Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Video / Mbarëvajtja e shtatzënisë (1/2)

Urime! Ju keni vendosur të bëni një fëmijë. Që ky fëmijë të jetë sa më i shëndetshëm, ju duhet të filloni të kujdeseni menjëherë për të dhe për veten tuaj. Kujdesi para lindjes nënkupton këshillimin, ndjekjen dhe trajtimin tuaj gjatë shtatzënisë, deri në fillimin e aktivitetit të lindjes.

Lenaa (12 vite më parë)
doctoresh shume falemderit per keto keshila te dobishme,te uroj suksese ne cdo gje ne jeten tende,kur te kthehem ne Kosove,shpresoj te beje nje vizite ne kliniken tende dhe te kem sukses per nje shtatezani,pasi pergjigjiet e tua i cmoj shume,ju falemderit nga zemra dhe pune te mbare....
Rita (13 vite më parë)
Faleminderit Doktoresh jeni e mrekullueshme .
Valbona (13 vite më parë)
Doktoreshë Moza jeni e mrekullueshme, faleminderit për përgjigjet që na i jepni pa përtesë. Më keni ndihmuar shumë. Ju uroj çdo të mirë.
Sara (13 vite më parë)
Doktoreshe shume flm per keshillat.
Dona (13 vite më parë)
Doktoreshe jeni shume e mire, jemi te lumtura qe ju kemi, te falenderoj shume per pergjigjet qe me keni dhene deri me tani.

/komuniteti