Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-pediatrin

Syte e enjtur

Pershendetje kam gocen gjashte muajshe dhe i jane bere syte me sklepa aq sa mezi i hap i ka te skuqur dhe te enjtur, ju lutem cfare pomade mund ti perdor? Faleminderit

Ermira Beqiri (6 vite më parë)

Dr. Med. Selim Thaqi - pediatër - neonatolog
Pediatri përgjigjet
Dr. Med. Selim Thaqi

Pershendetje Ermira,

Pa vizite tek pediatri, me vjen keq por nuk mund te udhezoje se cfare ti perdoresh per sy, pervec se t`ia pastrosh me nje gaze sterile me caj kamomili te vaket. Gjithsesi te lutem nje vizite tek pediatri i goces do te ishte veprim i duhur.

Gjithe te mirat.

/komuniteti