Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nena
Qka duhet te hajme ose te pime qe te kemi mjaftueshem gji per bebin, un kam lindur me 29 korrik!
Tina Kameraj (10 muaj më parë)
Miamar Mia (10 muaj më parë)
se harrova te shtoj qe kam perdorur dhe vitaminat e shtatezanise edhe per 3 muaj pas lindjes.Kane ndikuar dhe ato
Lira Krasniqi (10 muaj më parë)
Un kam hanger shum embelsira edhe e kom vrejt qe po ndikon shum n shtimin e qumshtit , edhe ice tea njejt shum i mir
Miamar Mia (10 muaj më parë)
nutella me ka ndihmuar mua,uji sa me shume uje,boza,birra pa alkol(kete nuk ma pranonte trupi por ka helb dhe ta shton sh qumshtin),supe pule me oriz ta shton sh,fruta perime ,bajame arra lajthi ta bejne voluminoz qumshtin.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?