Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Kepuce per mamat

Kepuce lekure te Firmes Zara, nr. 37, ngjyra e zeze, sheshka, me qafa, shume te rehatshme, jane veshur vetem 1 here.

Çmimi: 20.00 €
E publikuar: 10 muaj më parë (20/11/2020)
Lokacioni: Shqipëri / Tiranë
E preferuar për: vajza
Ledia P
tel: 067 2655547
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti