Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Mini shtrat

Ka nje dyshek mjafte te bute,jastek mbules si dhe canten per bebe.Ne gjendje te rregullt sepse eshte perdor shume pak.

Çmimi: 25.00 €
E publikuar: 3 vite më parë (16/01/2020)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: vajza
Erenata Sheremeti
tel: +38349855937
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti