Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

shtrat per beb

Shes shtratin per beb ne gjendeje shum te mire ,shum pak i perdorur,arsyja e shitjes eshte sepse e kom porosit njo tjeter ,perndyshe eshte shum fonksional deri ne moshen 4 vjet

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (30/11/2016)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Linda Roni
tel: 044789936
Linda Roni
6 vite më parë
U shit
Linda Roni
6 vite më parë
Faliminderit
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti