Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

shtrat

Gjendja: i/e shitur

Shtrat i perdorur shum pak ne gjendje shume te mire i bler ne chipolino 220 euro. Lekundet nese don por edhe bllokohet mos mu lekund. Posedon edhe ansoret te paperdorura vetem per zbukurim i kam vnu.Posedon dy fijoka per rrobat e bebit Me ansore 110 euro

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (08/02/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Loreta Lori
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti