Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Rethh kokes se djalit
Prsh nena kam djalin 3 vjeq dhe tek koka nga ana e djatht e ka si te shtyper kofkes dmth sa nje rreth i gotes dhe jam ne merak a ka patur ndonjera ksi rasti edhe a ju ka drejtuar koka me kalimin e kokes edhe a eshte rezik se disa mjek me kan than mos ki merak se do te hiqet vet me kalimin e kohes tash para disa dite e kisha te nje mjek tjeter me tha mbase je ne merak dergoje ne ortopedi ne 17.10 kam termim ta shohim qka do i thojn a keni pas ju ksi rasti
Narti Narti (15 ditë më parë)
Remzije Mehmeti (10 ditë më parë)
Se e di in e kom vajzen 3vjet e gjysem edhe nuk nalet fare as ni sekond osht shum aktive edhe mendoj shpesh qe mundet me u rrezu apo me u vra ndokund e mendova edhe tek femia juv tnjejt me mosh
Remzije Mehmeti (10 ditë më parë)
Spo di per mendimin tem amo osht mir me ja bo ni fotografim tek koka ose me pyt pediatrin ma mir
Dorina Tina (15 ditë më parë)
Ndoshta qe o rrzu i kalon ishalla i rregullohet po dergoje njeher te mjeku me mir e hek merakun edhe ti , Zoti i rujt se valla problem boll jan bo fmija sotit
Narti Narti (15 ditë më parë)
Per mu rrezu u ka rrezu valla po menoj se te ishte kan prej qasaj kishe pas naj reagim per keq najsen po mir elh u ka rit mir ama spe di a ka me ju hjek
Remzije Mehmeti (15 ditë më parë)
Mos i ka mshu najkunt helbet u rrezu edhe se ki pa tane ... se ndoshta i heket me kalimin e kohes
Narti Narti (15 ditë më parë)
Jo kur ka lind mir u kan po mas nja 1vjete ju ka bo ja kam verejt
Dorina Tina (15 ditë më parë)
A e ka pas qe nga fillimi keshtu ? Apo tash ju ka bo ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?