Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Vajza shtatzënë, Albërie Hadërgjonaj do të bëhet gjyshe
Ajo është fare e re në moshë, por pavarësisht kësaj është në pritje për t’u bërë gjyshe....
Kim Kardashian tregon gjininë e fëmijës së dytë, në një mënyrë të veçantë
Kim Kardashian do të bëhet nënë për herë të dytë në muajin dhjetor. Por për t’iu treguar...
Fotot zyrtare të Princit George dhe Princeshës Charlotte
08.06.2015 - Princi George duke puthuar në ballë Princeshën Charlotte. Kjo është fotoja më e re...
Jorida: Kur menytë i përgatis bashkë me djemtë e mi
04.06.2015 - Të gatuash me fëmijët mund të jetë një nga momentet më të mira për të kaluar një...
VIP-at, të çmendur të tregojnë sa fëmijë të bukur kanë…
02.06.2015 - Prindërit e tyre janë të famshëm dhe fëmijët e tyre po ashtu. Kjo, sepse vetë prindërit...
Kim Kardashian në pritje të fëmijës së dytë
01.06.2015 - Kim Kardashian është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin Kanye...
Nora Istrefi bëhet nënë!
18.05.2015 - Këngëtarja Nora Istrefi ka lindur vajzën e saj të parë. Këtë e konfirmojnë disa...
Charlize Theron dëshiron të ketë më shumë fëmijë
06.05.2015 - Charlize Theron ka treguar se është e gatshme të ketë më shumë fëmijë. Aktorja 39-vjeçe,...
Princesha do të quhet Charlotte Elizabeth Diana
05.05.2015 - Charlotte Elizabeth Diana është emri i princeshës së Britanisë, vajzës së princit...
Çifti mbretëror i prezanton botës princeshën
04.05.2015 - Princesha flinte në krahët e nënës së saj. Çifti mbretëror britanik i prezantoi botës...
Sandra Bullock: Djali im nuk e di se jam e famshme
28.04.2015 - Protagonistja e ‘Gravity’, Sandra Bullock, ka thënë se djali i saj 5-vjeçar...
Robert Downey Jr. na prezanton vajzën e tij
27.04.2015 - Robert Downey Jr. ka treguar për herë të parë fotografinë e vajzës së tij 5-muajshe,...
Lorik Cana pritet të bëhet baba
24.04.2015 - Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka njoftuar se së shpejti do të bëhet baba. Një...
Foto e parë e Chris Brown me vajzën e tij
20.04.2015 - Chris Brown ka publikuar një fotografi të mrekullueshme me vajzën e tij Royalty në rrjetin...
Justin Timberlake dhe Jessica Biel bëhen prindër
15.04.2015 - Këngëtari Justin Timberlake dhe bashkëshortja e tij Jessica Biel kanë mirëpritur ardhjen...
Kim Kardashian nuk bën dot fëmijë tjetër
07.04.2015 - Një lajm i keq për Kim Kardashian ka ardhur javën e kaluar. 34-vjeçarja ndihet shumë...
Humbi jetën pas lindjes, familjarët kërkojnë dëmshpërblim nga materniteti
27.03.2015 - Familjarët e bashkëshortes së ndjerë të portierit të “Partizanit”, e cila...
Jessica Alba, aktore, biznesmene... nënë e përkushtuar
23.03.2015 - Jessica Alba është një aktore dhe biznesmene shumë e zënë, por ajo gjen gjithmonë...
Vin Diesel, baba për herë të tretë
18.03.2015 - Vin Diesel është bërë baba për herë të tretë. Protagonisti i sagës ‘Fast...
Arbana Osmani bëhet nënë
10.03.2015 - Prezantuesja e njohur nga emisioni televiziv “Big Brother Albania”, Arbana Osmani,...
Nora tregon pak barkun
04.03.2015 - Këngëtarja Nora Istrefi me në fund ka postuar një foto ku shihet që është shtatzënë Nora...
Michael Buble rrëfen se ndjenja e të bërit baba nuk ishte aq e gëzueshme
26.02.2015 - Michael Buble ka bërë një deklaratë për shtyp u ka thënë se të qenët baba për...
Blake Lively shfaqet për herë të parë pas lindjes
16.02.2015 - Blake Lively ka mbajtur një profil të ulët që kur solli në jetë vajzën e saj Violet...
Liv Tyler lind djalë
13.02.2015 - Liv Tyler ka lindur një “djalë të shëndetshëm” dhe në këtë mënyrë...
Ministrja Gjosha kujdeset për djalin në zyrë
11.02.2015 - Klajda Gjosha ka dëshmuar se nuk është vetëm një femër në karrierë por edhe një...
Cana-Monikës: Ne, shqiptarët nuk ndalemi pa patur një djalë
09.02.2015 - Në një intervistë për revistën Teuta, kapiteni i Kombëtares shqiptare Lorik Cana ka...
Çiljeta dhe djali festojnë ditëlindjen në një ditë
09.02.2015 - Një rastësi mjaft e bukur ka qënë festimi i ditëlindjes së Çiljetës dhe djalit të...
Shakira dhe Gerard Pique bëhen prindër për herë të dytë
30.01.2015 - Mbrëmjen e së enjtes, mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique dhe Shakira janë bërë prindër...
Kimi Raikkonen bëhet baba, e fejuara lind djalë
30.01.2015 - Piloti finlandez i Ferrarit, Kimi Raikkonen, është bërë baba. Lajmin e ka dhënë e...
Afrim Muçiqi dhe Halime Mani bëhën prindër
21.01.2015 - Këngëtarja Halime Mani ka sjell në jetë fëmijën e parë të saj nga bashkëjetesa...
Sienna Miller tregon vështirësitë e hasura pas të bërit nënë
15.01.2015 - Thuajse të gjitha femrat e konsiderojnë atë si momentin më magjik të jetës së tyre,...
Lively dhe Reynolds mirëpresin fëmijën e parë
08.01.2015 - Kështu raportojnë portalet amerikane, sipas të cilave ylli i serialit “Gossip Girl”...
Të famshmet që u zhdukën nga Hollywood-i pasi lindën fëmijë
30.12.2014 - Të jesh një yll Hollywood-i dhe nënë është e vështirë. Shumë nëna të famshme...
Keys lind djalin e dytë
29.12.2014 - Këngëtarja e njohur amerikane, Alicia Keys dhe burri i saj, Swizz Beatz, janë bërë...
Panettiere dhe Klitschko prezantojnë vajzën e tyre
26.12.2014 - Hayden Panettiere dhe Vladimir Klitschko kanë publikuar foton e parë të vajzës së tyre...
Princi Albert dhe Princesha Charlene prezantojnë binjakët
24.12.2014 - Princi Albert II i Monakos dhe bashkëshortja e tij Charlene kanë prezantuar binjakët...
Olivia Wilde tregon trupin 8 muaj pas lindjes së djalit
22.12.2014 - Është e vështirë të besosh se Olivia Wilde ka lindur djalin e saj Otis vetëm 8 muaj...
William dhe Kate? Jo ylli i ri është Princi George
17.12.2014 - Harrojeni çiftin William dhe Catherine. Ylli i ri i familjes mbretërore britanike është...
Miss Kosova bëhët prapë nënë
21.11.2014 - Bukuroshja Njomza Rozhaja është bërë nënë për të dytën herë, pasi ka sjell sot...
Çifti Clooney mendon adoptimin e një fëmije
19.11.2014 - Pas ceremonisë përrallore të martesës në Venecia, George dhe Amal Clooney dëshirojnë...
Robert Downey Jr., baba për herë të tretë
07.11.2014 - Robert Downey Jr. është bërë baba për herë të tretë pasi bashkëshortja e tij Susan...
“Në organizimin e dasmës më ndihmuan fëmijët”
07.11.2014 - Angelina Jolie ka zbuluar se dasmën me bashkëshortin Brad Pitt ia organizuan 6 fëmijët...
Kaltrina Selimi për të parën herë bëhet nënë
28.10.2014 - Ish-pjesëtarja e grupit “Hana Band” e cila më vonë vazhdoi karrierën solo,...
Ledina Çelo bëhet nënë për herë të dytë
28.10.2014 - Vjen në jetë vajza e këngëtares Ledina Çelo. Këngëtarja Ledina Çelo bëhet nënë...

/komuniteti