Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-kirurgun-pediatrik

Eliminimi i bengave

Pershendetje doktor, si ka mundesi me u eleminu pikat e zeza - bengat ne pjesen e gjoksit, theksoj qe kam pasur edhe me pare benga por po e verej qe vetem sa shtohen, kisha pas deshire me marre mendimin tuaj, cka me kishit sygjeruar? Faleminderit per mirekuptim.

Ela Ela (11 vite më parë)

Dr. Dëfrim Koçinaj - kirurg pediatrik
Kirurgu pediatrik përgjigjet
Dr. Dëfrim Koçinaj

Përshëndetje Valentina,

Bengat që ju i përshkruani nuk kanë nevojë për ndërhyrje kirurgjike, por për ndonjë trajtim dermatologjik me krioterapi apo substanca te caktuara që përdorën në dermatologji. Prandaj, drejtohuni dermatologut.

Me respekt dr Dëfrimi.

/komuniteti