Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-psikologun

Bedoksin a mund te perdoret per qetesim pa rekomandimin e mjekut?

Psh doktoresh dashta me te pyt per hapat betoksin me kan than grat me i pi betoksin se nashta ki shum stres edhe per ate nuk mbetesh shtatzan ama.betoksinat e di se i pin per qetsim un ndoshta jam pak nervoze ama nuk kam.ndonje problem edhe po du me dite a mundem me i pi hapat pa rekomanimin e mjekut

Mariona Halili (7 vite më parë)

Blerina Halilaj - psikologe
Psikologu përgjigjet
Blerina Halilaj

Pershendetje Mariona,

Ju lutem pytjen tuaj ia drejtoni doktoreshes per kete pytje dhe patjeter te konsultoheni me te para se te perdorni qfardo hapi

Faleminderit.

/komuniteti