Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

vlorjana elezaj

24 orë/ditë

kam.nevoj per.nja kujdestare per 2 fmi prej mosches

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lijana Miftari

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne bern te zvicrres Te interesuarat te kontaktojn ne numri 0764169312

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj urgente kujdestare per fmit te mi. 4 vjet edhe 1.8. me Kontaktoni: + Kerkoj urgente kujdestare per fmit te mi. 4 vjet edhe 1.8. me Kontaktoni: +41763792823 Paga 600 Franga+ 1 rruge Udhtimit. Mosha 25-35

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrin Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 3 vjeq ne basel, mosha te jet nga 25-35 vjeq. Te intresuaret te lajmrohen ne nr. +41764843996

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Arlinda Ajvazi (25)

4/8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ofroj mësim për fëmijet nga klasa 1 deri ne klasen 5,Jam apsolvente e fakultetit te edukimit.Për me shum rreth mësimit bisedojm privatisht.

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ola Nela

I diskutueshem orë/ditë

Kerkojme kujdestare per djalin 2 vjec. E rendesishme eshte qe te jete serioze dhe e pergjeshme nuk ka rendesi mosha. Te iteresuarat te kontaktojn ne numrin e telefonit +383 49 828 616

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

L M

7-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojdado@mail.ch Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu te vetin. Nuk dua me ndru personin per djalin tim ma shum se ka nevoj. Une pe lypi dikon qe munet mu adaptu me punu deri 5-6 vite me ardh gjdo 3 muj ne zvicer me kqyr djalin tim. Une jam nje nane e rre, nuk do ti persina personit qe ma kqyr djalin. Une kam qef nje person qe muna me ja fal besimin teme dhe ka besim ne mua qe une mundona kujdestarja e djalit tim mu kan e knaqt dhe kam qef ajo mu ndi mir ne shtepijen time. Kam qef mu ndi si ne shtepijen tende. Une nuk do tju shoh si puntore por shpresoj per dikon qe muna me pas si shoqe ose familje - perse ju do tma ritni djalin! Kush do te sheh veten ne gjendje me punu deri ne 5-6 vite (ose ma shum) dhe gjdo 3 muj me ardh ne zvicer - lajmroheni. Faleminderit per juve.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Ze hra

8 orë/ditë

Kerkoj urgjentisht kujdestare per femi.Ne Bern, Por qe met vertet ka nevoj per pun dhe serioze. Mbi moshen 30. Te interesuarat le te kontaktojn whatsapp. Juni te mirpritur:) 0041765668089

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (22)

orë/ditë

pershdentje, ofroj mesim plotesues per nxenesit fillor klasa 1-5, qe dy jave kam diplomuar ne Fakultetin e Edukimit dhe kam qene bursiste gjate viteve te studimeve. Kontaktoni 043-836-306 ose viber +38343836306

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dona K.

8.00 - 18.00 orë/ditë

Pershendetje, jemi duke kerku nje dado (nga maqedonia) per djalin tim 3 vjeqar. Ne jetojm ne Zvicerr (Zürich) Kushtet: • mbi 23 vjeqare • provoj me femij • rroga 450.- Euro • udhtimi falas • orari prej ores 8.00 - 18.00 • free weekend (fundjava e lir) Detyrat: • perkujdesje e djalit • mirmbajtja e baneses • nuk lejohet duhani Numri kontaktus: +41 79 708 66 11 apo ne E-Mail liridona.kuka@outlook.com

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Arjonenelda Dhima

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Ilirjana Krasnici

10 or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kam një femij 4 muajsh dhe jetoj n zvicer kam nevoj per nje kujdestare që të bëhet pjes e familjes ton. Ju lutem me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Selvije Bajraliu (0)

Gjys orari orë/ditë

Përshndetje jom.nje moter nga fushë kosova.jom.me mbules jom..nëne jom entrsume me punuh dikuh nje familje serijoze..dhe gjymu orari..

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Drita Leka (45)

mbas marveshjes orë/ditë 5 vite eksperiencë

Dua të punoj si kujdestare në diaspore. Kam vizen italiane dhe mundesi të rri ma gjat se 3 muj. Vendi i preferuar i imi gjindet në gjermoni, afer BREMEN. Por jam e gatshme edhe per zvicerr. Të interesuarit let më kontaktojn n numrin e telefonit. 00355685871636

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Fatjona M (21)

orë/ditë

jam 22 vjecare , shum e dashur , e komunikueshme me femijet te seciles moshe , mun te ndihmoj me mirembajtjen e shtepis por jo me gatim pervecse per femijet

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

M Ç

8-10 orë/ditë

Kerkoj te punësohem ne Zvicer, babysitter. Kam eksperience rreth kësaj fushe dhe gjithashtu me intereson nje familje e rregullt dhe qe kena mirëkuptim sêbashku. Ju mirepres në WhatsApp +355676907760

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Liridona Miftari

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Kujdestare per Vajzen time, ne Bern te Zvicrres te interesusuarat te me komtaktoj dhe mos te pij duhanin

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Leonora Leo (0)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita jam Leonora 20 vjet, jam momentalisht ne Svizer (Zürich) e kerkoj pun si babysitter kam dhe 2 muj drejt me nejt ktu kush ka intress let tum shkrun me viber +49 173 6194580

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mas marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj urgente kujdestare per fmit te mi. 4 vjet edhe 1.8. me Kontaktoni: +41763792823

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Fatjona Bora (-1)

Part-time orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam vajze serioze dhe shum e perkushtuar ndaj femijeve Per m teper me kontaktoni ne whatsap.

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Ona Hoxha (-1)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te interesuarit te me kontaktojn

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bibi Z

24 oj orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj kujdestare jetoj në CH per nëntorit tëjen nga ana Preshev Maqedoni kush ka interses serioz lajmrohuni 076 2675628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tiana T

07:00-16:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

**Kërkohet një kujdestare për dy fëmijë të moshave 3 dhe 6 vjecare. Vetëm ato që kanë vërtetë nevojë për të punuar dhe ato të cilat punën e bëjnë me përkushtim të lartë, ato të cilat familjarizohen shpejt një familje të huaj dhe punën me fëmijë e kryejnë me pasion. Të qeta, serioze dhe te edukuara para se gjithash.. Mosha e preferuar deri ne 50 vjeç. Per kushtet e pageses dhe detaje te tjera na kontaktoni ne viber dhe whatsapp : +4176 409 97 89**

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

ardi ....

6ore orë/ditë

kerkoj puntore shpije babysitter WhatsApp ose viber 0041791577847

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

nurije Abdiji

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj urgjentisht kujdestare per ne zvicerw saktsisht zürich me kontaktoni ne nr 0041763362311

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bekim dhe Iris Nuhiu

8 gjer 10 Ore ne dite orë/ditë

Kerkojm Person qe me te vertrat kujdesin do bej sikur qe te jet femiju apo i familjes se Vet. Po ashtu gjuhen gjermane te dije gjer diku banesen e keni Tek ne falas dhe rrugen. Na duhen dy Kujdestare qe te kene mundesine te nderrohen xhdo 3 muaj. Nese keni Interesse lajmerohuni. Sa me shpejte me Mire.

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Naime Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për 3 Fëmijët e mi kam 3 Djem mosha 8 vjeqar 6 vjeqar 4 vjeqar per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin +41767397082

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Verona Curri

24/7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

erkoj kujdestare per 3 femi ne kanton Solothurn. kam 3 femi (5 vjet 2 vjet dhe 5 muj).Vajza 5vjet asht en kopsht edhe djali 2 vjet shkon 2-3 her ne javet ne kopsht per beba. Une punoj vetem Paradite prej ora 6 mengjes deri 12 kshtu qe kujdestarja duhet me dit gatimin sepse per drek duhet te kujdeset vet. Kujdestarja duhet te jet ne form mi perballu te tre femit e qet dhe me sinqeritet dhe moral te lart. Pagesa asht 600Franga. Ju lutem lexoni shpalljen mir bisedoni me famuljart dhe tani lajmrohuni. Nese jeni te interesuar lajmrohuni ne ket numer +41789763300

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

D D

me marreveshje orë/ditë

Pershendetje ,,Na vyen urgjent nje kujdestare per femije ,ju lutem na kontakt ne watsp ose viber 0041797900973 faleminderit ,ju mirepresim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja S.

- orë/ditë

Pershendetje, kerkojme nje Kujdestare per perkujdesjen e nje vajze 2 vjeq e gjysem dhe dy femije te medhenj (8, 10 vjeq). Femijet e medhenj jan ne shkolle tere diten. Pastrimi dhe gatimi kerkohet. Nje vajze te moralshme dhe te ndershme. Flm. Numri 0041762160500

Shiko profilin

Istog Jam kujdestare

Diellza H. (20)

gjysme orari orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dita Bajrami

0800-1600 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj kujdestare për një fëmijë Orari: Nga e hëna në të premte Pagesa : 200 euro / muaj Adresa : Komuna e Re, Dragodan, Prishtinë Për informacione shtesë tel/viber: +38349115019

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Q. Selmani Selmani

7 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 2 Femi 7 dhe 6 vjet. Me bah buk per femi dhe punt e Shpijes.Te jet seriose dhe e dashur me femit. Ne jetojm ne Basel te Zvicer. Per ma shum me kontaktoni.tel:0041762049151. Rroga 600fr mujt.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lina vehapi (39)

8 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Jam nga prishtina dua te kujdesem per femiun ne shtepin time.jam nene i dua femijet jan bota ime.Jam e qeshur e kujdesshme per femijet.Rrespekte nga Lina..

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

silda silda (0)

5-7ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, Jam 26vjec , jetoj afer Belinzona Kanton Ti CH. Kam eksperince 3vjecare si babysiter ne Ch, kerkoj te punoj ne ndonje familje serioze mund te kujdesem per femije apo edhe te pastroj. Kush ka interes dhe ploteron leto kushte qe kerkoj mund te me kontaktoj ne e-mail sildasilda85@gmail.com

Shiko profilin

Preshevë Jam kujdestare

Valbona Ismaili

5 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Përshendetje,jam nje vajz e serioze,e besueshme dhe e dashur me fëmijet.Kam eksperienc me fëmijet.Dua nje familje qe te jet korrekt ne oraret e punes.Te kujdesem per fëmijet ne nje orar te konsiderueshem kur prinderit nuk jan ne shtepi.Punë te vogla ne shtepi bej por jo te zevendesoj pastruesen.Ndoshta eshte nje favor nese ju tregoj qe e flas gjuhen gjermane.Nese jeni nje familje serioze dhe doni nje njeri te besueshem ne shtepi me kontaktoni.

Shiko profilin

Vushtrri Jam kujdestare

Selvete Jashari

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj pune si mirmbajtse dy ose tri her ne jave, jam me pervoj, kam punu edhe me heret.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-14 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Arlinda Saiti

Me ndrime orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kem nevoj per nje kujdestare serioze

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tija Ja

8 orë orë/ditë 6 vite eksperiencë

PUNOI MIR?MBAJ SHTËPI BANRSA QYSH KENI NEVOJ VIBERI +38343978740 PRISHTINË ME RRETHIN PUNOJ

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anisa Vogli (0)

10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Hyra Abdullahu

orë/ditë 2 vite eksperiencë

E bej punen me deshire dhe vullnet

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Saranda Abazi (25)

3 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Nese deshironi me e mesu femine matematike ne shtepi atehere me kontaktoni.Kam te perfunduar fakultetin e shkencave matematiko-natyore dhe tash jam ne specializim ne matematike.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Misini

vetem diten orë/ditë 1 vit eksperiencë

na duhet sod me ardh dikush me kan neser te na vendi asht ne zvicer whatsapp ose viber 079 591 28 95

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dafii Dafii

07.00 -17.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 5 vjeqar dhe 1, 5 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: sa me shpejt ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet).

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Lediana Balashi (21)

6-8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam nje person i qete dhe i dashur me femijet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Majlinda Bajrami

7:30-13:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, Kerkoj kujdestare per femije. Femijet jane te mohses 8 vjec dhe 5 vjec. Me gjysem orar nga ora 07:30 deri ora 13:00. Femijet shkojn ne shkoll nga ora 13:00. Kujdestarja duhet te kete pervoje pune , te mos e pij duhanin dhe te jete e dashur me femijet. Per me shume info kontaktoni ne 049252535. Prishtine.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dije Ramabaja

8 or orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kërkoj kujdestare për femij të jetë e qetë dhe e dashur per femij

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

E E

me marreveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje ,,jam e interesuar per nje babyssiter nga fundi i muajit tetor ,ne jetojme ne Zvicer ,ju lutem per informacione me te detajuara kontakt watsp 0698211263,ju mirepresim ,faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Avdullahi Lumni

. orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mosha e kujdestares 50 deri 55

Shiko profilin

Kërçovë Kërkoj kujdestare

Perparime Vejseli

Deri 10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te kujdeset per Fëmijet / ta qoj ta marri Fëmin nga shkolla Punt e Shtëpis Te pregatis Ushqim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeton Kabashi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam 2 vajza njera është në shkoll tjetra në shtëpi për më shumë informacion ju lutem te me kontaktoni ne numrin 00 4176 565 62 34

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fetah B

07 deri ne 16 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare te moshes se mesme per tu kujdesur per nje grua te moshes 70 vjeqare,duke perfshire pregatitjene ushqimit dhe pastrimin Pagesa caktohet sipas marreveshjes. Te interesuarat te paraqiten ne numrin 044 127 441

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Dona Dona

8:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam Dona nga Zvicrra- Zürich Kerkoj nje Dado per femijet e mi (binak) 1vjetor te perkujdeset per te si dhe per punt e shtepis Pagesa : 650.- + bileta Jemi familje serioze Me kontakto

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Gane Gabi

10 or orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj 1 Person per (PASTRUESE+ BABYSITTER) Fillimi i punes: 4. Oktober 2019 per 3 muaj 0041797324550 700 Schweizer Franken ne muaj + 2 bileta per 0041797324550

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Pranvera Kuspa (25)

8 deri ne 10 ore orë/ditë

Me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dafii Dafii

07.00-19.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 5 vjeqar dhe 1, 5 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: 01. Tetor 2019 ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet). Me shkruani whatsapp apo viber

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dita Bajrami

E hene/E premte orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

5 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per nje kujdestare dhe mirebajtese te shtepis (ne gjerat elementare te shtepis per pastrim) per 5 ore nga ora 09:00 deri ne 14:00. Te interesuarat te lajmrohen nga ora 10 deri ne 6 mbasdite, nuk pranoj telefonata mbas ores 6 asesi. Viber 044167223

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ibgalle Berisha

08:00 16:00 orë/ditë 18 vite eksperiencë

Urgjentisht kerkoj pun si kujdestare e femive ose ndoni plak qe ka nevoj per kujdestare prr punt e shtepis jam nan e dy femive kam prevoj me femijam 44 vjeqare 044713389

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hamide Gashi

7:45-16:30 orë/ditë

Te kete Eksperienc me femije, preferohet nene te jete.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ana Ana

... orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 1 femi per ne zvicer paga 500 frang te interesuarit net lajm.078 697 21 80

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Kije B (58)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, Jame kujdestare femijesh me me shume se 5 vite pervoje prej te sapolindurve deri 7 vjec. Banoje ne Fushe Kosove, me marreveshje per femijen mund te kujdesem ne shtepin time apo te juajen me lokacion ne fushe Kosove apo sipas marreveshjes edhe ne Prishtine.

Shiko profilin

Gjakovë Jam kujdestare

Egzona Sylaj (0)

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kam perfunduar fakultetin e edukimit dhe jam e interesuar per pune si kujdestare. Kam punuar ne kopesht me femije te moshave te ndryshme. I dua shume femijet.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lindita Mur

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mirdita kujdestaret, Kerkoj kurdestare per djalin tim. Osht djal shum i gjal dhe aktivizum. Kerkojm per ne zvicer teeth Baselit per mas pakti edhe 4 vite.. kemi nevoj 2 zoja +35 vjet qe ndrohen gjdo 2 muj Flm per messaga

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Marjeta Al

8-10 ore ne dite orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar per te punuar si babysitter ne Geneve nga fillimi i muajit tetor,kam eksperience 3 vite gjithashtu dhe si nene me 3 fwmije.flm

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Redife Asani

9 /10 or sioas nevojes dhe më shum orë/ditë

Fillimi i punës Nëntor 2019,përkujdesja për fëmijët tê jet obligim.pastrim ska nevoj mjafton të merret me fêmij dhe ta jap maximumin për ta.jetojm në zvicerr

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arife Kamberaj

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje korkoj nje dado per 2 femej 4 vjeq dhe 2 vjeq. Jetoj ne friburg te zvicrres te interesuar te me kontaktojn ne WhatsApp ne numrin 0041792223979

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Kadriu GRAPCI

8:00 -14:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

8:00 -14:00 orë/ditë Kerkojme punetore/ndihmese per mirembajtje rreth puneve te baneses dhe kujdes per djalin 9 vjeq! Kandidatet qe jetojne ne Prishtine kane perparesi. Vetem te interesuarat serioze per pune te lajmerohen ne kete numer: 044111454

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Remzije Deliaj (44)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Liljana Brazhda (47)

14 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje. Ndodhem ne Zvicer dhe jam e interesuar per pune si Babysitter. Nese keni interes me kontaktoni ne nr Whatsapp +355699453386

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Donika Destani

6.30-19.00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam një Djalë 3 vjeqar dhe një Vajzë 2 vjeqare per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin +41 76 238 17 42

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Bleona Jashari (8)

4 or deri n8 or nditje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per kujdesje te femijeve çdo gje qe është ne lidhje me femijet jam e gatshme te bej po ashtu jam ne fakultetin e psikologjis i dua femijet shum .049 556 519

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per 2 vajzat si edhe ndihmes per punte e shtepis. Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 35 vjet dhe na Shqiperia ose Maqedonia (Kosova, viz nuk dergoj). Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 4 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 600 franga dhe nuk mund te ndryshohet. Kujdestarja me duhet prej dates 01.10.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 0041795527354

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

zana me

7-21 orë/ditë 38 vite eksperiencë

pershendetje. lypim Babyssiter per 2 femi 6 vjet dhe 3 vjet, nisja me 16 Shtator pagesa 600 fr ne muj dhe ticketen e paguit ka one jon, puna e Dados esht, ta dergojn femijen ne kindergarten, te kujdeset per dy yllat ton punt e shpis dhe pregaditjen e ishqimit. mosha 40-55

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

S C (0)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam 23 vjece dhe dua te punoj si babysitter jasht vendit. Kam eksperience me femijet i dua shume dhe jam shum e qet.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Misini

vetem diten orë/ditë 1 vit eksperiencë

urgjend vendi nzvicer mosha 20-25

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meriton Idrizi

00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per 1 femij te interesuarat te ne kontaktojn ne viber 0041793226998

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arlinda Linda

6 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per 2 fmi te mi ( Qika 2 vjet e qys, Djali 3 muj )Pagesa 600Fr plus rrugat. Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni +41795117497

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Saranda A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

D Qorraj

? orë/ditë

Kerkoi nje puntore per pune shtepie Puna gjendet ne Zvicer. Fjetja dhe ushqimi jan ink. Punet jan pastrim shtepie, rrobash. Pagesa 500.fr muaji.neto. Ju lutem te lajmrohem ato qe kan drejt udhtimi per 3 muaj. 0041792880279

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Frokaj

07.00-17.00 orë/ditë

Kerkoj nje dado per djalin tim 8 vjeqar. Jetoj ne Zvicerr Luzern. Te interesuarat ju lutem me kontaktoni ne whatsapp viber apo me Email. antigona.frokaj@gmail.com numri telefonit esht 0041 79 593 77 92

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Curri

7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 3 femi ne kanton Solothurn. kam 3 femi (5 vjet 2 vjet dhe 5 muj).Vajza 5vjet asht en kopsht edhe djali 2 vjet shkon 2-3 her ne javet ne kopsht per beba. Une punoj vetem Paradite prej ora 6 mengjes deri 12 kshtu qe kujdestarja duhet me dit gatimin sepse per drek duhet te kujdeset vet. Kujdestarja duhet te jet ne form mi perballu te tre femit e qet dhe me sinqeritet dhe moral te lart. Pagesa asht 600Franga. Ju lutem lexoni shpalljen mir bisedoni me famuljart dhe tani lajmrohuni. Nese jeni te interesuar lajmrohuni ne ket numer +41789763300

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meriton Idrizi

00:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje femije

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Zeqije Ismaili

7:30 :17:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam duke kerkuar kujdestare per dy femi ju lutem lajmrohuni +41765096550

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Lena Kryeziu

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje kerkoj kujdestare per dy femij te interesuarat te ne kontaktojn ne Wats app ose Viber 0041 76 371 14 16

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Idriz Shala

12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet NUK KA pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 30-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611 VIZA NUK QOJM!!!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Bajgora

9:00-17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Urgjentisht kerkoj ndihmese per mirembajtjen e shtepise ! Punetorja duhet kryesisht te mirret me punet e shtepise dhe ne kohe te shkurt te kujdeset per femijet pasi qe kthehen nga shkolla.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Blerina Musa (25)

10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Nese deshironi nje babysister serioze familjare dhe e dashur per femijet tuaj me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

F K

7 - 20 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulena L

4 ore ne dite orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mevlide . (0)

4-8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj pune per pastrim shtepie 2-3here ne javte jam 45 vjec ju lutem te me kontaktojn familjet serioze .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulena Murati

7:30-15:30 orë/ditë

Kerkojme kujdestare per femijet 3 vjet dhe 2 vjet. Te kete pervoje pune. Ne banojme te lagjia e spitalit Mati 1 afer marketit super viva

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora Muciqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per Vajzat tana binjake te moshes 2 vjeq e gjys gati .Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni ne viber apo WhatsApp 004917677590443

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Se Vi

5-10 ohr orë/ditë

Kërkoj kujdestare për vajzen time 1 vjeqare në zyri udhetimi dhe jetesa janë nga une të paguar paga ësht 500 franga mujore të jeni e qet dhe e dashur më fëmi të jeni 35-50 vjeqare për interesim me kontaktoni në numrin 0041762166523 Viber ose wazap e kërkoj kujdestare sa ma shpejt

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

E D

1deri 3 muaj orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm urgjent kujdestare per djalin dhe mirmbajtje te baneses. Ju lutem na kontaktoni ne +41763782904

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D...

9-10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.kerkoj pune si kujdestare per 1 femije 3 vjec e lart.pagesa 600 euro.ndihmoj dhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem obligim.9-10 ore pune ne dite.1 dit ne jave pushim.jam shum e dashur me femijet.ju lutem vetem familje serioze.e gatshme pas 26 tetor.nr kontakti 0685808474.flm

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Alban Ao

7/19 orë/ditë

Te jet serioze ne pune.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Lume Zenuni

7/19 orë/ditë

Vajze Serioze mosha 23/40 vjeqe.Nr 0041764247787

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A&H Tahiri

E hene - E premte orë/ditë

Jemi te interesuar urgjentisht per nje babysitter per nje femije 6 vjecare . Rroga € sipas marreveshjes . Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ju lutem ! Faleminderit! +41 78 845 22 13 +41 76 211 85 79

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

D M (41)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje. Une jam nje Kujdestare nga Shqiperia. Kam punuar edhe shume here te tjera si kujdestare ne Zvicer. I dua shume femijet dhe me pelqen te perkujdesem per ta, pasi jam edhe vete nene e dy femijeve. Mund te perkujdesem per femiun, te gatuaj per femijet, te bej punet e shtepise, hekurosje etj. Nga puna mundem me ia fillu menjehere me 2 Tetor. Pagesa duke filluar nga 800 fr.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Diellza Hyseni

8h deri 10h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoje Kujdestate mosha 35-55 per tre muaj ne Zvicerr Rruga, fjejta dhe ushqimi falas

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nexhmie Veliu

08:00-16:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj puntore per vetem per pune te shtepis fshati Prugofc komune e Prishtines orari 08:00 deri 16:00

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora B.

12 or ne dit orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado nga data 13. Shtator ose 14. Shtator per tre muaj. Per me shum info ju lutem me shkruani ne whatsapp ose viber +41764203325

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Anduena Tola (26)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj pune per Dado, E dashur , provoje pune e sinqerte ndihmuese me femijet ne gjdo aspekt 045802269

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fjolla Dobruna

8-16 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Te me kontaktojne vetem te moshes 30-50 vjeq, ajo do te jete sikur une ne shtepi. Te kujdeset per vajzen, te pastroj kur te ka mundesi.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Granit Ajeti

gjithe diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te kujdeset per femije 6 muajshe

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Hafije Beqiri

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje dado per di vajzat 8 dhe 3 vjece dujet te kujdeset per fmijt dhe shpin paga 600 fr ne muaj dhe bakshishet me duhet nje dado urgjent

Shiko profilin

Kamenicë Kërkoj kujdestare

Lena Berisha

Si pas marveshjes orë/ditë

Jemi ni familje jetojm ne zvicer e kerkojm ni kujdestare per 2 femijte e tan Te jen ni gru ne mosh 49-... vjet Jemi ni familje shum serioze, mundsisht te jet Dado nga Presheva, Bujanovci etc Prej 4 shtator 2019

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

8-16 orë/ditë

Kerkoj urgjent kujdestare per vajzen nga data 1 Shtator. Jetoj ne Prishtine ne lagjen Mati 1. Tel. 049760919 Viber 38345200977

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-15 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Per çdo gje ju lutem me kontaktoni! Falemnderit

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Vesa Pajaziti

32 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ne kerkojme, nje vajze prej moshes 25 deri 45 per 5 dit ne javt 30 ore punu per mu dergu femit ne shkoll dhe ne aktiviteti dhe ne mbramje. Duhet me fshi dhe me pergadit ushqim. Jetojme ne zvicer dhe i ofrojm kushte te volitshme.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Hoti

08:00 - 16:00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per vajzen 14 muajshe, preferoj me pervoj ne kujdes te femijeve, mosha deri 45 vjeçe. Njekohesisht te me ndihmoj rreth puneve te shtepis.

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

E K (23)

12 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 23 vjece,katolike (per disa feja ka rendesi) Interesohem te punoj si babysitter + pastruese. Mund te kujdesem per 2 femij dhe ambjentin e shtepise mundem ta pastroj gjat kohes qe femijet jane ne shkolle. Une jam nje vajze e re dua shume te punoj dhe te ndimoj familjen, nuk eshte e lehte per askend te largohet ne drejtim te nje familje qe nuk e njeh, Ndaj do ju lutesha nese jeni familje e rregullt te me kontaktoni.

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Fitore Hoxha

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

0789717907 me shum informacione

Shiko profilin

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë Jemi nje familje shqiptare jetojm ne Zvicer,Biel afer Bernit.Kerkojm babysitter per 2 femijet 10 vjet vajza dhe 4 vjet djali,te dy ne shkoll.Mosha e preferuar e dados prej 25 deri 50,ndihme ne punet e shtepis,te dy femijet ne shkoll,djali ka nevoj per me qu ne shkoll 5min,duhani nuk preferohet.Punojm 5 dit ne jav,nga data 24gusht,transporti dhe jetesa nga ana jon,num kontaktit 0041791369668

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Siel N (2)

9-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Prsh! Jam 29 vj, e arsimuar ne nivel master ne mesuesi dhe nene e nje femije 2 vjec. Pervoja, arsimimi dhe memesia jane pikat kyçe mbi karakterin tim. Kerkesa ime eshte qe familja te me pranoje me femijen( e pavarur). Ju faleminderit????

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Zana Zana

6.00-20.00 orë/ditë

Pershendetje. Kerkoj ni kujdestare per 2 fmi. Dado duhet me pas 30-50 vjet edhe me kan prej maqedonis ose te presheves. Pagesa 600 franka. Udhtimi edhe ushqimi paguhet prej neve

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Gane B (0)

10 ore orë/ditë 9 vite eksperiencë

Kerkojm nje pastruese dhe Babysitter ne zvicer Pagesa:600€ Jetesa + 2 bileta Mosha:30-40 Eperience me pastrim dhe me Babysitter +41797324550 Thank U, Ganja

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Viola E.

10+ orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pastruese dhe Babysitter ne zvicer prej Fund August per 3 muaj 0041795952921 Viola

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S P

8 orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per Dajlin tim 5 Vjeqar. Mosha duhet te jet 20-30 Vjeqe.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

mira mira (60)

marreveshje orë/ditë

Pershenetje! Jam nje zonje 60 vjec, kerkoj nje pune si baby sitter ne Zvicer. Kam eksperience mbi 10 vjet si baby sitter. Jam e perkushtuar ndaj femijeve. Me proesion jam ekonomiste. Kerkese per punedhenesin eshte qe dua te vi bashke me burrin tim, eshte i afte te bej pune si shofer kopshtar, perkujdesje ndaj femijeve,punetor per cdo gje. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 0699441902. Pervec rroges te jete e perfshire dhe transporti+akomodimi. Paga dhe orari sipas marreveshjes te te dy paleve.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nen Nen

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj urgjent nje Babysitter per nje femije dhe punet e shtepis. +41793519170

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Selvije Bajraliu (3)

Gjys orari orë/ditë

Pershndetje jom Entrsume per pun si kujdestare.nga gjys orari ose dyher ne jav te punoj dikuh kom nevoj..jom n?ne Me mbules.37vjeq nuk epi duhanin ..nese dikush ka nevoj per kujdestare tme lajmrohet nr tim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicerr... i kemi 3 femije e na duhet nje zonje 30-50 vjece per perkurdejse femieljet dhe punt e shpies - hekurosje. Zonja duhet te jet serioze,korrekte dhe te ket prevoj me femije. Jemi te interisuar sa ma super.. kontaktoni ne numerin 0041767001132.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Arberime Celiku

9 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me kontaktoni

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Dita Sutaj

10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare serioze per femi 1 vjecar edhe per punt e shtepis pagesa 600 franga per ma shum informata me kontaktoni ne watsapp Dita

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Norma Basha

7-15 orë/ditë

Kerkoj kujdestare kryesisht per mirembajtje te shtepise dhe pregatitje te ushqimit familjar. Me kontaktoni ne viber +38345266011, Prishtine.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

A & H Tahiri

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje kujdestare urgjent per ne Zvicer..Dt 24 gusht duhet te jet ne Zvicer. Ju lutem lajmerohuni ne WhatsApp +41762118579

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Arbenita Destani

8ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jetojme afer Zürihut ne Zvicerr, punojn te dyt dhe kerkojme nje vajz apo grua qe kujdeset per djalin dhe ne kohen qe djali eshte ne shkolle per pastrim.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Fetinci

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Ne kemi dy quna jemi nga kosova njeri 8 vjeq tjetri 6 vjeq femijet jan te rritur dhe te kuptueshem ne shkollë shkojn vet vine vet vetem duhet pregaditur per shkoll dhe kur te vijne duhet te pregadis ushqim te beje punet e shtepisè si nje zojë shtepie e diela e lirë kurse paga eshte 600 fr ne muaj + bileta nga ana jonë. Nese je e interesuar na kontakto +41762007729

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora z.

12-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj qe kujdestarja te jete nene vet.fillimisht gjysem orari pastaj nje kohe me te gjate me orar te plote

Shiko profilin

Shkodër Kërkoj kujdestare

Fatbardha Tolaj

70% orë/ditë

Mosha 40-55

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Aurora Aurora (31)

40 ore ne jave, fundjava pushim orë/ditë

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Familie P...

Afer 8h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te jet e perkushtuar per femijet e mi dhe ti ket dokumentet qe tvij te ne ne zvicerr

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Drita Durres (0)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Kena Sh (29)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Profesioni im eshte mesuese, jam edhe prind i nje femije. Kam arsimin e duhur dhe statusin e nje nene gje e cila me ben te afte te kuptoj nevojat dhe zhvillimin e femijeve. ????????

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

Davida Gjoni

10 orë/ditë

Pershendetje! Jam e interesuar per pune ne Zvicer si babysitter nga dt 27 gusht. Me intereson nje familje e mire dhe e rregullt. Sepse dhe une jam serioze me punen Perinfo ju mirepres ne WhatsApp +355697554099 Faleminderit!

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrine Brahaj

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen time 3 vjeqare nga fundi i shtatorit te interesuarat te lajmrohen ne nr.+41764843996

Shiko profilin

Pogradec Jam kujdestare

Erjola Banushi (0)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje nese jeni te interesuar per nje baby-sitter te sjellshme te qete dhe korrekte me kontaktoni ???? +355676485850

Shiko profilin

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jemi nje familje shqiptare jetojm ne Zvicer,Biel afer Bernit.Kerkojm babysitter per 2 femijet 10 vjet vajza dhe 4 vjet djali,te dy ne shkoll.Mosha e preferuar e dados prej 25 deri 50 vjet pastrim dhe hekurosje.Nisja me 15 gusht bashk me mua,jetesa dhe bileta nga ana jon

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

L l

me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ,Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e femijeve perkatesisht 4 dhe 11 vjec ,pagesa 600 franga dhe biletat vajtje ardhje te paguara ,ju faleminderit ,,kontakt viber ose watsp 0041791369668

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Valbona Hoxha (51)

8-9 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam. Shala shala

12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

JU LUTEM LEXONI KERKESEN PASTAJ NA KONTAKTO!! Kujdestare ne SUEDI Kerkojm nje kujdestare per suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba, me hekuros dhe me gatu. Dmth me femijet nuk keni pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne, normal edhe banim dhe ushqimin falas. Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-45 vjet VIZ NUK JU DERGOJM!! Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Shiko profilin

Ohër Kërkoj kujdestare

Nora Da

2 dite ne jave orë/ditë 3 vite eksperiencë

Dado duhet te jetoj ne zvicerr (Kanton Zürich) ne jetojm ne Horgen 8810 Rruga pagujet nga ana ime

Shiko profilin

Ohër Kërkoj kujdestare

Nora Zürich8810 Horgen

4dite ne jav orë/ditë 2 vite eksperiencë

25-35 vjeqe, mos te kete femije te vegjel Shkolle te mesme Jetoj ne zürich-horgen 8810-+41763910558 Kerrkoj per koh te gjate te vij cdo 3 muaj Cdo here qe vjen shtohet pagesa 50 euro mujore Jemi fam intelektuale.. jemi te qete. Ju lutem shkruani ca fjal personale ne aplikim

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sadbere Jakupi

7-20 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te jet serioze , familjare dhe te jet e dashur me femijet.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mira Kola

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam 23 vjece me eksperienc 2 vjecare kerkoj te punoj ne nje familje te edukuar dhe te qete , marr si pergjegjesi , femijet , gatimin , dhe pastertine e shtepise. Faleminderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Medina M.

diten orë/ditë

pershendetje kemi nevoj per kujdestare paga 700 euro gjindemi ne gjermoni freiburg mundeni tna kontaktoni viber what sapp nr 00491756071199

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirlinda Krasniqi

9 deri 5 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femi , per detalet flasim,nr 049903586

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sadbere Jakupi

Tan diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje grua ose vajz per perkujdesjen e femijve te mi. Te jet serioze dhe e dashur me femijet. Kerkoj per ne ZvicerrTe interesuarat te kontaktojn ne viber ose whatsapp ne nr +41762122087

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Gimolli Vllasaliu

14.00 deri 18.00 orë/ditë

Kerkojm nje kujdestare per 3 vajzat to a kerkojm vetem kujdesje 5 or ne dit 5 dit pages a 600 franga ne muaj 0041762338704

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Fitore Hoxha

Pa caktuar orë/ditë

Te jet nga mosha 35 vjeqare

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zeqir Recica

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare 20 deri 35 vjeqare. per 2 femijet qe jan 4 vjeqar dhe vajza 2 vjeqare nga 1 netori ne Friburg ne zvicerr te interesuar me kontaktoni ne numrin tim ne Whatsapp 0041792223979

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

F A

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje Zonje mosha deri 40 vite, sjellje te mira dhe te paster per sherbim ne shtepi dhe nga pak psh. 2 ore pastrim. te interesuarit mund te fillojn menjeher.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jetmire Krasniqi

9 ore orë/ditë

Kerkoj nje babysitter 1 muj prej 4 gusht deri fund gushtit pagesa 600 frang

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Zamira B

Diten orë/ditë

Kush esht e interesume te lajmerohet ne whatsapp ose viber per gusht . 00495257046483 flm

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Silda ilda (0)

max 7ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 26vjec nga Shqiperia, kerkoj pune si kujdestare femijesh apo punet e shtepis ne Kanton Ticino interes sidomos per Castione apo Belinzona. Jam e interesuar per nga fundi i Shtatorit dhe per me shume se 3muaj Kush ka i teres ju lutem te me shkruaj ne email sildasilda85@gmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L Ceku

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prsh.Me duhet Pune urgjentisht ndodhem ne Zvicer.jam e dashur me femijet.kam pervoje.flm

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Valbona Hoxha (40)

8-9 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Valbona Hoxha, 51 vjecare. Banoj ne Prishtine dhe kam 6 vite pervoje pune si kujdestare. Me pare kam rritur 3 femijet e mij.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mimi D (26)

8.30-14 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Agnesa Aliu (19)

8 orë/ditë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anila Vezi (21)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kam studiuar per Fizioterapi,eksperienc 2vjecare,praktiken e zhvilluar ne 2 nder me klinikat me te shquara ne shqiperi si FizartCenter dhe Klinika Halili.Vullnetare ne qendren Down syndrome albania. Eksperienc persa i perket femijeve me aftesi te kufizuar,gjithashtu di te trajtoj disa patologji ty ndryshme. Gjithashtu kam punuar masszhatore ne Dhermi tek Hotel Restorant Don Mare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Alija

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 2 Femije dhe na duhet nje zonje per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije Tel.0041799217082...jemi te interesuar nga Data 01.08

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mizushe Hajdini

8 deri ne 16.30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ofroj pune per kujdestare dhe ndihmese ne punet e shtepise. Zonja (zonjusha) duhet te jete serioze,e paster, e pergjegjshme dhe e gatshme te respektoj rregullat e familjes si dhe t\\\'ju permbahet obligimeve qe merr!! Kandidatja duhet te jete e moshes 28-45 vjet, te jete nga Prishtina dhe te mos pij duhan! Orari i punes 8.00-4.30, çdo dite pune dhe ne raste edhe te shtunave. Te interesuarat le te lajmerohen ne nr. +38344403226 ( ne viber) Ju lutem te lajmerohen vetem ato qe vertete kane nevoj per pune dhe qe e vleresojne ate.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L H

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkojm urgjent babysitter per 2 femijet tan te interesuarat te lajmrohen ne ket nr.0041799567840

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

Lindita Gjolaj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Jemi nje familje qe jetojm ne zvicer ,kerkojm kujdestare per djalin tone 11 muajsh.Te jete korrekte dhe e sjellshme.Per me teper info kontaktoni ne nr.0041765960418

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Hatixhe Berisha

Sipas nevojes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj babysitter per binjake, dhe per femit 6 dhe 5 vjeqe, jan ne qerdhe dhe ne shkoll deri ora 6 qdo dit, per me shum informata kontakto ne numrin 0041764078980 vetem whatsapp

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D...

9-10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje..kerkoj pune si kujdestare per 1 femije mbi 3 vjec.ndihmoj edhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem oblikim.9 deri 10 ore pune. 1 dite ne jave pushim.mundesisht te jete puna ne gjermani.kush ka interes te me kontaktoje.flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Meliza K

12:00 deri 18:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy femijet e mi, mosha 6 dhe 7 vjet. Koha e kujdesit eshte mjafte e shkurte meqe ata shkojne ne shkolle. 2 ore i bie te kujdeset per femije dhe 4 te tjera te mirembaje shtepine. Te me kontaktojne ato qe vertete deshirojne te mbajne punen per nje kohe te gjate. 045 345 345

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Flora D.

24 orë/ditë 10 vite eksperiencë

puna behet ne zvicer. personi kerkuar nga mosha 35 deri 50 duhet te jet e sjellshem. ka dhe pun shtepiake.

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Alba B (0)

Sipas marrveshjes orë/ditë

Prsh kerkoj Bbs per vajzen time 6 muajshe... Perpos perkujdesjes se vajzes duhet te pergaditet ushqimi dhe pastrimin e baneses. Paga 500 chf dhe bileta kthyese nga ana jon... Ushqimi dhe akomodimi nga ne gjithashtu. Mosha e preferuar 30-45 Ju mirpresim.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M B

Pasdite orë/ditë

Kerkoje kujdestare per femije si edhe te ndihmoje ne mirembajtjen e shtepise. Orari i parapare pasdite 6 ore si edhe te kete fleksibilitet per orare me te gjata sipas kerkeses dhe me pagese shtese. Mirepres te interesuara serioze.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Franziska Shala

7.00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje. Jemi nje familje seriose qe jetojme ne Zvicer. Kemi 2 vajza. Kerkojme prej fillimit Gushtit nje kujdestare te ndershme dhe korrekte per pekujdesjen e femijeve dhe punet e shtepise.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anila Vezi (21)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kam punuar ne nje klinik private ne Tirane fizioterapiste.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Bona Bona

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femijet e mi ne zvizer. Zonje te jet e qet dhe e perkushtuar per femijet. Te interesuarat ne te lajmrohen ne ket numer +49791739388

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lina fe

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

pershendetje kerkoj pune per pastrim te shtepise 1 ose 2 here ne javte pagesa sipas marrveshjes sa osht shtepia ose banesa e madhe te interesuarat zerioze nr kontakt 044844916

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Lenjani

8ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

prsh jame e interesuar per nje kukdestare femijesh, kame 2 femije edhe jetoj ne zürich te Zvicrres ye interesuarit te me lajmerohen ne nr e tel.+41 76 450 62 06

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Zana ..

7:00-21:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

pershendetje. lypim Babyssiter per 2 femi 6 vjet dhe 3 vjet, nisja me 16 Gusht pagesa 600 fr ne muj dhe ticketen Kthyse, puna e Dados esht, ta dergojn femijen ne kindergarten, te kujdeset per dy yllat ton punt e shpis dhe pregaditjen e ishqimit. mosha 40-55

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadije Gimolli

6:00-19:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne Zürich

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mimoza Bunjaku

Ndrrime orë/ditë

KERKOJ NJE DADO PER 2 FEMI TE MI ME ZVICER KANTON AARGAU! URGJENT PER 27.7

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

sevdije B

. orë/ditë

kerkoj kujdestare ne zvicerr, zurich per 3 muaj. Mosha duhet te jete 35-45. Rruga dhe banimi jane te paguara. 0041765121918

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arbereshe Zogjani

8-4 orë/ditë

- Te jete nane; - Te kete mbi 35 vjet; - Te kete te pakten 1 vit pervoje pune si kujdestare e femijeve tjere; - Te mos jete duhanpirese; - T’a kete te pranueshem udhetimin (Prishtine Qender, Breg i Diellit, Fushe Kosove); - Te kete njohuri ne pergatitjen e ushqimit per femije. Kohezgjatja: 6 muaj, me mundesi vazhdimi. Fillimi i punes: Sa me pare. Pagesa: Sipas marreveshjes.

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Lela L (0)

8-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per pune si babysitter te jene familje serioze dhe e rregullt,per me teper me kontaktoni ne nr: 00355692463166

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Loo Boo

Pergjithshem orë/ditë

Kerkoj Babysitter per kujdesje te nje femije si dhe punet e shtepis +41793519170

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sh P

Sipas punve orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jetojm ne gjermanidhe kerkojm nje person 35-45 vjece per pun te shtepis. Femijet jane te medhaj, por kerkojm nje person per pun te Pagesa 500€ mujore. Per me shum, kontaktoni nr 00 49 151 50745224

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Elda gega (25)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me pelqen puna e perkudjes per femijen . Nga ekseperinca me meparshme pershtatem edhe mundohem te futem te bota tyre edhe te behem personazhi kryesore ne boten e tyre .

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

naza beqiri (0)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam Naza jetoje ne Dardani , jam kujdestare afer 10 vite, jam shume e afert me femijet, jam e lire prej 1 shtatorit te filloj punen. Nr kontaktues 044543852.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S.B S.B

5:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, me duhet nje babysitter serjoze prej 19 Gusht 2019 per femijet e ton duhet vetem me i percjell ne mengjes per ne shkoll ta pastron bensen dhe babysitter esht e lir krejt diten. femijet vin ne ora 17:30 ne shtepi veten nje dit vin ne 15:30. ju mirpresim

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

sevdije Berisha

12:00-20:00 orë/ditë

kerkoj kujdestare per ne zvicerr per 3 muaj, rruga dhe banimi i siguruar. Te intrersuarit lajmrohuni ne tel:0041765121918

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lauretta T

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prsh.Dua te punoj si kujdestare.Kam pervoje me femijet.Per informatione te tjera me kontaktoni ne whatsapp.Flm

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidie Berisha Berisha

24 orë/ditë

Pershendetje jam lidie berisha nga luzerni i kam 3 dijem me vyn nje dado me 30 gusht ne moshe 27-40 vjeqare.jam me fe katolike

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje kerkojm urgjentisht kujdestare per nje vajz 3 vjeq, kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore, te i teresuar nr tel. +41791952657

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Ledina Lamaj (20)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam 20 vjec , jam studente ne fakultetin e shkencave humane per gjuhe-letersi- mesuesi, di tre gjuhe te huaja . Kam 3 vite eksperienc dy ne Shqiperi dhe nje vit ne Greqi. Dua te punoj si kujdestare femijesh sepse e kam bere dhe me perpara nje pune te tille dhe e bej me shume qejf dhe dashuri dhe sepse profesioni qe do kem ne nje te ardhme ka te bej me femijet . Faleminderit !!!

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ardiana Krreki (23)

6 deri 8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

049131539

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Birsene Zejnulahu

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kêrkoj ungjent nji Babysitter prej dates 12.8.2019 jetojm në CH të jet nga Presheva ose Maqedonia 0041762675628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mimoza Bunjaku

Paradite dhe masdite orë/ditë

Kerkoj Dado per ne Zvicer te kujdeset per dy femijet e mi 5 dhe 3 vjeq dhe Ta pastroj banesen.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Blerina Bela (925)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Seba K

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga gjermani dhe na duhet nje person per pun shpije dhe me pregadit ushqim edhe perkujdesje per nenen per momentin. Nese jeni te interesume me lajmeoni. Ne shpi jetojn vetem 3 persona te rritun me kontaktoni ne ket numer na duhet prej 28.7.2019 numri esht 0041766906840

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Luci Topi

8-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prsh.Jam kujdestare,Kam pervoje jam natyre e qete dhe e perkushtuar.Jam e lire prej fillimit te shtatorit.Flm

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bibi Zej

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Me duhet urgjent nji babysitter prej dates 12.08.2019 te jet maqedoni Preshev

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Julinda Delilaj (24)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per te punuar ai Dado ne gjermani. Kush eshte i interesuar mund te me kontaktoje . Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L G

I pa cakzuar orë/ditë

Te nderuara Zonja/kujdestare , kemi nevoj per nje kujdestare serioze dhe e gatshme te kujdeset per me seriozitet per femijen tone.. puna eshte ne Zvicerr , ju lutem me kontaktoni per informacione te me hollsishme ju lutem me kontaktoni ne nr tel. +41 79 917 04 40 viber dhe wats app .. mosha e preferuar der ne 36 vjec ..

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Fidan Isufi

Sipas marveshjes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Përshendetje Kerkojm ndihmëse ( kujdestare) per familjen tonë. - zonja duhet të na ndihmoj ne punet shtepis dhe nganjeher edhe per çunin. - Duhet të jetë prej 40-50 vjeç dhe me pervoj pune e dashur , korrekte dhe puntore. 0041765821424 ( viber & whatsapp ) Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 3 femije dhe na duhet nje zonje 30-45 vjece per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije me heret ne zvicer.0041767001132...jemi te interesuar per mbas dates 20 gusht

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Ismaili Armin

12/12 orë/ditë

Puntorja mund te shkoj te punoj edhe pun tjera privat

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ilire D

8-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kërkoj punëtore - mirëmbajtëse të shtëpisë për katër herë në javë. Orari i punës 08-16. Banojmë në Prishtinë Marigona Residence. Të interesuarat të paraqiten në nr. 045978880 ose në viber: 0037745509001. Pagesa është me pagë mujore.

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Ermelina Cjapi

8-10 ore ne dite orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar per pune babysitter per ne gjermani .kam vite eksperienc pasi kam qen dhe ne zvicer

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Alarda Daupaj

24/7 orë/ditë

Pershendetje jam Alarda Daupaj , 21 vjec nga Vlora . Jam studente e deges se biologjise dhe jam ne kerkim te nje pune si babysitter .. Jam shume e dashur me femijet dhe kam shume durim .. vij nga nje familje e e rregullt , mamaja ime eshte mesuese ndersa babai polic . Nisja urgjente ! Ju faleminderit !

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Angelica Prenaj perlalaj

7.00-18.00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ekam shkru ni mesazh dje se jam tu lyp kujdestare per fmin e mi mkan ragu shum njerz ju lutna me shkruni ne numrin e telefonit kush ka interes se un po du mju dhan pergjigje po nuk di pse nuk esht ka ban Numri telefonit +41762138964 Ndaq me sms Viber dhe whatssapp mundem te kontaktojm

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Litafete Doci

Fjetja tek ne ushqimi e te gjitha orë/ditë

Te jete Serioze,sepse dhe ne jemi familjare

Shiko profilin

Suhareke Kërkoj kujdestare

Gita Gjeraj

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje po kerkoj kujdestare per 2 vajza ne zvicer.. mosha 40 deri 50 .. te lutem me kontaktoni 0041765192628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta KADRIU

3 deri 4 her ne jav orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare prej 04.08.19 per 3 femit dhe pastrim shtepije. Mosha duhet te jet prej 40 .... Keni interes lajmronu ne viber ode whatsapp 0041767608022

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hana Islamaj

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje punetore per mirembajtje te shtepise. Rroga sipas marrveshtjes. Ju lutem te me lajmerohen vetem te interesuarat seriozisht 044 23 45 45. Po kerkoj dikend per 2 vite pune jo 2jave e 2 muaj.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Rexhepaj

5dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femit te mi urgjentisht ne biel bienne ne zviccer kerkoj qik serioze

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

A & H Tahiri

- orë/ditë

Pershendetje! Jemi te interesuar per nje babysitter ne Zvicer. Per vajzen tone 6 vjece. Jemi nje familje e rre gullt gjithashtu dhe kujdestarja duhet te jet e till. Mosha 21-33 vjece. Puna fillon 24\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'25 gusht. Ju mirepresim ne WhatsApp +41762118579

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

A A (0)

12 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem per fmi dhe disa pun shpie.Ne Zvicer ose Gjermani. tel 00389 77 702314 viber ose whatts app

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

A A

12 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem pe femi ne Zvicer dhe Gjermani. tel 0038977702314 viber whatts app

Shiko profilin

Pogradec Kërkoj kujdestare

Tiara pacolli

× orë/ditë

Jemi nje familje serioze!deshirojm nje vajze per kujdesjen e vajzes ton 2 vjece! ne gjermani!mosha e mundeshme deri 35 vjece! mundesisht ardhja sa me e afert ,, rruga banimi etj i siguruar!!! FALEMINDERIT

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Bardha Zh

7-17:30 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ofroj kujdestari per femijet tuaj ne shtepine time kam punuar edhe ne qerdhe jetoj ne fush kosove

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M B

Me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoje kujdestare per natën te interesuarat te lhnrohen 044 777 909

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Rama

8orë orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoje kujdestare per femije te interesuarat te lajmrohen ne 044 140 427

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A Abazi

- orë/ditë

Kerkojm kukdestare per nje femije ( vajz 3 vjeq) ne luzern CH kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore, te interesuar nr tel. +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ilire D

8-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Përshëndetje, Kërkoj punëtore - mirëmbajtëse të shtëpisë për tri herë në javë (marte, mërkure dhe premte). Orari i punës 08-16. Banojmë në Prishtinë Marigona Residence. Të interesuarat të paraqiten në nr. 045978880 ose në viber: 0037745509001. Pagesa është me pagë mujore.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

ela ela

/ orë/ditë

persh! kerkoj nje vajz serioze per kujdesien e vajzes ton ! ne gjermani!flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Valbona Aliu

3 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si pastruese e hymjeve te banesave shkkallve te banesa pastrim te banesave ,shtepive dy ose nje here ne jave

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta Paloja

08:00-14:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Per informata me te hollesishme mund te me kontaktoni.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ajshe A

9-17 orë/ditë

Kerkoj kujdestare me pervoj pune per perkujdesjen e vajzes time 1 vjecare . Kujdestarja qe do te kujdeset per vajzen ka me u marr veq me vajzen dhe kerkesat e saja dhe jo me pune tjera. te interesuarat te me lajmerohen ne 049754753

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

geralda Shabani (26)

sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prsh .jam geralda 26 vjece per momentin jam ne zv dhe me duhet urgjent nje vend pune si babysiter ne nje familje serioze per vetem 6 jave . Jam e dashur me femijet kam eksperienc ne kte pun . ju lutem me kontaktoni ne kte whtcp. ne kte nr 0697773905

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

07.00 -18.00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj urgjentisht kujdestare per 3 femijet e mi. Femijet jan tere diten ne shkolle. Punet e shtepis dhe ushqimi duhet te jene. Femijet e kan moshen 10, 12, 13. Te lutem vetem seroize. 0041787218399

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aferdita M

08:30-17:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te kujdeset per femijet dhe mirembajtje te baneses.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hana Islamaj

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje ndihmese ne shtepi me pervoje pune ne punet e shtepise dhe me raste kujdesjen e femijeve.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

7-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Nake Selmoni

. orë/ditë

Jam Nakja nga zvicra. Kerkoj nje kujdestare per femijet tane 3 vjeq dhe 1. rruga vajtje ardhje akomodimi dhe ushqimi ne shtepine tone. paga sipas marrveshjes.Per me shume info kontaktoni ne vib dhe watsapp +41764402012

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Mina Shala

9 or orë/ditë

Mosha te jet 35-45 vjecare dhe te ket experienz me femi

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Shala I

9-19 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm ni kujdestare ne per pej. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet nuk ka pun. PAGA sipas marrveshjes. Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Florentina Lushaku

Xxx orë/ditë

Unë kam nevoj për pastrim jo për kujdestare dhe jetojm n? Lucern të Zvicrës.Roga sipas marvshjes.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ondina Uka

07-17(10ore) orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj Kujdestare per foshnjen time, per afat gjat. Me duhet nga 01.07.2019. Ju lutem vetem kush eshte serioz le te lajmrohet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltirina Nuredini

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj Babysitter per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat let kontaktojn +41793519170

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fitore Hasi

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj punetore per mirembajtje te shtepise por jo kujdestare per femije.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm urgjent kujdestare:0041774604540

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Linda

7-7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita jam Linda jetojm ne Svizer St.Galle kam nevoj per ni Kujdestare urgjent per 4 jav ish kon mir njo qe osht momentalish ne svizer edhe kerkon ni familje tjeter apo familjes nuk i vihet mu. me kontaktoni +41765016792

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 1 vit e gjys ne zvicerr te interesuarit te me lajmrohen +41766070902

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tina K (21)

8,9 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Punoj si kujdestare per femije munde te kujdesem per 2 apo 3 femije,po ashtu mund te beje kujdes te ndonje te moshuare,ju lutem te me kontaktojn vetem femrat jam me mbules nikab nga prishtina,Punoj edhe ne shkup.Me kontektoni ne whatsap ose viber. +38344810344.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkojm kujdestare per nje femije (vajz 3 vjeqe) ne zvicerr, kujdestsrja te jet na maqedonia ose kosova lindore, tel +41791952657

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

E D

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Mirdita, Kerkoj 2 puntore rrobaqepse me eksperience per atelier ne zvicer. 5 dite nga e hëna deri të premten Nese keni te aferm ne zvicer shum me mire Pagesa dhe kushtet shume te mira Per kontakt ju lutem email : emira_destani10@hotmail.com

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Vlora Osmani

07:00-18:00 orë/ditë

Nese ke interes mundesh me u lajmru ne Nr. +41766818783. Faliminderit per mirkuptim.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besiana Surduli

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jemi nje familje ne kanton Luzern te zviceres, po kerkojm nje kujdestare per 2 femijet ton prej dates 24.6.2019 Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer 0041791731860

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatmira Da Silva Ferreira

- orë/ditë 5 vite eksperiencë

Une jetoj ne zvicer ne Lyss aktualish jame pa pune .Korrekte e dashur dhe e perkushtuar me femijet

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Dajana Kasa (49)

Diite-nate orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem ne gjermani si kujdestare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Perparim Limani

4 dit ne jave orë/ditë

Kerkojm nje babysitter nga Janari per dy djemt tone 4 dhe 2 vjec ! Jemi familje nga Kosova dhe te interesuarat te jenë nga Kosova Lindore ose Kumanova ! Mosha 20 deri 25 ! Pagesa : 500 per femijet dhe 200 per punet e shtepis + udhtimin. Orari i punes eshte 4 dit ne jave nga e Mart deri te Shtunen ! Te interesarat le te na lajmrohen tek faqja pastaj kontaktojm ne telefon !?+41799460285

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ardiana Ramadani

9-8 orë/ditë

Kerkoj kujdestare pre 21 korrik ne zvicerr. Mosha 35 deri 50

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Drenusha Syla

8ore /dite orë/ditë

Pershendetje jam Drenusha Me vyn 1 kujdestare per djalin tem. Jam nga svicra.kush ka interes ju lutem me telefoni.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

A T (0)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj te punesohem si baby siter kontakt 0038349278928

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Sh.

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije, te interesuarat te me kontaktojne 044 777 909

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

V Z

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per nje babysiter ne zvicer, duhet te jet e sjellshme serioze dhe e dashur rendesi ka perkujdesi femijeve, per me teper me kontaktoni ne whatsapp ne nr 0041786932923

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nita Buja

8 oresh orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, po ju shkruaj ne lidhje me gjetjen e nje kujdestare. Duke e ditur sa e veshtire edhte gjetja e kujdestares adekuate, kam nevoj per ndihmen tuaj ne kete qeshtje.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

D R (10)

7-8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Zonja te nderuara ,kerkoje pune si kujdestare kam pervoje pune jam shume e dashur dhe e qete me femijet .. Nr kontaktues . +38349678756

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti nerkoj pun si Babysitter, momentalisht jam ne zvicerr dhe mund te filloj menjeher. Te interesuarit zu lutem me kontaktoni 00355683132119 ose 0041766037891 Faleminderit.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Vlora Osmani

07:00-18:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm Kujdestare per Vajzen 8 vjeqare dhe Djalin 2 vjet. Per mashum pytje, merrni Kontankt mbas Telefonit ban edhe Whatsapp.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mars Nuredini

9:00-18:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 14 muaj. Gjendem ne Prishtine perball stacionit te trenit. Mosha e preferuar nga 35-45. Duhet te kete pervoj pune me femij. Ju lutem te me kontaktoni ne viber +38345369641

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Perparim Gashi

- orë/ditë

Kerkoj Beibisiter ne Luzern te Zvicrres Vajza eshte 4 muajshe te jet Familjare.nr kontaktues +41 79 555 16 73

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Jasiqi

8h-19h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per qikat e tana. Dikan se mundet me bo aktivitete, me dal mu shetit et tjera. Na do te jemi aty ton diten ama smundem me u mar me to se do te punojm ne hotel.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona Lleshaj

Gjdo dit orë/ditë

Pershendetje Jam Edona jetoj ne Zvicer Kerkoj nje kujdestares nga shqipria per kujdestarin e femijes tim gjat kohes se jemi ne pun . Kerkojm ugjentisht prej dates 4.6.2019 Ju faliminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ariana Bajrami

08:00-16:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jetmire Krasniqi

— orë/ditë

Kerkoj nje babysitter prej 1.7.2019. per njoftim kontaktoni ne 0041763953453

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sili Vitija

8-10 orë/ditë

Une kërkoj kujdestare për vajzen time 9 muajsh në zvicer në zyri të jeni e dashur me fëmi dhe të sinqert të jeni në moshen 30-48 vjeqare për interesim më kontaktoni në numrin 0041762166523 në viber ose wazap

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

Jetmire Krasniqi (0)

— orë/ditë

Kerkoj babysiter prej 1 korrik ose prej 1 gust 2019 me kontaktoni ne vi er ose whatsapp 0041763953453

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Familja Saliji

24/7 orë/ditë

Kerkojm urgjent babysitter ne Zvicer / Winterthur per dy vajzat e tona te jet prej presheves ose gostivarit te jet prej nje familje te mir prej moshes 30-45 vjeqare kush esht e interesuar le te lajmrohet ne ket nr te tel: +41 76 525 29 34

Shiko profilin

Pogradec Jam kujdestare

Xhulia Xhako

Sa te kete nevoje punedhenesi orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kam nevoj me te vertet per nje pune...jam nene edhe vet dhedi mirte kujdesem per nje femij,sidomos per femijet deri 5 vjec..pordhe me te medhenj pasi une kam rritur dhe motrat e mia...pavarsisht se jam e vogel ne moshe,mund te bej cdo gje..madje dhe pune shtese nese eshte e nevojshme... Shum faleminderit..

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (22)

orë/ditë

Pershendetje jam 22 vjeqare. Kerkoj pune si edukatore private me femijet nga klasa e 1-5, jam ne vitin e fundit te studimeve ne Fakultetin e Edukimit (UP) gjithashtu jam bursiste qe dy vite ne kete Fakultet dhe mendoj se kam njohuri dhe jam e gatshme te punoi kete pune. Poashtu femijeve mund te ju ndihmoi edhe ne lenden Gjuhe Angleze. Orari preferoi te jete mbasdite, perarsye se paradite duhet te vijoj ligjeratat ne Fakultet. nr. kontaktues: +38344876232 ose email: menalatifi@hotmail.com Gjithe te mirat per te gjithe

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Markeliana Braka

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si kujdestare ne Zvicer. Jam e perkushtuar,e sjellshme serioze,punetore . Te dielen kam nevoje ta kem pushim. Mund te bej edhe punet e shtepise nderkohe qe femijet jane ne kopsht osé shkolle. KontaktI per familje serioze ne what's app 00355684041679

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Marinela Karbunara

Sa ka nevoj orë/ditë

Ddua pune flm

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ada Ce

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prsh.Kerkoj te punoj kujdestare.Jam vajze serioze dhe e pergjegjshme.Jam e lire pas dt 5 korrik.Kush eshte e interesuar t\\\'me kontaktoje ne adaceku2@gmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arta Arta

? orë/ditë

Pershendetje, kerkojm nje Babysitter te moshes 42 deri 55. Te kujdeset per 2 femi te moshes 9 dhe 3 vjeqar, din ta pregadit buken per femijet dhe i ben ngapak punt e shtepis sipas mundsije. Ne jemi ne luzern CH. Te interesueret ju lutem me kontaktoni ne 0041791936017

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dado L

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 2 femij nga fillimi qershorit te interesuarat te lajmrohen ne ket nr 0041799567840

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

b k

diten orë/ditë

pershendetje kerkojm kujtestare ne fraiburg ju lutem mosha deri 45 vjeq na kontaktoni viber ose whatsapp flm 00491703017725

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Abnesa Fana (0)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoje pune si kujdestare per femij,kam pervoje pune kete pune e bej me mjaft pergjegjesi dhe perkushtim. 045567996 ++37745567996

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lutfije Hoti

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Te kujdeset per 2 femije nga fillimi i Qershorit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ylberina M

4.8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune per pastrim shtepie 1ose2 here ne javte te interesuarat let tme kontaktoj ne kete numer familje serioze me kan 044844916

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rona Berisha

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare urgjent per dy vajza ne zvicerr 5-3vjeqe +767328826

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta KADRIU

3 deri 4 her ne jav orë/ditë

Kerkoj nje Kujdestare per 3 femit dhe Pastrim Banese. Mosha do jet prej 40 e perpjet. Prej 4 gusht per 3 muaj. Te interesuarit lajmroni ne viber ose whats upp 0041767608022

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Donika Hasanaj (28)

4-6 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Mirzana Mehmedi

7:00-21:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Te kete kujdes maksimal per femijer tan dhe e sjellshme ne familje. kush interess ne te lajmrohet ke ki numer +4176 231 52 29

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina K.

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga gjermania dhe kerkojm nje grua te sinqert dhe puntore per pastrimin e nje shtepije 3 katesh,edhe per pergatitje te ushqimit njeher ne dite per 2 persona. Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer 0041766906840

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edolina Shehu Shehu

8-6 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin,

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadete Ahmeti

Zvicer orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare per ajo duhet te jet e sinqert edhe din me pregadit buken ne jem familije 5 antarshe femijet jan te rritur 13.12.10 vjeq ajo duhet te jet e dashur edhe e sinqert per ma shum lajmeroheni 0041787218399 ose 0041764434917

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dritero Qorraj

. orë/ditë

Kerkoi nje puntore per pune shtepie Puna gjendet ne Zvicer. Fjetja dhe ushqimi jan ink. Punet jan pastrim shtepie, rrobash. Pagesa 500.fr muaji.neto. Ju lutem te lajmrohem ato qe kan drejt udhtimi per 3 muaj. 0041792880279

Shiko profilin

Tetovë Jam kujdestare

Sinki Ameti

9:00 derii 15:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Mirlinda Shala

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam Shkelzen Shala me gjith bashkshorten Mirlinda Shala.. kerkojm nje kujdestare per qiken ton Afronen se i mbush me 5gusht 3vjet.. jetojm ne zvicer afer zyrihit per intressin e juj.. ju lutem kontaktoni ne mesenzher privat te facebookit se na duhet nje kujdestare shum shpejt.. ju falemindorojm Fam. Shala +41762012028

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Taki A

i plot orë/ditë

Kerkojm nje ndihmse per dy te moshuar, jetojm ne zvicer.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

laura k

? orë/ditë

Pershendetje ,kerkojme urgjent punetore per kujdesin e femijeve dhe mirembajtjen e baneses ,ju lutem kontakt viber ose watsp 00491756029451 faleminderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Mimoza Biraci

7 me 19 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Un dua te punesoem si bebisiter .dia gjuhen gjermane .kom punu bebisiter .jam 53 vjece nese ju intereson ju lutem me shkruni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Merita V

12-16 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per djalin 10 muajsh. Te interesuarat te me shkruajne mesazh. Orari eshte 12:00-16:00 perkohesisht, pastaj me orar te plote. Adresa: Prishtine, Bregu i Diellit

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

A Lutfiu

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare per kujdesjen e djalit dhe ndihm ne shtepi! Per detaje me kontaktoni ne numrin: +41791737517 Vetem femra serioze, faleminderit!

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

M.s Kadriu

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar te punoj kujdestare per te moshuari ose babysitter per 1 femije ne gjermani,svicer, itali.Kam pervoj pune ,me dokumenta te regullta.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam.S S

12h orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkojm ndihmse ne punet e shtepis dhe ndihm ne kujdesin e 3 femijeve.. 2muj ne zvicerr 1 muj ne kosov gjat gjith kohesh esht njeri prej prinderve ne shtepi dhe ju ndihmon.. Mosha e puntores 35-45 vjeq Paga 600fr +41763939035

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Donika G (21)

6 ore orë/ditë

Pershendetje nena te dashura jam e interesuar te punoj si kujdestare kam pervoj pune nuk kam obligime asgje.Nr kontaktues 049851183(viber)kaloni bukur.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arben Gji

6 orë/ditë

kerkoj babysitter apo puntore shpije 0791577847 what\'s ap ose viber rroga 900euro

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Dona Kuka

8.00-18.00 orë/ditë

Pershendetje, jemi duke kerku nje dado per djalin tim 3 vjeqar. Ne jetojm ne Zvicerr (Zürich) Kushtet: • rroga 450.- Euro • udhtimi falas • orari prej ores 8.00 - 18.00 • free weekend (fundjava e lir) Detyrat: • perkujdesje e djalit • mirmbajtja e baneses • nuk lejohet duhani Numri kontaktus: +41 79 708 66 11 apo ne E-Mail liridona.kuka@outlook.com

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

laura l

? orë/ditë

pershendetje kerkojm urgjent kujdestare per femi dhe kujdasja per banes mosha deri 40 vjew na kontaktoni viber whats app 004915257046483

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

D D

Me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ,kerkojme urgjent punetore per kujdesin e femijeve dhe mirembajtjen e baneses ,ju lutem kontakt viber ose watsp 004915257046483 faleminderit

Shiko profilin

Mitrovicë Kërkoj kujdestare

V J

- orë/ditë

Kerkojm Kujdestare per Djalin 2 vjeq ne zvicerr afer Zürichut. Rruga kthyese, ushqimi dhe dhoma private jan te sigurume nese qendron 3 muj. Duhet te kujdeset per djalin kur jam une ne pun si dhe per shtepine kur e kam pushim. Vikendi i lir nese ke ku shkon.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rona Berisha

. orë/ditë

Kerkoj kujdestare ne zvicerr per dy vajza 5 dhe 3 vjeqare prej dates 3 qershor mosha e dados prej 30 deri 45 dhe te me ndimon ne punet e shtepis te ineresuarit le te me lajmrohen ne +41767328826

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Alija

Sipas marrvjeshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te nderuara Kujdestare . Jemi nje familje nga Zvicra ( Zürich) dhe kemi nevoj per nje kujdestare Qe kujdeset per 2 femijet tane, nga Data 25. Qeshor ju lutem per informacione te me hollsishme me kontaktoni ne nr e telefonit +41 79 921 70 92 viber ose watsapp ..

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Kristijan Gjolaj

me marrveshje orë/ditë

Pershendetje Kerrkoj Kujdestare per kujdesjen e femijeve. Jam e interesuar ne fund te muajit Maj. Te interesuarat te kontaktoj ne nr. +41 786744955

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

A. Z.

7:45-17:15 orë/ditë

Pershendetje, jam duke e kerkua nje kujdestare prej 24.maj per ne kanton zürich. Kush ka interess let lajmrohet +4176 583 92 64

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Fitore Ibrahimi

9-20 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje dado per nje djal 2 vjec ne zvicerr te kanton Graubünden, do kujdesesh per djalin si per banesen. udha kthyse, dhoma gjumi private si dhe ushqim cfar deshiron. Preferohet te ishe nga Kumanova ose Presheva. kontakto +41798885880

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerta Sadiku

8-18 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare me provoj pune mosha prej 30-45 jetojm ne züri jeni 5 antar mundesisht lajmrohuni me duheni ne fund te keti muaji me fillu kontakto ne nr +41766805941 ju falenderoj me shum respekt.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

Zvicer orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkojm ni kujdestare jemi ni familije 5 antarshe . Femijet jan te rritur 13,12,11...kujdestarja duhet me pregadit buken edhe duhet me u kujdes per shtepijen ... ne preferojm vetem ne moshen 30 e ma shum ...

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Shala Mirlinda

8 deri 17 orë/ditë 25 vite eksperiencë

Kerkojm sa ma shpejt nje kujdestare te sjellshme per qiken ton per koh te gjat

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Flora Gashi

7h-18h orë/ditë 1 vit eksperiencë

URGJENT Pershendetje kemi nevoj per nje kujdestare per 25 maj deri me 30 korrik ne zvicrr te jet e kujdeshem te me ndimom per punt e shtepis dhe te mos e pin duhanin. Pagesa 1500.- per 10 jave + udhetimi. Me kontaktoni sa me shpejt. +41787689115

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

L G

I pa rregullt orë/ditë

Te nderuara Kujdestare . Jemi nje familje nga Zvicrra dhe kemi nevoj per nje kujdestare femijesh, qe nga Data 24 Maj ju lutem per informacione te me holsishme me kontaktoni ne nr e telefonit +41 79 917 04 40 viber wats app ..

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bardha Berisha

3 apo 4 dit ndoshta edhe 1 muaj orë/ditë

Kerkoj urgjentisht nje dado e cila ka provoj pune ne ket aspekt te jet nga ptishtina te mos te ket problem te qendroj edhe naten ne banesen time do te jet vetem dado dhe femija ndoshta dhe nje moter e imja femijen dua qe te kujdeset mir per te sepse esht pika e dobet si per qdo nen sokoli djali im ka vetem nje nen bab nan mka mu kshtu qe per ket arsyje osht pika me e dobet per mua ju pershendes dhe ju lutem te ke shkruani vetem gra apo femra qe jan serioze dhe qe kan provoj ne kete aspekt +38343541110 ne viber

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

A K

Nga ora 09:00 deri ne oren 17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e dashur me femijët kam pervoj pune te interesuarat te me kontaktojn ne 049331193,viber -38349331193

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zana Bytyçi

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj ndihmese rreth puneve te shtepis si dhe rreth femijeve. Gjate kesaj kohe edhe une jam ne shtepi vetem se kam edhe angazhime tjera(provime)!

Shiko profilin

Podujevë Kërkoj kujdestare

Kaltrina Mulliqi

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

ershendetje kerkojm nje kujdestare per 2djemt e mi 2vjet e gjys dhe 5muajsh.kujdestarja duhet te ket eksperienc me femijet ti ,doje fmijet ,te jet e sinqert e paster higjenike e moralshmete ket mendjen te Puna.Kujdestarja duhet te kujdeset per femijet edhe per punet e shtepis .per ma shum info 0041766822526

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga zvicra jetojm ne kanton Bern. Kerkojm nje kujdestare per dy femijet ton prej muajt qershor me daten 15.6.2019.nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer viber ose whatsapp. 0041766906840

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anila Nila (0)

8-10 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per punen kujdes femijesh te moshuarish apo mirmbajtje shtepie jam nga shqiperia ,puna te jete ne europe per info viber 00355695656211

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Jam nga Zvicrra kam dy fëmijë per më shumë informacion ju lutem te me kontaktoni ne numrin +41 76 238 17 42

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nepi K

0 orë/ditë

URGJENT kerkoj nje kujdestare per nje te moshuar Grua ne cyrih switzerland per detaje ju lutem me kontaktoni ne numrin e tel viber ose whatsapp 0041763230836

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Seli Brovina

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare Per me shum information kontaktoni ne numrin 0041792084904

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Fatime Hasani

07-19 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojme kujdestare dhe ndihmse per punet e shtepise. Menjehere deri me 21/28 korrik 0787787646

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Iliriana Qosa

8-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te kujdeset mir per femijen dhe te mos kete vonesa ne pune. nr kontaktues 045 238 340, Lagjja Tophane Prishtine, Preferoi Kujdestaret moshes 25-45 Vjece

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Teuta Kadriu

2-3 ne jav orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 femit per 2-3 her ne jav Urgjent prej 13.05.19 Lajmroheni ne whats up ose viber 0041767608022

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ylberina H (0)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune 1ose 2 here ne javte per pastrim shtepie ju lutem me kontaktoni te intersuarat mundesisht serioze .044844916

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lina S.

- orë/ditë

Kerkohet kujdestare per Vajzen tone 3 Vjeqare. Punt e shpis, Gatimi duhen te jene. Paguhet vetem nje drejtim udhes. 500 Franga rroga, dhoma ne vete. Flm. Numri 0041762160500

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Edona Berisha (0)

08_18 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jeni te mirseardhur

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Gladiola Gjikondaj (27)

8 deri 9 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e qete dhe e dashur me femijen i dua shume femijet pagesa e rruges nga ana juaj nqs e shifni te arsyeshme me tel

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Shkodran Shala

24 orë/ditë

Jetojme ne Ch kerkojm kujdestare per tre femijet tan nga muja Maj nr kontaktues ne viber:+38345404045

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Ermira Kola

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje te nderuara , jam 23 vjece nga durresi E qet dhe teper korrekte. Nese jeni te interesuara me kontaktoni , faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

ilda ilda (0)

max7 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam e interesuar te punoj si babysiter, ose pastrim banesash ne Castione , per muajin Qeshor . Kush ka interes le te kontaktoj ne email sildasilda85@gmail.com

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Sindorela Doralda

. orë/ditë

Jemi2 vajza qe kerkojme te kujdesemi per femije.

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Bardha Zh (0)

7-17:30 orë/ditë

Ofroj kujdestari per femije ne shtepine time orari nga ora 7 deri ne ora 17:30 kam punuar edhe ne qerdhe

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

Mirlinda Bytyqi

9 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 4 vjet jetoj ne zvicerr tel 0768165830

Shiko profilin

Podujevë Kërkoj kujdestare

Behar Hasani

06:00-17:00 (2 muaj) orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jetoj ne svicer

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adelina Hasani

10 ore ne dit orë/ditë 6 vite eksperiencë

Kerkojm nje dado per vajzen ton te bukur prej dates 01.05.19 deri 29.06.19 (per dy muj) te interesuarit let me lajmrohen ne whats ap ose ne viber. Tjera detaje i bisedojm bashk. Rrugpaguhet nga ne. Mosha let te jet prej 35 vjet deri 50

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Vesa GK

8 deri ne 5 orë/ditë

Pershendetje po kerkoj nje kujdestare per vajzen time 7 muajshe. Prej ores 8 deri ne 17. Numri i telefonit 049 350 001 mund te me shkruani ne viber.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Yllka Buqi (0)

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam Yllka nga Tirana për momentin jam tek një familje në Olten deri më dat 10 Maij pastaj kam edhe 2 muaj nëse keni interes ju lutem lajmrohuni në numrin 0792328072

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Rrustemi

4 orë/ditë

Kerkojm kujdestare prej dates 01.05.2019 , ne Zvicerr? Te ket pervoj pune . Kontakto viber whatsup .

Shiko profilin

Shtime Jam kujdestare

Elife Brahimi

7deri 5 orë/ditë

Kerkoje kujtestare 0765858873 mbase marrveshjes

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

E S

Sipas nevojes orë/ditë

Kerkoj kujdestare, ndimes, per femit Gjithashtu edhe un jam ne shpi por mas lindjes kam nevoj per shkak shendetit. (Kujdestare nga presheva bujanovc etj.)

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Suzana Suzana

5dit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje Kujdestare per Dy Femiet emi. Jetojm ne Ch kanton ST.Gallen. Duhet te jet nje njeri me Karakter te mir dhe e dashur me femi.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Betta Dodaj

orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje. Jam nje vajze 23 vjece dhe kerkoj te punesohem si babysitter ne nje familje serioze. Kam mbaruar arsimin e larye si edukatore dhe kam punuar si edukatore. Ofroj perkujdesje per femijet dhe dua te punesohem si babysitter dhe jo punetore shtepie. Kintakt ne nr 0696350116 vetem ne whtss

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Fekrije Rexhepi

5 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te jete familje serioze kujdesem si per femijethe e mi,

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

F. Rrustemi

8 or orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare prej dates 01.05.2019 , ne Zvicerr. Te ket pervoj pune dhe me dit sjelljen me fmj. Kontakto viber ose whatsup 0041787056169

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Katerina Cani

6 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje vajze 22 vjece nga qyteti i Elbasanit.Kam punuar ne shtepin e femijes ne qytetin tim 1 vit.Kam mbaruar shkollen per edukatore. Jam e martuar Kerkoj te vij bashk me bashkeshortin. Te dy japim edhe kurse kercimi.Jemi gamilje serioze.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkojm kujdestare per nje femij vendi kuzern zvicer, kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore preshev,bujanovc etj.. te interesuar nr.tel +41791952657

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Bona Bona (10)

orë/ditë 20 vite eksperiencë

Pershendetje! Jam Bona,47 vjeve nga Tirana. Kam pervoje so babysitter prej 20 vitesh. Si ne itali edhe ne shqiperi. Do te deshiroja te punoja si babysitter ne shtetin gjerman. Jam nje person i qete edhe i dashur. Deshiroj te punoj ne nje famije te respektuar edhe te qete.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Merlinda Ceku

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jetojm ne Ch dhe kerkojm Dado per tre femijet nga fillimi i muajt Maj 0041765039112

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ani Ani (10)

orë/ditë

Pershendetje, jam e interesuar te punesohem si babysitter ne Zvicer, jam 22 vjece dhe shume e dashur dhe e kujdesshme me femijet. Personat e interesuar te me shkruajne ne kte numer +355675757556

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Qendresa Selmani

7 orë/ditë

Jetojm ne Basel. Ch dhe kerkojm Dado per 2 femijet 7 dhe 6 vjet. Nga fillimi i muajt Maj. Per ma shum info Nr. 0041762049151

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Edona Gashi (0)

orë/ditë 7 vite eksperiencë

kerkoj pune si miremajtese e shtepive dhe banesav .me kontaktoni ne kete numer 045521721 faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pune SUEDI

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet nuk ka pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-45 vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alije Alije

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

. Kemi ni djal (4) dhe ni qik(3) dhe kerkojme nje dado te qet dhe te kujdesshme dhe te me ndihmojë dhe ne punet e shtepise. Jetojm ne Zürich/ Svizer Te interesuarat mund te me kontaktojn ne ket Nr. +41765399554 600Fr pagesa plus uldha.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Ela L

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femi ne kanton zurich te interesuarat le te lajmrohen ne numrin 0041797362570

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Suada Masha (22)

8-12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

E E (40)

orë/ditë 17 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femije Nga Shqiperia Jam vet prind dhe di si te sillem me femijet. Te interesuaret te me shkruajn ketu +355692913747

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Abnesa Fana (24)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare per femije, ket pune e bej me mjaft perkushtim dhe seriozitet. Nr im kontaktues eshte +38649222598 , Prishtine-Dardani

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nadire Asllani

9 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerko dado por qikat per ma shum me kotaktoni ne ket nr.0041792115973 sa ma shpejt falimiderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Suel Sab

8-10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam e interesuar te punoj si Babysitter ne Zvicer . Kam eksperience 0672440406

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Marigona Maxhuni

7:30- 16.40 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Te jete mbi moshen 38 vjeqare ,te kete provoj si dado .ose qe ka punu ne kopsht... mrej dates 01.05.2019 me duhet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

F. S.

12 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje Kujdestare te ndershme per dy vajzat tona. Jemi familje seriose dhe jetojm ne Kanton te Luzernit ne Zvicerr. Per me shum informacione ju lutemi na kontaktoni. Ju falenderojm.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Tr Alla

24 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje!Jam 26 vjec kam pervoje me femijet.Jam natyre e qete dhe e sjellshme.Mund tme kontaktonini ne qershor ne whatsapp 00355676298760

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Shqipe Zvicerr (0)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Miredita Kerkoj 1 femer si kujdestare seriose per thmi dhe per punet e shpis. Me i kemi 2 thmi , dhe jetojm ne svicer. Orari i punes eshte 10 Or ne dite. 6 dite pun, dhe 1 dite te lir. Kujdestare femer prej 25-45. Flm 0041795952921

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara Tuana

Me marrveshje orë/ditë

Pershendetje jam duke kerkuar nje kujestare ne zvicerr ne kanton bern per daten 28.04.2019 ose me 1.05.2019 per me shum info mund te me kontaktoni ne Nr 0041789320330

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L. Ajrulli

Tan diten orë/ditë

Pershendetje jemi nje qift i ri me djalin ton. Kerkojm kujdestare ne mosh 40 deri 50 vjet. Te jet serioze sepse dhe na jem ashtu. Te jet e mir se do te kaloj super ne familie ton.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

09:00 - 14:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jame e intersuar per Kujdestare per djalin 1 vite e gjys te intersuarat te lajmrohen ne numrin 044167223.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam. Shala Suedi

10-19 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet nuk ka pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta Ahmeti

10:00 - 14:00 orë/ditë

Shpallja vlen vetem per pastruese, jo kujdestare te femijeve. Puntorja ka pergjegjesine te punoj 2 her ne javte nga 4 ore. Nese dikujt i pershtatet ju lutem te me kontaktoni

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

An Me (0)

8 orë/ditë

Jam 23 vjece dhe dua te punoj si babysitter jasht vendit. Kush eshte i interesuar te me kontaktoje

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Naim Bytyqi

banimi ch orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Dorentina K (21)

8,9. orë/ditë 3 vite eksperiencë

Punoj si kujdestare per femije munde te kujdesem per 2 apo 3 femije,po ashtu mund te beje kujdes te ndonje te moshuare,ju lutem te me kontaktojn vetem femrat jam me mbules nikab nga prishtina,Punoj edhe ne shkup.Me kontektoni ne whatsap ose viber. +38344810344.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Fatmire Gashi (21)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj pune,kujdes per ndonje te moshuare apo femije shpreh deshiren te kem kontakt vetem me femra jam me mbules nikab.Me kontaktoni ne whatsap ose viber.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

E D

6-8 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare e femijeve kam pervoje pune me femij te moshave te ndryshme. Kontakti :044611759

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Saranda A

5 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare me gjysem orari,prej ores 8 deri ne ora 13,per djalin 6 vjeç dhe te kujdeset edhe per mirembajtjen e shtepise. Jetojme ne Çagllavice-Prishtine. Te interesuarat te me kontaktojne ne nr.+38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Florie Rex

Sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje nene nga Zvicrra, kerkoj kujdestare per dy femijet e mi, djalin 8 vjec dhe qiken 5 vjec, poashtu dhe pastrimin e baneses dhe obligime tjera qe kam nevoje per shtepi.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

L L (28)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, jam duke kerkuar pune si kujdestare, te jene familje serioze dhe e rregullt, kush ka interes te me shkruaje ne whatsapp 00355692463166.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Xhylsime Latifi Latifi

24 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjent, jetoj ne Solothur, kam dy femije, 9 dhe 6 vjec, ju lutem me kontaktoni ne 0767311832 per me shume info ne tel.

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Esma Idrizi

6 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Gona Kras (26)

6 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Ofroj perkujdesje per femije gjate mbremjeve ,wikendeve si dhe per raste urgjente ! Kam pervoje pune 8 vite me femije . Nese keni nevoje qe femijet tuaj te jene te sigurt gjate mbremjeve apo wikendeve kur ju nuk jeni aty me shkruani ne nr 049196670

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D...

9-10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jam e interesuar te punoj si kundestare per 1 femije mbi 2 vjec..ndihmoj dhe ne punet e shtepise kno me deshiren time por jo qe te jete pnese e marrveshjes..e gatshme pas dt 24 prill.nr kontakti 00355685808474..flm

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Kaqusha Knushi

24ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj kukdestare per vajzen 2 vjeqare e djalin 5 vjeqar. Djali shkon ne kopsht paradite 8-12. une punoj ka 7 ore nditje : 6.30-14.00 ose 15.00-21.30 .. 4-5 dit njavt .. ne jetojm ne wohlen ne kanton Aargau. Mosha kujdestares 40-58 vjeqare..

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Lulzime Aliji

Informacione permes telefonit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershebdetje jam nje Nëne nga Zvicrra kerkoj Kujdestare Urgjentisht. me kontaktoni ne Nr. +4179 201 34 99 Viber ose Whatsapp

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Vali.L Vali.L

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per fmijet e mi 2 dhe 4 vjeqare. Jetoj ne CH transporti dhe ushqimi e shpenzojm ne. Per fund prillit Per ma shum informata lajmrohuni 0041763100959

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rineta Gashi

9 or ndit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy qika ktu ne luzern ne ch ju lutem te lajmroni ne ket numer+41799460783

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti kerkoj pun si Babysiter ne zvicerr. Te iteresuarit te me kontaktoj ne telefon Viber 00355666172236 Whats Update 00355683132119

Shiko profilin

Shkodër Jam kujdestare

Adela C. (20)

fundjava pushim orë/ditë 2 vite eksperiencë

pershendjetje jam adela nga shkodra 19 vjece jam e interesuar per pun tani ndodhem ne gjermani kam nevoj urgjent kam ekperience me femije ju lutem te interesuarit te me kontaktojn ne whatsapp 0692348660

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tina K (20)

7-8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje , jam e interesuar per te punuar me femij , poashtu edhe per te pastruar shtepi , dhe per ti quar dhe ti marr femijet ne shkoll , dhe mund te punoj vetem ne Genève pasi qe ketu jetoj , faleminderit.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

E E (49)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije. Jam vet prind dhe kam punuar per disa vite si kujdestare. 00355692913747

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tina Lipjani (21)

9 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj pun si kudjestare per femij dua te kem pun vetem me femra jam moter me mbules.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

V D (49)

24 orë/ditë

Kerkoj pune me zvicer ose gjermani, urgjent sa me pare.ndodhem afer Baselit.mosha 48, vite eksperience me femije. Lajmerohuni ne kete nr +355676201861

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S A

0 orë/ditë

Pershendetje jemi ne familje jetojme ne zvicerr i kem 3 vajza te moshes 11,7,6 na duhet perkujdesje per vajzat per mirebajtje te shtepise per me shume info 0041 76 470 88 47

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Salcaj

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Përshëndetje Jam një nënë e një vajze, kërkoi një ndihmesë ngase orari që nuk jam në shtëpi esht I shkurt nga ora 8:00 deri 12:00 Jam shtatzan mirëpo me mundon shumë shtatzania me mirëkuptim të më ndihmoj rreth gsteses dhe punve ju faliminderit.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda ilda (0)

max8ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 25vjece nga Shqipria, Kerkoj pune si babysiter ne Ch Kanton Ticino per ne fillim te muajt Qershor 2019. Te interesuarit le te kontaktojne ne e-mail brisilda.shytaj@gmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Merita Rama

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pun si pastruse nr kontaktus045550193

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eli Muqiqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm nje dado per gocat tana binjake dado duhet te ket eksperienc me femijet dhe ti doje femijet te jet e sinqert e moralshme e paster .per ma shum info shkruni ne Nummer 004917660146088 viber ose whatsapp

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Balaj

Sipas marveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemnje familje serioze kerkojm nje bebisiter nese jeni e interesuar lajmrohuni jetojm ne genev ch

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Teuta S

15:30-18:30 orë/ditë

Te jete e pergjegjshme, banore e Fushe Kosoves dhe te jete fleksibile te punoj me orar te plote gjate pushimit pranveror, veror dhe dimeror shkollor.Kontaktoni pas ores 17:00

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

B A

0 orë/ditë

Pershendetje jemi nje familje ne zvicerr kerkojm nje dado per 3 vajzat per me shum info 0041 79 646 88 47

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Mevedete Tahiri

24/ditë orë/ditë 3 vite eksperiencë

Që nga 01.04.2019 kam nevojë për një kujdestare për djalin tim 2 vjeçar. Duhet të jet e kujdesshme, e pastër, të dija të gatuan për vete dhe djalin tim. Nëse ndjen veten të drejtuar për detyrën tani më lajmëro në whats apo +41768244842

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kune Salihi

Hene-premte 8 ore orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 vaijzat e mija dhe per mu e rendsishme eshte qe te kujdeset per femi dhe gatim gjtha tjerat kujdesem vete(larje hekurosje etj)

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Berina Gashi

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne franc , kam deshir te punoj , mund te kujdesem per pastrimin e shtepis

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Bona Bona (10)

orë/ditë 20 vite eksperiencë

Pershendetje! Jam nje zonje 47 vjece. Banuese ne Tirane. Kam pervoje pune 20 vjecare. Kam trajnime te ndryshme per cdo moshe femije edhe per cdo faze te rritjes se femijes. Kam eksperience pune si ne Shqiperi edhe ne Itali. Jam nje person i dasher,i qete edhe serioz ne pune. Vendi I punes se preferuar Gjermania. Paga e preferuar rreth 800 €. Preferoj te pinok ne nje familje te qete edhe serioze.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Bekteshi

me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, ne jemi nje Familje serioze kem dy quna dhe kerkojm nje kujdestare qe esht serioze dhe qe mos ti ket problem punet e shtepis. Per me shum Informata me kontaktoni +41767414411

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Xheneta Azemi

8-9 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kërkojê urgjentisht kujdestare për fëmijun tim, jetojmë në Zvicerr, të interesuarat mund tê kontakojnë +41765431502

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Jona Ida

8-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam 29 vjece nga shqiperia kam tre vjet eksperience pune ndaj kujdesit te femijeve ,kush eshte e interesuar kontaktoni ne nr e WhatsApp 00355682245718 ne cilindo nga vendet e unionit europian,familja te jete serioze

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda Ilda (0)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam e interesuar te punoj si babusiter ne Ch prej Fillimit te Prillit 2019. Te interesuarit le te kontaktojne

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Artan Abazi

- orë/ditë

Kerkohet urgjent kujdestare ne luzern te zvicrres per nje femije 2 vjeq.. kujdestarja muncisht nga maqedonia ose presheva, bujanovci (Serbin) te interesuar tel +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Hajzeraj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje Zonja te nderuara une kam nje vajz tani me 1 muaj e gjysem dhe koha qe perseri te kthehem ne pun pas lindjes po afrohet... Ndaj shpreh interesimin te gjej nje bbs e cila esht e sinqert, e urt e bujare e cila kujdeset per vajzen time sikur te ishte vajza e saj... Mosha e preferuar 35 - 45 vjeqare...per me shum info... Me kontaktoni.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Merlinda Linda

tanditen orë/ditë 2 vite eksperiencë

Urgjent kerkoj kujdestare per djalin tem 3 vjeq nisja sa ma shpejt. Pagesa 500Fr

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zana Zvicerr

5 orë/ditë

Kerkoj nje grua vetem per pune te shtepise. Per me shume informata me kontaktoni.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Blerta H

4 dite ne jav ka 8 ore orë/ditë

kerkojm kujdestare per femijet. Te ket pervoj shumevjeqe te jet mbi moshen 40 e dashur me femijet e perkushtuar dhe e qendruar. Gjitha shpenzimet i heqim me transport, ofrom single dhom gjumit ushqimi transporti kthyes.

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

Klaudia Lrc

8-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije ne nje familje serioze . Kam eksperience pune 2 vjeqare ne kujdesjen per femije. Nuk e pi duhanin. Akomodimi dhe transporti te behet nga ana juaj.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Anisa Anisa

orë/ditë

Pershendetje. Jam nje vajze 22 vjecare nga Tirana dhe kerkoj te punesohem si babysitter ne Zvicer. Ne qofte se keni interes ju lutem me shkruani ne whatsapp +355675757556.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkojm kujdestare ne Luzern te zvicrres per nje femij 3vjeq prej muajit prill. Te interesuar te kontaktojn ne nr. +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aida O Os

Sa duhet orë/ditë

Kerkoj ndimse ne Germani. I kam dy femi ama ata shkojn ne kindergarten. Um duhet ndim me pastru, gatujt (ka pak) edhe me qu djalin e vogel ne/prej shkolles (jo larg prej baneses). Pagesa oshte 500 Euro, plus e paguaj transportin dhe ushqimin. Kurkoj serios personin, e besushme edhe me shkoll e mbesme minimum, fakultet preferuar.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alba jeta

18 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per nje Vajze 4 vjeqare . Vajza shkon ne kopesht prej ores 08:00 deri 12:00 ( ne ate kohe duhet te behen punet e shtepis edhe Dreka per Vajzen ), Dado do te jet ne perkujdesje per femijen vetem 4 dite ne jave. Perparsi kan Zonjat qe kan punuar me femije. Ne at koh kur ajo esht vetem me Vajzen prioritet ka vetem Vajzen, kur un gjindem ne shtepi, ajo esht e lir te mirret me punet e shtepis. weekend e ka te lir nese ka shoqeri apo familjar..Perndryshe edhe ne do te mundohemi te behem familja saj. Te interesuarit le te kontaktojn ne 0041765033107 Nje udhetim e ka te paguar Pagesa mujore 600.- Fillimi i punesimit 24.Prill 2019

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ondina Uka

10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per femije nga fillimi i muajit Maj 2019, cdo dite pune nga ora 07:00 - 17:00. Femiu im eshte ende foshnje ne moshen 6 muaj. Nese ndokush, i cili ka pervoje pune ne kete fushe, eshte i interesuar per pune, i lutem t´me kontaktoje ne viber ne nr: 049-138-387 Sinqerisht. Me Respekt, Ondina Uka

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Elfete K (0)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje, jam nje nene e interesuar per te punuar me femije, kam shume pervoje pune, jetoj ne Zvicerr (Genève), familjet e interesuara per informata shtese mund te me shkruajne ne numrin tim kontaktues.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tina Imeri

8-4:40 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te dashura nena nese jeni te interesuar per perkujdesjen e femijes tuaj mund te me lajmroni ne kete nr 049707521

Shiko profilin

Shkodër Kërkoj kujdestare

Adelina Qerimaj

08 17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per gjermani koha e qendrimt per 3 muaj paga 500€ per tu kujdesur per vajzen na kontaktoni ne kete nr 0698526724

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lirije Z

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy femit e mi 6 dhe 4 vjet ne zvicer züri. Per ma shum informata md kontakto

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Sara L

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije te vegjel ose te rritur , jam e dashur , e qete , i kuptoj shume mire dhe i dua femijet . Jam infermiere , nuk e pi duhanin. Transporti te jete i siguruar nga ana juaj dhe akomodimi gjithashtu. Po ashtu bej e punet e shtepise pa problem .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selmani Selmani

7 orë/ditë

Kerkoj Dado per 2Femi 6 dhe 7 vjet. Te jet e serjose dhe e kujdeshme per Femi dhe punt e shtepijes.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sh Shabani

24 orë/ditë

- [ ] Kerkojm nje kujdestare per vajzen tone 2vjeqe , ne jetojm ne kanton Zùrich , - [ ] Mosha rreth35-50 - [ ] E sjellshme dhe e dashur me femij - [ ] Punnen e fillon ne Prill , pagesen e rruges e bejm ne , qendrimin dhe shpenzimet e ushqimit . - [ ] Pagesa mujore 550chf (nuk ndryshohet qmimi) nr.kontaktues +41766528371 - [ ] Lejeqendrim per 3muaj .

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Dona Abazi

8 17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj dika qe mund te kujdeset per vajzen time jetoj nee gjermoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardiana Dukaj

6-7 orë ne ditë orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojme kujdestare për vajzen tone për ne zvicer (Montreux). Vajza jone eshte shumë e urt, flen deri ne 11 natje dhe masdite flen prej 2 deri ne 5. Dhomen e keni vetmas. Moshen duhet ta keni 20-50 vjet. Mundeni mem kontaktu ne viber.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per vajzen 2 vjet si edhe per ndihmes per punte e shtepis.Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 30 Vjet dhe nga Shqiperia ose Kosova. Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 3 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 500 franga dhe nuk mund te ndryshohet.Kujdetarja me duhet prej dates 31.3.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 004179 552 73 54

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

ada azemi (25)

orë/ditë

Kerkoj pun si kujdestare e femijve ne ch kam pervoj pune kam punuar edhe me heret ne ch jam 25 vjeqare dhe jam nene kshtu qe kam pervoj te mjaftueshme me femij nr tel:+38346174474

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rukije Hoti

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj dado per 2 femit ne zvicerr prej 18marsit te interesuar me kontaktoni ne 0041791047837

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Albina Zeka

2 here ne jave 5 ore orë/ditë

Jetojm ne Gjermani ( Giessen), femija shkon ne Kopsht ne kohe te plot, kur semuret dua qe kujdestarja te jet me te, si dhe per punet e shtepise.

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Fadil Krasniqi

Tan diten orë/ditë

Kerkoi nje kukdestare per nje femij parashkollor, Dhe pastrim shtepie, Fjetja dhe ushqimimi ink. Dhe rrugem pahuajm ne Te intersumet duhet te ken te drejt qendrimi 3 muaj. Puna gjendet ne Zvicer

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Brena Neu

Plot orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkohet nje ndimse per fmij dhe punt e shpis, nese je e interesume lajmrohu ne viber 004178 402 78 69.

Shiko profilin

Pejë Jam kujdestare

Zana Beqiraj

12 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femij mund te kujdesem mir per ta pasi jam edhe vet nen

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Familja Arifi

- orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per dy femijet ne Zvicerr Familja Arifi +41788841885

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Lena Kryeziu

4 dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femij te interesuarat let tme shkrujan ditekt ne wats app ose Viber 0041 76 371 14 16 Jetoj ne Zvicer per me shum info me shkruani ...!

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Fatime A.

Gjith diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoim urgjentisht 2 kujdestare te regullta, te ndershme dhe besnike nga maqedonia per femijet ne ch per te interesuaret kontaktoni ne 078 694 22 35

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Altina Hamzaj

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per femijet 4 vjet dhe 1 vjet e 4 muaj. Duhet te jete e dashur dhe e qete me ta.

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Linda Amzai

8 Ohr dit orë/ditë

Kërkojm nje kugjestare fëmijesh/ ndihmes shtepiake, Jetojm ne zvicer mosha e kugjestares mbij 45 vjeqare. Femijet jan 12 dhe 4 vjet pagesa 500fr.   Te interesuarat le te lajmrohen ne viber 004178 400 69 34 ne mundësisht kugjestarja me qen nga Maqedonija.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidia Berisha

7 orë/ditë

Pershendetje. Jemi nje familje kosovare me fe katolike dhe jetojm ne kanton te Luzernit ne Zvicer. Kerkojme kujdestare per djemt tane dhe per ndihme ne punet shtepiake. Une si nane punoj 3.5 dite ne jave. Pagesa Fr. 700. Mosha e preferuar 23 - 40 vjecare. Numri kontaktues +41 76 3278809

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Nexhmije Krasniqi

8 ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam nje nene e pa pun nga prishtina kam pervoj per pune per kujdesje te femijve +38343978740 Prishtine

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lumnije Rama (27)

. orë/ditë

Kerkoj pun si ndhimse 1 her në javt jetoj n prishtin pagesa sipas marveshjes nr viber +38345234346

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Adlis aaa (0)

Max8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar per pune si babysiter ne ch. Nisja me 1 Prill. Ofroj kujdes maksimal per femijet Kushtet e punes: Fundja e lire Paga 700 Jane te lutur te kontaktojne ata qe pranojne kushtet! Faleminderi!

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Arbi Hoxhaj

4 -5 dite ne jav orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jom nene e dy femijeve dhe kerkoj nje kudestare per ta. Jetoj ne Zvicer kanton Aargau. Nese ke provoj dhe interes lajmrohu.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Edolina Shehu

7 -deri 17 orë/ditë

Un dhe Burri im punojm Kem nevoj per ndim per djal tanin. Dhe per pun shtepijake

Shiko profilin

/komuniteti