Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

qizme

Qizme per femij te pa perdorura fare numer 20 dhe 24. Qmimi i blerjes 25 euro ni pare tani i shes 10 euro ni par dyjat 20 euro.vendi i blerjes ovs gorenje

Çmimi: 10.00 €
E publikuar: 8 vite më parë (08/02/2015)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem
Loreta Lori
Loreta Lori
8 vite më parë
?
Tina Preteni
8 vite më parë
ku mumdem me kontaktu per kto qizmet
Loreta Lori
8 vite më parë
Me shkruaj ne mesazhe bonum frends e nihmi
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti