Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Set trio-Karroc.Lorelli

Shes Karrocen e firmes Lorelli ne gjendje.shum te mire...Karroca dhe qanta jante perdorura perafersisht 4muaj kurse maksikoza asnjeher...Kush eshte e.interesuar mund te ja dergoj edhe fotot origjinale...Qmimi sipas marreveshjes...

Çmimi: çmimi: me marrëveshje
E publikuar: 9 vite më parë (23/05/2015)
Lokacioni: Kosovë / Gjilan
E preferuar për: djem dhe vajza
V F T
V F T
9 vite më parë
Per qmimin dhe gjithqka ne.lidhje per karroc.ju lutna me.shkruani tek mesazhet e bebaime per arsye se kam.probleme me email dhe nuk po mundem te jua kthej pergjigjet
Antigona Kolgeci
9 vite më parë
Me falni cfare cmimi kane seti?
Tina Tina
9 vite më parë
Me fal, a kishe mujt me mtregu te mesazhet sa kushton..
V F T
9 vite më parë
Antigona,Anita me beni add dhe bisedojm me mseazhe per arsy se diqka nuk po me bon gmailin per me ja kthy pergjigjet.
Tina Tina
9 vite më parë
Nuk po ben me ta be add , nuk po hapet profili yt.
V F T
9 vite më parë
As mu spo me.bon te ti me ta bo add spo hapet.profili
Antigona Kolgeci
8 vite më parë
E nderuar nuk po ju ben add te ju shkruaj per cmimin?
Luljeta Berisha
7 vite më parë
pershendetje e nderuar deshta me dit a esht shitur ende kjo karroc. gjith te mirat
V F T
7 vite më parë
Jo Luljeta ende nuk eshte shitur
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti