Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Crp
Nena jam ne javen e 13 , para 3 dite bera analizat, analiza e crp me doli 59.6 , qfar do me than a esht ndonje rrezik per beben
Noraa. (1 vite më parë)
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Nora nuk e besoj se antibiotiku ta ul vleren meniher shyqyr qe e ke bo e ke zbulu meniher bone prap mas dy ditve n gisht bone kqyre sa e ki vleren a tu ka ul
Blerina Xh. (1 vite më parë)
Ki infeksion se vlera e lart esht po me antibiotik kalon edhe qaj brusnica pi bile ni got ndit
Noraa. (1 vite më parë)
Diella, po jam tu e perdor nje antiniotik, qe ma ka shkru doktori , po jam ba marak mos esht diqka e keqe kjo vler qe mka dal, a i ben bebit keq.
Diella Krasniqi (1 vite më parë)
Nora vlera esht e lart duhesh mja tregu mjekut gjithqysh se mer ndonje antibiotik ose diqka dmth ki infeksjon diqka vlera maksimale duhet me qen 10 te lutem ja dergon me foto gjinekologut te tregon qka me mar

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?