Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Nana urgjent bre a munet mem kshillu najkush
Oj nana jom 26 jave sot kesh ne kontrolle edhe mjekja me tha qe eshte pakesu uji i bebes edhe me tha qe me shume gjasa duhet me u hospitalizu , tha me mujt me shty diqysh deri mujin e 8 e me lind oj nana shume u merzita bre a ka pas najkush naj rast ngjashem cka ka ndodh me juve :(
Amra Mehmeti (17 ditë më parë)
Xhejlann Idrizi (11 ditë më parë)
E dashur un nuk kam pervoj ama me sa kam ndegju ne shum raste uji bebes paksohet tanaj rritet vet, kam ni rast familje kshtu prej mujit 7 gjdo dit do lindesh sod me operacion do lindesh nesr per shkak ujit te paket vajza lindi muajin e 9 ne menyr natyrale, mos e mer me aq stres e dashur
Amra Mehmeti (14 ditë më parë)
Ishte permiresu gjendja me tha pas dy jave prap kontrolle po dukshem ishte shtu uji cudi pse ashtu po prap elhamdulilah qe nuk me ra me shku nspital se shume vshtire e stres
Amra Mehmeti (15 ditë më parë)
Dorina vAllah jom shqetsu shume edhe po merzitna per qike me lon sdi neser kom prap kontroll per me vendos qka me bo a veq me monitoru a me u shtri nspital Inara un spo di sakt cfar trajtimi ka per ket pune as sa munden mem majt nspital beba i kish 900 gram e spo di as cka me mendu hala sesht definu kurxho :(
Inara Amara (15 ditë më parë)
Me duket kom lexu qe ju japin clexane. Edhe une 26 jave u pata hospitalizu nje here, po jo per problemin e njejte, e kam linde 33 jave. Te kuptoj qe brengosesh, po inshaAllah te shkon mire e ske nevoje me linde me heret. Me mire me u hospitalizu i mer ineksionet per mushkeri te bebes tani kurdo qe linde, rrin ma shlire
Dorina Tina (16 ditë më parë)
Amra mos e streso veten edhe mu mka then mjekja qe skam pas shum uj ne muajin e fundit mtha qe eshte pakesu dhe duhet me stimulues me lind , mos u bej merak se mjekja e din me mir gjendjen tonde ndikon edhe stresi ishalla te ndihmon Zoti e te shkon mir deri ne fund e lind shendosh e mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?