Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kengur per femije

Shitet kenguri per femije i perdorur shum pak, pothuajse i ri, eshte shum i pershtatshem dhe perdoret ne 3 pozicione te cilat mund ti shihni ne kete link.
Baby carrier I.GO Cybex - Bimbomarket - YouTube
Kenguri eshte blere ne baby center me cmimin 80€ dhe shitet 45€

Çmimi: 45.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (14/11/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
A. U
tel: +37744-145-652
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti