Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Blerta Dushaj

24h orë/ditë

Pershendetje, kerkoj nje kujdestare per dy femijët e mi. Jetoj ne zvicer kerkoj nga 1Maj vitin e ardhshem. Po ashtu te kujdeset per shtepine dhe di te pregadit ushqimin. Me kontaktoni ne email ose viber.

Detale Profili

  • orari: 24h
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë