Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ushtim ne vesh
Pershendetje nena , jom ne javen e 18 te shtatzanis , dhe qe do dite jom tu pas ushtime ne veshin e djathet si me mu mush me uj. A dine dikush qka mundet me kon shkaku ?
Dona P (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?