Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena
Prsh nena , ne cilin muaj fillon femija ti kap sendet me dore
Maja Meri (2 muaj më parë)
E B (2 muaj më parë)
Inshallah me jete e fat ta kesh ,epo dhe pak fillon e i mer gjerat me dore ,nese e stervit pak ,mbaje permbys po rri aty afer ,vej dicka qe te terhiqet dhe fillon interesin me i kap gjerat vete,avash avash fillon rrotullimin nga permbys ,per se prapthi
Maja Meri (2 muaj më parë)
3 mujash e b ,faleminderit
E B (2 muaj më parë)
Sa muajsh e ke bebin,4 deri ne 6 muaj femija arrin ti kap lodrat e vogla sa me nje dore ne tjetren,arrin ta mbaj gomen e tryshave kur i han tryshat e dhembeve ,ta kesh me jete bebin
Maja Meri (2 muaj më parë)
Komenti është larguar nga moderatori

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?