Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Bizhuteri

Bizhuteri te ndryshme duke fillu at nga 2€

Çmimi: 2.00 €
E publikuar: 6 vite më parë (29/12/2016)
Lokacioni: Maqedoni / Tetovë
E preferuar për: vajza
Kenza Drena
Ana Ana
6 vite më parë
pershendetje a ben transport edhe nkosov klm
Kenza Drena
6 vite më parë
Pershendetje Diana po jo per momentin skemi mundsi me be
Dona Dona
5 vite më parë
Prsh a jan ende
Kenza Drena
5 vite më parë
Dona nese mund me ben shoqe Te tregoj
Dona Dona
5 vite më parë
Me shkruani ju se nuk po mundem tju kontaktoj
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti