këngëtarja...
Ja si do të quhet djali e Kim dhe Kanye
Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe në muajin qershor ajo ka konfirmuar...
Pak muaj nga lindja, Arbana Osmani tregon trupin në palestër
Pesë muaj pas lindjes së djalit të saj, prezantuesja Arbana Osmani shihet në super formë. Ajo ka...
7 vite martuar, Vedat Ademi publikon portret familjar: Bekimi më i madh
Ai është një i ri mjaft i suksesshëm në tregun muzikor dhe një familjar i rregullt, që nuk lë...
Pak ditë më parë u bë nënë, Argjentina Ramosaj tregon “djemtë” e saj
Një javë më parë ajo u bë nënë me fëmijën e saj të parë dhe tashmë ka nisur të marrë emocionet...
Zaho mbush 1 vjeç, Rama me Lindën i bëjnë festë surprizë
Zaho Rama djali i vogël i Edit dhe Lindës bën 1 vjeç dhe familja kryeministrore po përgatit një...
Nora Istrefi në plazh, tregon vajzën dhe nënën
Për pushime me atë që e solli në jetë dhe atë që solli në jetë. Këngëtarja kosovare Nora Istrefi...
Argjentina Ramosaj sjell në jetë djalin e saj Noah
Këngëtarja e njohur shqiptare, Argjentina Ramosaj, ka sjellë në jetë djalin e saj. Vogëlushi lindi...
“Të shoh tim bir teksa fle, gjëja më e bukur në botë”. E kuptoni për kë bëhet fjalë?
Ai ka publikuar këtë fotografi shumë të ëmbël në Instagram me shkrimin: “Kaloj orë duke...
Duket barku i shtatzënisë së Kim Kardashian
Ndërsa është rreth tre muajshe shtatzënë, Kim Kardashian ka nisur të rrumbullakoset. Ajo dhe bashkëshorti...
Inva Mula tregon fëmijët
Ajo është sopranoja më e vlerësuar në vendin tonë dhe me famë ndërkombëtare, e cila na bën...
Fjolla nuk ndalet, tregon barkun e fryrë
Fjolla Morina nuk e ka ndërmend me i ndalë fotot deri në lindjen e foshnjës. Daljet e shpeshta,...
Orgesa Zaimi një mesazh me vlerë për gjithë femrat e bërë nëna
Ndonëse e re në moshë, ajo është bërë nënë me dy fëmijë dhe për të familja zë pjesën më...
Ilva Tare bëhet nënë, vjen në jetë Melody
Gazetarja Ilva Tare është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë frytin e dashurisë...
Jona e Big Brother 7 bëhet nënë
Jona Kalemaj, e cila ka qënë banorja finaliste e edicionit të vjetshëm të Big Brother 7 është...
Eventi përrallor i Nora Istrefit për lindjen e vajzës (Foto)
Nora Istrefi ka organizuar një festë përrallore për ardhjen në jetë të vajzës së saj të parë,...
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, në pritje të ardhjes së “princeshës’
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë vetëm pak kohë që kanë bërë publik lajmin se së shpejti...
Vajza shtatzënë, Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe
Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t’u bërë gjyshe....
Kim Kardashian tregon gjininë e fëmijës së dytë, në një mënyrë të veçantë
Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të dytë në muajin dhjetor. Por për t’iu treguar...
Fotot zyrtare të Princit George dhe Princeshës Charlotte
08.06.2015 - Princi George duke puthuar në ballë Princeshën Charlotte. Kjo është fotoja më e re...
Jorida: Kur menytë i përgatis bashkë me djemtë e mi
04.06.2015 - Të gatuash me fëmijët mund të jetë një nga momentet më të mira për të kaluar një...
VIP-at, të çmendur të tregojnë sa fëmijë të bukur kanë…
02.06.2015 - Prindërit e tyre janë të famshëm dhe fëmijët e tyre po ashtu. Kjo, sepse vetë prindërit...
Kim Kardashian në pritje të fëmijës së dytë
01.06.2015 - Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Kanye...
Nora Istrefi bëhet nënë!
18.05.2015 - Këngëtarja Nora Istrefi ka lindur vajzën e saj të parë. Këtë e konfirmojnë disa...
Charlize Theron dëshiron të ketë më shumë fëmijë
06.05.2015 - Charlize Theron ka treguar se është e gatshme të ketë më shumë fëmijë. Aktorja 39-vjeçe,...

/komuniteti