Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush e din pse qekjo vi ka dal qeshtu
Prsh nena dashta me ju pyt pse ka dal vija e testit qashtu o o i prisht apo qka
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
D E S A * (8 ditë më parë)
Mua keshtu me ka dal i njejti test dhe ka qene i sakt pozitiv. Urime mbare e mire deri ne fund.
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
Ishalla flm prej juve per pergjigjet e boj mas dy dite edhe njo kismet
Orkidea Shahini (8 ditë më parë)
Nese e ji fjalen qe eshte i trubullt zakonisht keshtu del rralle del krejt e kuqe ..per mendimin tem eshte pozitiv
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
Ok flm e boj njo qe o ma i shtrejt
Bora Bora (8 ditë më parë)
Edhe mua pozitiv me duket,perserite nje test tjeter
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
Edhe pse del qeshtu vija munet me kan pozitiv a
M N (8 ditë më parë)
Mua pom doket pozitiv
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
U ngarku nashta pe she tash
Erona Kajtazi (8 ditë më parë)
Albania albania spom bon me ngarku
Albania Albania (8 ditë më parë)
Sjena tu e pa testin kurrku hahahaha

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?