Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Video / Ushqyerja me gji

Ushqyerja me gji është mjaft e rëndësishme. Është një eksperiencë e mrekullueshme mes nënës dhe fëmijës. Pavarësisht nga pozicioni që zgjidhni, të ushqesh me gji është dhe duhet të jetë, mënyra më e natyrshme për të rritur të voglin tuaj të shëndetshëm.

endi (10 vite më parë)
oh cka per te hequr kjo nena me binjaket, megjithate eshte kenaqsi te kesh femije
jola (11 vite më parë)
zot nuk ka me kenaqesi te jesh nen aq me shum kur i ke binjak
jola (11 vite më parë)
zot nuk ka me kenaqesi te jesh nen aq me shum kur i ke binjak
shqipja (11 vite më parë)
loqkat sat miraa ishalla rriten me prinder e kan jet te gjat
Flora (12 vite më parë)
Marshalla cfare femi te bukur ishalla jetojne gjate. Flm per videon qe jane me shume keshilla....
Dija (12 vite më parë)
Per mashallaha qenka keta dy bukuroshe qofshin me jete te gjate. Flm nga ju per keto video.
Selma (13 vite më parë)
hihi sa tmira :)))))
Brunilda (13 vite më parë)
o sa t`mira binjaket :)

/komuniteti