Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eli Muqiqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm nje dado per gocat tana binjake dado duhet te ket eksperienc me femijet dhe ti doje femijet te jet e sinqert e moralshme e paster .per ma shum info shkruni ne Nummer 004917660146088 viber ose whatsapp

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

adels m (20)

te djelen pushim orë/ditë 2 vite eksperiencë

jam adela nga shkodra jam 20 vjec po kerkoj pune kujdestare ne gjermani dua familje te rregullt muslimane kam ekperience pune jam e dashur dhe ambjentohem shpejt te interesuarit te kontaktojn ne kete numer 0692348669

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Flora Gashi

7h-18h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kemi nevoj per 2 femit e mi nje kujdestare prej mujit maj, te jet shum e paster dhe e qet me femi, duhet te ket pak experienc dhe qef per pastrim dhe te mos ta pin duhanin!!! Kushtet jan udha+500fr dhe dhomen e vet.

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Teuta S

15:30-18:30 orë/ditë

Te jete e pergjegjshme, banore e Fushe Kosoves dhe te jete fleksibile te punoj me orar te plote gjate pushimit pranveror, veror dhe dimeror shkollor.Kontaktoni pas ores 17:00

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

B A

0 orë/ditë

Pershendetje jemi nje familje ne zvicerr kerkojm nje dado per 3 vajzat per me shum info 0041 79 646 88 47

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Mevedete Tahiri

24/ditë orë/ditë 3 vite eksperiencë

Që nga 01.04.2019 kam nevojë për një kujdestare për djalin tim 2 vjeçar. Duhet të jet e kujdesshme, e pastër, të dija të gatuan për vete dhe djalin tim. Nëse ndjen veten të drejtuar për detyrën tani më lajmëro në whats apo +41768244842

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kune Salihi

Hene-premte 8 ore orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 vaijzat e mija dhe per mu e rendsishme eshte qe te kujdeset per femi dhe gatim gjtha tjerat kujdesem vete(larje hekurosje etj)

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

D G (-1)

6-8 orë/ditë

Pershendetje nena te dashura jam duke kerkuar pun si kujdestare kam pervoj pune jetoj ne prishtine jam pa obligime.Kontakti +383049851183(viber).kaloni bukur.

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Berina Gashi

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne franc , kam deshir te punoj , mund te kujdesem per pastrimin e shtepis

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bersisha Berisha

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Lerkohet zrgjent kujdestare qe e di gatimin be kanton solothurn. Pagesa 500-600 franga. Te interesuarit kontaktojn ne numrin +41789763300

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Bona Bona (9)

orë/ditë 20 vite eksperiencë

Pershendetje! Jam nje zonje 47 vjece. Banuese ne Tirane. Kam pervoje pune 20 vjecare. Kam trajnime te ndryshme per cdo moshe femije edhe per cdo faze te rritjes se femijes. Kam eksperience pune si ne Shqiperi edhe ne Itali. Jam nje person i dasher,i qete edhe serioz ne pune. Vendi I punes se preferuar Gjermania. Paga e preferuar rreth 800 €. Preferoj te pinok ne nje familje te qete edhe serioze.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Bekteshi

me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, ne jemi nje Familje serioze kem dy quna dhe kerkojm nje kujdestare qe esht serioze dhe qe mos ti ket problem punet e shtepis. Per me shum Informata me kontaktoni +41767414411

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Xheneta Azemi

8-9 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kërkojê urgjentisht kujdestare për fëmijun tim, jetojmë në Zvicerr, të interesuarat mund tê kontakojnë +41765431502

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Jona Ida

8-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam 29 vjece nga shqiperia kam tre vjet eksperience pune ndaj kujdesit te femijeve ,kush eshte e interesuar kontaktoni ne nr e WhatsApp 00355682245718 ne cilindo nga vendet e unionit europian,familja te jete serioze

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

D G (29)

pa orar orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jemi te interesuar per babyssiter per perkujdesjen e femijeve tane sa me shpjet te jete e mundur ,urgjente ,,te interesuarat ju lutem kontakt watsp ose viber ,00491756071199 ju mirepresim faleminderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

M L

? orë/ditë

pershendetje kerkojm kujdestare urgjent jetojm gjermoni lamrimi whatsapp viber serioz 00491756071199

Shiko profilin

Istog Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mbas marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Urgjent kerkoj kujdestare per fmjt tem 3 vjeq ede 1 vjet nisja 03.04.19. Pagesa 500 Franga Kontakt: 0041774604540.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda Ilda (0)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam e interesuar te punoj si babusiter ne Ch prej Fillimit te Prillit 2019. Te interesuarit le te kontaktojne

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Artan Abazi

- orë/ditë

Kerkohet urgjent kujdestare ne luzern te zvicrres per nje femije 2 vjeq.. kujdestarja muncisht nga maqedonia ose presheva, bujanovci (Serbin) te interesuar tel +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Hajzeraj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje Zonja te nderuara une kam nje vajz tani me 1 muaj e gjysem dhe koha qe perseri te kthehem ne pun pas lindjes po afrohet... Ndaj shpreh interesimin te gjej nje bbs e cila esht e sinqert, e urt e bujare e cila kujdeset per vajzen time sikur te ishte vajza e saj... Mosha e preferuar 35 - 45 vjeqare...per me shum info... Me kontaktoni.

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Jam Arlinda nga Zvicrra Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam një Djalë 3 vjeqar dhe një Vajzë 2 vjeqare per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni +41762381742

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Merlinda Linda

tanditen orë/ditë 2 vite eksperiencë

Urgjent kerkoj kujdestare per djalin tem 3 vjeq nisja sa ma shpejt. Pagesa 500Fr

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zana Zvicerr

5 orë/ditë

Kerkoj nje grua vetem per pune te shtepise. Per me shume informata me kontaktoni.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Blerta H

4 dite ne jav ka 8 ore orë/ditë

kerkojm kujdestare per femijet. Te ket pervoj shumevjeqe te jet mbi moshen 40 e dashur me femijet e perkushtuar dhe e qendruar. Gjitha shpenzimet i heqim me transport, ofrom single dhom gjumit ushqimi transporti kthyes.

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

Klaudia Lrc

8-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije ne nje familje serioze . Kam eksperience pune 2 vjeqare ne kujdesjen per femije. Nuk e pi duhanin. Akomodimi dhe transporti te behet nga ana juaj.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda ilda (0)

max8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendejte, Jam 25vjec kerkoj te punoj si babyssiter ne Kanton Ticino. Kam eksperince pune 2 vjecare me femijet . Perkushtim maximal persa i perket femijeve . Nuk e pi duhanin .Nisja pas 1Prillit Paga:mbi 600fr Fundjava :e lire

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Anisa Anisa

orë/ditë

Pershendetje. Jam nje vajze 22 vjecare nga Tirana dhe kerkoj te punesohem si babysitter ne Zvicer. Ne qofte se keni interes ju lutem me shkruani ne whatsapp +355675757556.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkojm kujdestare ne Luzern te zvicrres per nje femij 3vjeq prej muajit prill. Te interesuar te kontaktojn ne nr. +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aida O Os

Sa duhet orë/ditë

Kerkoj ndimse ne Germani. I kam dy femi ama ata shkojn ne kindergarten. Um duhet ndim me pastru, gatujt (ka pak) edhe me qu djalin e vogel ne/prej shkolles (jo larg prej baneses). Pagesa oshte 500 Euro, plus e paguaj transportin dhe ushqimin. Kurkoj serios personin, e besushme edhe me shkoll e mbesme minimum, fakultet preferuar.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alba jeta

18 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per nje Vajze 4 vjeqare . Vajza shkon ne kopesht prej ores 08:00 deri 12:00 ( ne ate kohe duhet te behen punet e shtepis edhe Dreka per Vajzen ), Dado do te jet ne perkujdesje per femijen vetem 4 dite ne jave. Perparsi kan Zonjat qe kan punuar me femije. Ne at koh kur ajo esht vetem me Vajzen prioritet ka vetem Vajzen, kur un gjindem ne shtepi, ajo esht e lir te mirret me punet e shtepis. weekend e ka te lir nese ka shoqeri apo familjar..Perndryshe edhe ne do te mundohemi te behem familja saj. Te interesuarit le te kontaktojn ne 0041765033107 Nje udhetim e ka te paguar Pagesa mujore 600.- Fillimi i punesimit 24.Prill 2019

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selmani Qendresa Qendresa

7 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 2 femi. Femit jan ne moshen 7 dhe 6 vjet. Puna ja nis me 1. Mai per dy muj. Ju lutum vetum te interesum qy jan sinqert. Per mashum info. Kontaktoni ne nr. 0041762049151

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ondina Uka

10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per femije nga fillimi i muajit Maj 2019, cdo dite pune nga ora 07:00 - 17:00. Femiu im eshte ende foshnje ne moshen 6 muaj. Nese ndokush, i cili ka pervoje pune ne kete fushe, eshte i interesuar per pune, i lutem t´me kontaktoje ne viber ne nr: 049-138-387 Sinqerisht. Me Respekt, Ondina Uka

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Elfete K (0)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje, jam nje nene e interesuar per te punuar me femije, kam shume pervoje pune, jetoj ne Zvicerr (Genève), familjet e interesuara per informata shtese mund te me shkruajne ne numrin tim kontaktues.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

E E

Pacaktuar orë/ditë

Interesohemi per nje kujdestare per mirembajtjen e femijeve ,,rasti urgjent ,,juu lutem kontakt viber ose watsap +00491756029451 ,Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tina Imeri

8-4:40 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te dashura nena nese jeni te interesuar per perkujdesjen e femijes tuaj mund te me lajmroni ne kete nr 049707521

Shiko profilin

Shkodër Kërkoj kujdestare

Adelina Qerimaj

08 17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje kujdestare per gjermani koha e qendrimt per 3 muaj paga 500€ per tu kujdesur per vajzen na kontaktoni ne kete nr 0698526724

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

A. Z.

7-17:15 orë/ditë

Kerkoj Dado prej 22. Mars 2019.Kush ka interes let lajmrohet +41 76 367 08 27

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

adlis a

max8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar te punoj si babysiter ne Ch nisja ne fillim te Prillit.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lirije Z

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy femit e mi 6 dhe 4 vjet ne zvicer züri. Per ma shum informata md kontakto

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Sara L

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije te vegjel ose te rritur , jam e dashur , e qete , i kuptoj shume mire dhe i dua femijet . Jam infermiere , nuk e pi duhanin. Transporti te jete i siguruar nga ana juaj dhe akomodimi gjithashtu. Po ashtu bej e punet e shtepise pa problem .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selmani Selmani

7 orë/ditë

Kerkoj Dado per 2Femi 6 dhe 7 vjet. Te jet e serjose dhe e kujdeshme per Femi dhe punt e shtepijes.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sh Shabani

24 orë/ditë

- [ ] Kerkojm nje kujdestare per vajzen tone 2vjeqe , ne jetojm ne kanton Zùrich , - [ ] Mosha rreth35-50 - [ ] E sjellshme dhe e dashur me femij - [ ] Punnen e fillon ne Prill , pagesen e rruges e bejm ne , qendrimin dhe shpenzimet e ushqimit . - [ ] Pagesa mujore 550chf (nuk ndryshohet qmimi) nr.kontaktues +41766528371 - [ ] Lejeqendrim per 3muaj .

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Dona Abazi

8 17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj dika qe mund te kujdeset per vajzen time jetoj nee gjermoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Iliriana Qosa

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te kujdeset mir per femijen dhe te mos kete vonesa ne pune. nr kontaktues 045 238 340

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Adela Qerimaj (20)

Fundjava pushim orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam 19 vjece nga shkodra jam e dashur ambjentohem shpejt i dua shum femijet kam eksperience pune qe e vogel jam marr me motrat e mia me te vogla te interesuarit te kontaktojne ne kete nr ne viber ose whatsapp 0698526724

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardiana Dukaj

6-7 orë ne ditë orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojme kujdestare për vajzen tone për ne zvicer (Montreux). Vajza jone eshte shumë e urt, flen deri ne 11 natje dhe masdite flen prej 2 deri ne 5. Dhomen e keni vetmas. Moshen duhet ta keni 20-50 vjet. Mundeni mem kontaktu ne viber.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per vajzen 2 vjet si edhe per ndihmes per punte e shtepis.Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 30 Vjet dhe nga Shqiperia ose Kosova. Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 3 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 500 franga dhe nuk mund te ndryshohet.Kujdetarja me duhet prej dates 31.3.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 004179 552 73 54

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tija Jashari

Me ditè orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mirmbaj pastroi shtepi banesa ne Prishtinë zakonisht me dite te caktuara +38343978740

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

ada azemi (24)

orë/ditë

Kerkoj pun si kujdestare e femijve ne ch kam pervoj pune kam punuar edhe me heret ne ch jam 25 vjeqare dhe jam nene kshtu qe kam pervoj te mjaftueshme me femij nr tel:+38346174474

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rukije Hoti

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj dado per 2 femit ne zvicerr prej 18marsit te interesuar me kontaktoni ne 0041791047837

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Albina Zeka

2 here ne jave 5 ore orë/ditë

Jetojm ne Gjermani ( Giessen), femija shkon ne Kopsht ne kohe te plot, kur semuret dua qe kujdestarja te jet me te, si dhe per punet e shtepise.

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Fadil Krasniqi

Tan diten orë/ditë

Kerkoi nje kukdestare per nje femij parashkollor, Dhe pastrim shtepie, Fjetja dhe ushqimimi ink. Dhe rrugem pahuajm ne Te intersumet duhet te ken te drejt qendrimi 3 muaj. Puna gjendet ne Zvicer

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Iliriana Qosa

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te respektohet orari i punes , pagesa behet me rregull, mosha e kujdestares 25-45.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Brena Neu

Plot orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkohet nje ndimse per fmij dhe punt e shpis, nese je e interesume lajmrohu ne viber 004178 402 78 69.

Shiko profilin

Pejë Jam kujdestare

Zana Beqiraj

12 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femij mund te kujdesem mir per ta pasi jam edhe vet nen

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Familja Arifi

- orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per dy femijet ne Zvicerr Familja Arifi +41788841885

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Lena Kryeziu

4 dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femij te interesuarat let tme shkrujan ditekt ne wats app ose Viber 0041 76 371 14 16 Jetoj ne Zvicer per me shum info me shkruani ...!

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Fatime A.

Gjith diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoim urgjentisht 2 kujdestare te regullta, te ndershme dhe besnike nga maqedonia per femijet ne ch per te interesuaret kontaktoni ne 078 694 22 35

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Altina Hamzaj

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per femijet 4 vjet dhe 1 vjet e 4 muaj. Duhet te jete e dashur dhe e qete me ta.

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Linda Amzai

8 Ohr dit orë/ditë

Kërkojm nje kugjestare fëmijesh/ ndihmes shtepiake, Jetojm ne zvicer mosha e kugjestares mbij 45 vjeqare. Femijet jan 12 dhe 4 vjet pagesa 500fr.   Te interesuarat le te lajmrohen ne viber 004178 400 69 34 ne mundësisht kugjestarja me qen nga Maqedonija.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidia Berisha

7 orë/ditë

Pershendetje. Jemi nje familje kosovare me fe katolike dhe jetojm ne kanton te Luzernit ne Zvicer. Kerkojme kujdestare per djemt tane dhe per ndihme ne punet shtepiake. Une si nane punoj 3.5 dite ne jave. Pagesa Fr. 700. Mosha e preferuar 23 - 40 vjecare. Numri kontaktues +41 76 3278809

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Leonardo Gorvokaj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje! Kemi nevoj per nje kujdestare fimjesh. Jemi ne Zvicerr , ju lutem nese jeni te interesuar me kontaktoni. Nr.tel. +41799170440 viber,watsapp..

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Behare Berisha

. orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjent prej 24.02 ne zvicerr per dy vajza 5 vjet dhe 2 gjys +41767328826

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Nexhmije Krasniqi

8 ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam nje nene e pa pun nga prishtina kam pervoj per pune per kujdesje te femijve +38343978740 Prishtine

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lumnije Rama (27)

. orë/ditë

Kerkoj pun si ndhimse 1 her në javt jetoj n prishtin pagesa sipas marveshjes nr viber +38345234346

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Adlis aaa (0)

Max8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar per pune si babysiter ne ch. Nisja me 1 Prill. Ofroj kujdes maksimal per femijet Kushtet e punes: Fundja e lire Paga 700 Jane te lutur te kontaktojne ata qe pranojne kushtet! Faleminderi!

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Nexha R.....

Me marveshje orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam nënë ja e pa punë kam përvoj për mirmbajtje te shtepive banesave ne Prishtine +38349323364 !

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Arbi Hoxhaj

4 -5 dite ne jav orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jom nene e dy femijeve dhe kerkoj nje kudestare per ta. Jetoj ne Zvicer kanton Aargau. Nese ke provoj dhe interes lajmrohu.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selxhije Vitija

5-10 orë/ditë

Kërkoj Kujdestare në Zvicer për Vajzen time 6 muajsh në moshen 43-55 të jeni për interesim më telefononi në Viber ose Wazap +41762166533

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Edolina Shehu

7 -deri 17 orë/ditë

Un dhe Burri im punojm Kem nevoj per ndim per djal tanin. Dhe per pun shtepijake

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Dh Meka (41)

Tere kohen orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam Dhurata nga Shqiperia , km punuar si kujdestare per 5 vite ne zvicer, perkujdesem per femijet te cdo lloj moshe , kam eksperience me femijet sepse jam edhe vete nene por kam punuar edhe ne zvicer per 5 vite. Me pelqen shume kjo pune, une mund tia filloj serish punes si kujdestare me 28 mars. Nese jeni te interesuar me kontaktoni ne numrin +355692593573 ne whatsapp ose viber

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

D R (0)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje , kerkoje pune si kujdestare me orar te plote kam pervoje pune jam shume e qete dhe e dashur me femijet .. +38349678756

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Dhurata Meka (41)

Tere kohen orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam Dhurata nga Shqiperia , km punuar si kujdestare per 5 vite ne zvicer, perkujdesem per femijet te cdo lloj moshe , kam eksperience me femijet sepse jam edhe vete nene por kam punuar edhe ne zvicer per 5 vite. Me pelqen shume kjo pune, une mund tia filloj serish punes si kujdestare me 28 mars. Nese jeni te interesuar me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Gona H

8-5 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj pun si kujdestare

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eliza Eliza

Sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prsh, kerkoj pune per ndihme ne mesime per femije prej klases 1 deri 5 Kam te perfunduar Fakultetin e Edukimit me UP Jetoj me Prishtine Pagesa 3€ 1 ore e gjysme mesim. Kontakti 046/176-082

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

B A

0 orë/ditë

Pershendetje kerkojme dado per 3 femije nr 0041796468847

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lirije Zuka Zuka

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per dy femit e mi Djali 6 Vjet dhe Qiken 4 Vjet ne zürich te zvicres. Personi duhet te ket mundsi te udhtoj pa Viza! Per mashum informata me kontaktoni.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Din Din

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jetojm ne Zvicerre korkojme nje kujdestare per kujdesjen e femijeve tane ne CH

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Nora Ora

8-19 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne Zürich Kerrkoj per 2 muj e gjysem Paguaj 600 CHF Mosha 22-30 Te dije nje gjelle me pregadite Te kete shkollim

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Jolina Jola

12 orë/ditë

Mosha juaj 20 deri max 37. Paguhen dy rruget ndersa ardhja duhet te sigurohet ne fillim vet. Pas perfundimit te 3 mujorshit rikthehen paret e ardhjes dhe paguhet kthimi.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A.M.D Amd

00 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Luzern/zvicerr Na duhet nje TET qe vjen te KUJDESET per ne dhe ti NDIHMON mamit ne gjith punet e shtepis Ne jem 3 femij 1 3 5 vjeq Na duhet nje TET E NDERSHME BESNIKE E DURUSHME DHE E PASTER.. nje njeri familjar... Mami diten e shtun punon Ditve tjera esht me neve ne shtepi dhe me ty ti ndihmoni njera tjetres.. Mami do paguj 600fr ne muaj dhe rrugen per te ardhur tek ne.. Puna fillon menjeher dhe zgjat 3 muaj Mosha ideale per ne 35-45 vjeq Ne dhe mami i lutem vetem atyre TETAVE qe jan dakort me rrog dhe me pun te lajmrohen.. Ju mirpresim +41763939035

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Bina Ja.........

Me ditë orë/ditë 4 vite eksperiencë

Beje pastrimin e shtepive dhe banesave, mundesisht te jene ne Prishtinë, numri 049323364!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tuana Timi

Me marrveshje orë/ditë

Pershendetje jam duke kerku nje kujdestare per femit e mi ne zvicerr mosha 18 tej 28 per me shum info me kontaktoni ne nr 0041789320330 ju faliminderit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ardita Dita (22)

E diskutushme orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ju mirpres.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Saranda L.

I diskutueshem orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj dado mbi moshen 40 vjeqe te kontaktojne vetem te interesuarat nr tel whatsapp +41768012603

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dona P Jashari

16;30-21:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoje kujdestare per femijet 3 vjeq , mundesisht te jete ne Bregun e diellit, Perparsi pervoja e punes. Te eshte e dashur me femije dhe komunikative. Me shkruani ne Viber ose ne tel 044/196-670, orari 16:30-21:00

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Sonja Matohiti

24x7 orë/ditë 9 vite eksperiencë

Jam e interesuar qe te punon si kujdestare mund te kujdesem per dy femij, pastroj shtepin dhe te bej punet tjera ju lutem me kontaktoni ne tel: 00355666172236

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Lola Gashi

5 dit javt orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje.. jemi nje Familje ne zürich kerkojm nje kujdestare per 3 femijet ton.. me 3mujorin e plot ju lutem dhe jo mbij 28vjeqare.. kerkoj nga data 8.marsi 2019 numri kontaktus 0041788299571

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K.k K.k

1 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkohet urgjent dy kujdestare ne Stuttgart Nisja menjeher Paga mujore 1000 euro per nje dado dhe rrugetimi Preferohet te jet nan dhe vet Kujdesi per binjak 6 muajsh Punet nuk duhet ber vetem kujdesi i femijeve Orari 7:00-17:00 Wikendi esht i lir per dadon

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

E S

Part-time orë/ditë 1 vit eksperiencë

Ofroj sherbime kujdesi per raste te veqanta (festa apo evente te ndryshme) Pagesa behet ne baze te oreve te punes brenda mbremjez.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Flora Gashi

8 orë/ditë 12 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kundestare e femijeve , kam pervoj pune ne kete l?mi si dhe shume trajnime, kam punuar edhe nderkombetarë, pasiqe flas gjuhen angleze dhe kroate ... Ju falemindwrit per mirekuptim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Marina Leoni

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kekoj kujdestare per djalin 7 vjeqar me duhet nga data 6.02.2019 per me shum me kontaktoni nr +41786994050 mosha te jet 25 deri 35 vjeqare .

Shiko profilin

Vushtrri Jam kujdestare

Valentina Imeri

08-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Nena te dashura Nese deshironi te lajmroni per perkujdese te femijut tuaj numri im kontaktues eshte 049707521

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K K

08:00 - 17-00 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Kerkohet urgjent kujdestare Paga 1000eu Vendi punes stuttgart

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Afrdita Kamberi

8 or ne dit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kam nevoj per nje kujdestare per vajzen time dua te jet mosha 30 der 50 vjet dua te jet e dashur e embel te kem besim te plot nese dal e kenaqur mund te ket dhe pages extra ju flm per mirkultim. pres te me lajmeroheni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lauresha Mullarama

7:30 orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per djalin tim 9 muajsh. Te interesuarat le te me kontaktojne per detaje.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adelina Hasani

7 dite orë/ditë 6 vite eksperiencë

Me kontaktoni nese jeni te interessum. Mosha 45 vjeqare deri 55. Prej 30 Mars 2019 na nevoitet ni kukdestare per vajzen ton te dashur. Me kontaktoni ne whatsap ose ne viber

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tiana Xhemaili

sipas marreveshjes orë/ditë

Kerkohet kujdestare per 2 femije ne Zvicer, kerkohet person serioz dhe angazhim maksimal ne mbikqyrjen e femijeve. Per pyetje te tjera lidhur me pagen,akomodimin,biletat,etj mund te na kontaktoni ne Whatsapp dhe Viber ne kete numer telefoni 0041 76 409 97 89.

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Markeliana Braka

6-8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam njeri I ,oral she, me integritet e miresjellshme dhe punetore

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tranda Gjonbalaj

7-17 orë/ditë

Pershendetje Kerkoj nje kujestare per femije nga fillimi i muajit Mars, cdo dite pune nga ora 07:00-17:00. Femiu im eshte ende bebe ne moshen 6 muajsh. Gjindemi ne Prishtine te banesat e Scandinavian Construction, Mati 1. Te lutem me kontaktoni ne Viber ne +38349934254 Me respekt, Tranda

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Xhejlan Zilebeari

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jom grua serize kerkoj pun si beby sister le te me kontaktoj ne ket numer 049110931

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lena Misini (0)

Me marreveshje orë/ditë

Besoj se nuk do te zhgenjeheni nga une

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa B

Per ka 3 muaj orë/ditë 1 vit eksperiencë

Mirdita jemi nje familje serioze nga zvicra kanton Bern. Kerkojm prej muajt shkurt nje kujdestare per dy femijet tone. Nese jeni te intetesume me kontaktoni ne viber ose whatsapp numri im esht 004176906840.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ida Ida

Hë-di orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm kujdestare per 3 femij dhe mbirmajtjen e shtepis Ne zvicerr Paga mujore 600fr +rruga dhe jetesa tek ne Puntorja duhet te jet nga Maqedonija Kosova Presheva ose Bujanovci Mosha kujdestares 30-45 vjet Te interesuarit ju lutem me kontaktoni ne whatsapp ose viber +41763939035

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Bahtije Musliu (0)

9 deri 4 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj pun per pastrim tshpis ose kujtestare tfmive orari prej 9 deri 4 rroga 200 nr kontaktus 046 169 839

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Edona M.

6-12 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per 3 vajzat te moshave 6, 3 dhe 1 vjec ne Gjermani. Punoj home office dhe gjendem ne shtepi tere kohen. Nuk ka nevoje te behet asnje pune tjeter pervec kujdesjes se femijeve (te mirret me ta, ti dergon ne kopsht dhe ti mer prap) ne kohet e caktuara kur jam e angazhuar me pune qe eshte kryesisht ne mengjes. Ushqimin dhe cdogje tjeter e bej vete. Mund te me kontaktoni ne lete nr. +4915221997780

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Rasi Vjollca

24 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita kerkoj bebissiter per dy femit e mi 10 edhe 2 ju lutem me lajmrohi ne 0786943020

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Xhylsime Latifi (0)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare prej 25 shkurt te jet kujdestarja serioze une jetoj ne ch ne solothurn kam dy femij djali 9 dhe vajza 6 vjet per ma shum info me kontaktoni ne ket numer 0767311832 wasap ose ne wiber

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Merita Alan (0)

12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj te punsohem baby sitter ne ch jam 45vjece kush ka interes per nje muaj kontakt nr tel +355684723977 ndodhem ne zürich

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Fatime Sekret

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj dy puntore qe te vine cdo tre muaj si kujdestare per dy femije dhe sipas marreveshjes per puner e shtepise. Per me shume info ne +41787787646

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Jahiu Jahiu

3 muaj orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare serioze, e dashur dhe e sinqert!!! Jemi nje familie Musliman, djali i ka gati dy vjec.. te interesuarat me kontaktoni ne whatsapp! Ju pershendes.. 0041791737517

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Edona B

12;00-17:00 (E Hene-E premte) orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Behare Berisha

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare ne zvicerr per femi,prej muajit mars dhe te me ndimon rreth punve te jet femer e ndreshme +41767328826

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Seina Sin

8+ orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje.Jam Ina 32 vjec nga Tirana.Kerkoj pune si dado Zvicer osr Gjermani.e gatshme fund janari. 00355688126466

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Abnesa Fana (23)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

kerkoj pune si kujdestare, kam pervoj pune shume vjeqare. kete pune e bej me mjaft pergjegjesi dhe perkushtim 049222598

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Nurije abdiji

8/10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjentisht per femit e mi jetoj ne zvicer te interesuaret mund te me kontaktojn ne nr 0041763362311

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Rolantina Muji

12-7:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shpresoj te jeni e kenaqur nga un dhe nuk do i bjerni pishmon

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Arbnora Aliu

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Me duhet ni Kujdestare e Sinqert e Dashur me Femit edhe qe ka Interes Pune... Faliminderit Ju Pershendes...!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Enaema Muqiqi

Plot orë/ditë

Pershendetje Kerkojm urgjent ni Dado per Binjaket vajzat tana 20 mujshe . Dado duhet te ket eksperienc me femijet ti doje femijet te jete e sinqert e moralshme te jete e interesume ne punen qe e bon Edhe per femijet . Te mos e ket Problem mi bo Edhe punet e shtepis . Dhe te jete e paster higjenike Dado . Per ma shum Info lajmrohuni ne numer 004915223303068

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Eli Ahma

3 muj orë/ditë 1 vit eksperiencë

Per meshum informata me kontaktoni +41793993369

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arjana Gashi

12-17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije 8muajsh nga e hena ne te premte vendodhja drenas prane gjykates.vec me u kujdes per femije sdu as pastrim as gatim nr tel:049616212

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lira Bytyçi

8.00-16.30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun i cili eshte me nevoja te veçanta. Femiu eshte i qete, nuk ec qe te shkaktoj probleme, vetem duhet ushqyer dhe qendruar me te. Femiu eshte me pampers. Zonja duhet te jete e dashur, e afert, e kujdesshme dhe te respektoj punen. Me duhet edhe pak ndihme ne punet e shtepise. Duhet te punoj 5 dite ne jave me orar te plote dhe te shtunave kur kam nevoj, por jo orari i gjate. Pagesa 250€. Te lajmerohen vetem ato qe vertete jane te interesuara dhe kane nevoj per pune! Viber ne nr. +38344403226

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

Zvicer orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj ni kujdestare per te me ndihmon me mirbajt shtepijen te din me pregatit päbuken femijet jan te rritur edhe shkojn ne shkolle mir.kush ka interes +41788504654

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elsa Kryeziu

08:00-15:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Erida Cela (23)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Saime saime

tanditen orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djemt e mi. 6,5 vjeq dhe 4 mujsh. Djemt 6 dhe 5 vjet jan ne parashkollor. Te intressuar let tum kontaktojn : +41786111848

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Granita Gallopeni

orë/ditë

Jam e interesua te punoj si kujdestare per femije, kam te kryer fakulltetin e edukimit, po me pamundesin e punesimit ktu vendosa me u interesu per vendet e huaja..! me respekt Granita..!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Afrdita Selimi

8-10 orë/ditë

Mirdita Kerkoj ni kujdestare per ne zvicer I kam dy vajza 5&4 vjet. Pagesa osht 500 € Prej te hanen deri te premten duhet me ba gati vajzen 5 vjet per ne parashkollor ne ora 8. Dmth jeni me vajzen 4 vjet veten ne mengjes tej te kthehet ne ora 12 prej shkolles. Dua te me ndimosh ne ushqim edhe pastrim ne shpi. Qofse jeni te interresuar kontakoni ne nr +41788884814

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anisa L (25)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem kujdestare per femi prej 8 janar 2019 ,jam 25 vjece per me shum info kontaktoni ne whatsup ju faleminderit .+355665328125

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selxhije Vitija

5-10 Ohr orë/ditë

Kërkoj Kujdestare për në Zvicer për vajzen time për interes më telefononi në Viber ose Wazap +41762166523

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lola Lola

8-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar te punoj babysitter

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Besarta CH Krasniqi

I ndryshueshem orë/ditë

Mosha e deshiruar 25-40 vjece

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Mirlinda Gerdellaj

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

K.p Krasniqi

Diten orë/ditë

Pershendetje ,,,,Jemi te interesuar per Babysitter per perkujdesjen e femijeve tane ,,,,Ju lutem Kontakt viber ose watsapp 004915257046483 Ju mirepresim ,,Faleminderit

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Nora Muqiqi

I plot orë/ditë

E Kerkojm urgjent nje Dado Te jete e dashur me femijet te ket eksperience te jet e paster Dado ti doje femijet te mos ti ket problem punet e shtepis kontaktoni ne ket numer +4917620901343

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Lenjani

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per femijet e mi,jetoj ne zvicerr te interesuarat te me kontaktoj ne nr +41764506206

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ilir Kamberi

tri dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm kujdestare ne ZVICER per kujdesin e nje femije.Te jete e pergjegjshme,korrekte e dashur per femij si dhe mosh prej 25 deri 40 vite Te interesuarit te lajmrohen ne whatsap apo email. Ju faliminderit.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadije Gimolli

5 or ne dit orë/ditë

Kerkojm nje kujdestare per vajzat tona ne zvicerr orari i punes 5 or ofrojm banin dhe kushte shum te mira pagesa 600 frnga ne muaj dhe pages e udhtimit +41762338704

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje, kerkojm kujdestare per nje femij 3 vjeq, vendi zvicer, kujdestarja te jet nga maqedonia ose shqiptare nga serbia, per me shum info.. +41791952657

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Antometa Petroshi (23)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Besoj qe do ngeleni te kenaqur preso lajme nga ju flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sabu Bash.

Sipas punes orë/ditë

Pershendetje, i kam dy femije edhe jam duke kerkuar ni Kujdestare urgent. Ne jetojm ne svicer. Per me shum Info ju lutna me Kontaktni ne Nummer 0041792877374

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Shala

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj babysiterin per ne Zvicerr 0041765039112

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

shqipe maksuti

8 or ne ditje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam nje nene 31 vjeqare kam dy femi, 7 dhe 2 vjec jam e interesuar per nje babysiter ne Zvicer un punoj ne shtepi Homme office, kjo duhet te kujdeset per dy femit tme ndimon per mbajten e pastertis ne shtepi, te gatuaj ndonjeher , kerkoj nje Person pa mar parasysh mosha nje person qe i don femit dhe esht e sjellshme din ta ruan konfidentalitetin e familjes ta respekton punen diken serioz . Paguaj vajtjen dhe per rrogen Dua te Bisedoj me personin e interesum ju lutem me konkatoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V. B.

Sipas marreveshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per femin 14 muj the 4 vjet. Kujdestarja duhet me dit gatimin dhe te ket provoj me femi. Bisedoni niher me familjart e tani kontaktoni. Duhet te jet gru me moral e sinqeritet te lart perndryshe nuk funktionon bashkjetesa. Duhet te jet e paster ne maximum sepse kemi djalin 14 mujsh. Vajzat se nuk e din gatimin dhe pa provoj me femi te vogel mos det kontaktojn. Pagesa asht 500-600 frang. Nese ke interes lajmrohu ne ket numer. +41789763300 Ju mirpresim

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Linda Shala

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj dado per tre femijet e mijë ne zvicerr,kerkojm qe te jetë me provoj pune edhe te ket nje durim te madh me femijet tonë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

E A

8:30 16:30 orë/ditë

Me nevoitet te mirembaj shtepine dhe te hekuros Vendi- Hajvali

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jetmir Beluli

05:00-16:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj Kujdestare ne Zvicer per 2 femije 1 djal 2 vjet dhe 1 vajz sapo lindur. Data filimit te punes prej 1.8.2019. Transporti nga ana ime. Per me shume Informatione lajmrohuni ne ket Nr. +41791318565

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

H.Malici H.Malici

7-17 orë/ditë

Pershendetje, me duhet urgjent nje kujdestare per femijet e mi, djali ka 7 kurse vajza 2 vjet. Kujdestarja duhet edhe te ndimoj ne punët e shtepis. Jetojmë ne Zürich te zvicrres. Ju lutem vetem ato qe kan te drejt te vin pa viza. Te interesuarët le të me shkruajn ne email adresen h_hoti@hotmail.com

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Musa Sinani Sinani

07:23 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

E Deda

me marreveshje orë/ditë

Pershendetje ,,Jemi nje familje nga Kosova qe jetojme ne Gjermani .Jemi te interesuar per babyssiter per perkujdesjen e 3 femijeve tane ,nje djale dhe dy vajza perkatesisht 8,6,5 vjec .Mosha deri 35 vjec , kontakt watsapp 004915257046476 ju mirepresim ,,Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

N S

Sipas orarit tim te punes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare nga Janari per femije si dhe ndihmes per pun shtepiake. Pagesa 600€ mujore . Per me shum kontaktoni 0041792640798

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Sidorela Broshka

orë/ditë 6 vite eksperiencë

E adhuroj kete pune,.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Vale Gashi (0)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare e femijeve ne Prishtine. Kam 5 vite pervoje pune Me kontaktoni ne nr 049418239

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lena Hoti

0 orë/ditë

Kerkojm nje Kujdestare per dy femijet ton ne Zürich, rroga 500 plus dy Biletat. Nummer kontaktues +41787551210

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selmani Selmani

3 muj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per Femi 6 dhe 7 vjet. Me i bah punt e stepijes dhe femive me i pregadit buken. Jemi familje e sinqert.ju lutem vetum nga Presheva dhe Maqedonia. Ju pershendes.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

L P

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jam duke kerkuar pune si kujdestare kam eksperience pune,kerkoj te jene familje e rregullt dhe serioze, per me teper me kontaktoni ne nr 00355692463166

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ilda Ilda

max8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar si babysiter per nje muaj nga Dhjetori

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S TC

7:30 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Njomza Krasniqi

08 - 17:00 orë/ditë

Kerkojme kujdestare per femijet. Djali 21 muaj dhe vajza 5 vjecare. Perparsi pervoja e punes. Te eshte e dashur me femije dhe komunikative. Me shkruani ne Viber ose ne tel 049/899-866 mbas ores 16:30

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lina S.

07.00-18.00 orë/ditë

Pershendetje, jemi nje familje 3 anetareshe. Kerkojm per Vajzen tonë 3 vjeqare, nje kujdestare. Ne jetojm ne afersi te Zürichut dhe te dyte, punojm qdo dite. Vikendeve jo, poashtu edhe kujdestarja e ka te lir ne vikend. Kerkojm nje kujdestare te sinqert, e dashur me femije dhe te jete serioze. Jemi me prejardhje nga Prishtina, jemi shum serioz, njerz familjar dhe poashtu shume te mirkuptushum. Punt e shtepis dhe gatimi duhet me qen. Numri: 004179 510 36 70

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa A

8:00 orë/ditë

Une po kerkoj kujdestare per femiun tim 4 muajsh, ne lagjen vranjevc. Orari 8:00-17:00, prej te henes deri te premten. Pagesa sipas marreveshjes. Preferoj qe kujdestarja te kete eksperience, te jete mbi 30vjec dhe te jete nene

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Ada Azemi (24)

orë/ditë 5 vite eksperiencë

kerkoj pun si kujdestare e femijve ne ch kam pervoj pune kam punuar edhe me heret ne ch jam 24 vjeqare dhe jam nene kshtu qe kam pervoj te mjaftueshme me femij nr tel:+38346174474

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Zerina Hoxha (29)

8+ orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per kujdestare ne gjermani ose zvicer. E certifikuar per kujdestare. Me eksperienc pune mbi 3 vjet. E dashur, korrekte dhe e pergjegjshme. Me pelqen te angazhohem bashk me femijen dhe te ndihmoj ne punet e shtepis normale me nje pages ekstra.

Shiko profilin

Kamenicë Kërkoj kujdestare

Arsim Berisha

8 orë/ditë

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Teuta M.

Mbas marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Mirdita kerkojm kujdestare SA ma spejt. Paga 500chf. Kontakt: 0041774604540

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Dona Kastrati

8-16e30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femijen 9muajshe (vetem per kujdesin e femijes) orari 8-16:30 te interesuarat lajmerohuni ne +38344949411(viber)Ju mirpresim.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

T Ma

Sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkojm urgjentisht BBS.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dona Dona

17:00-21:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoje kujdestare per femijet 3 vjeq , mundesisht te jete ne Bregun e diellit, orari 17:00-21:00 4 ore paga 120 euro , te interesuarat te lajmrohen ne nr e tel 044582812 pas ores 16:30

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Tuti Z.

i plote orë/ditë

Kerkoj nje zonje per kujdestari te vajzave poshtu per pregaditje ushqimi dhe pastrim shtepie . Deshiroj te jete e sjelleshme dhe e moralshme.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dani Lola

Plot orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkohet nje Kujdestare per ne SVIZERR. Mosha 30-45. vetum zonje qe nuk e pin duhanin. Lajmrohu ne viber 0041763796620

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zize Zize

24h orë/ditë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per vajzen 2 vjet si edhe per ndihmes per punte e shtepis.Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 30 Vjet dhe nga Shqiperia.Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 3 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 500 Fr. dhe nuk mund te ndryshohet.Kujdetarja me duhet prej dates Janar 2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 004179 552 73 54

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Adrian Fejzuli

24h orë/ditë

Ndim ne zvicer per ne banes me pastru me ndimu ne stepi per information lajmronu Qe flasim

Shiko profilin

Pogradec Jam kujdestare

Anxhela Yskollari

7-10 orë/ditë

Kerkoj tr punesohem si babysitter me 3 ose me shume muaj. Jam r komunikurshme dhe e buzeqeshur. Kam marrfhenie te mira me frmijet.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

1 Hoti

12or orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj dado per 2 femij ne Zvicerr te interesuar me kontaktoni ne 0041791047839

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Besa BeSa

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj pune per perkujdesjen e nje femije te moshes 2 deri ne 5 vjet , jam e dashur dhe e kujdesshme me femijet kam pervoj pune 4 vjeqare te interesuarit te kontaktojn ne nr 043-796-752

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Egzon Abazi

24h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kemi nevoj per kujdestare serioze per dy femijet tan nga data e 15 janarit per ne Bern te Zvicres +41793046427 Viber dhe wattsapp

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Arta Arta

4 orë/ditë 5 vite eksperiencë

kerkoj pune per mesim privat per femije , punoj ne arsim qe nje kohe te gjate te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044-607-418

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Hazbije Bytyqi (41)

8 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Kam pervoj pune jam e interesume ndihmoj edhe npunet e shtepis

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Mamo Sibi

7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj bebister per zvicer , per djalin tim per me shum me kontakni nr etelfonit 0041765643466 zoja te jet mbi 40 njerz te sinqert ju lutem ..

Shiko profilin

Vlorë Kërkoj kujdestare

Aulona Vlore

08.00-14.00 orë/ditë

Kerkoj nje zonje nga vlora te kete eksperince me femije. Te jete e dashur dhe e gatshme te lozi me femijen. Preferohet te dije dhe ti jape femijes ilacet (shurup) kur ka nevoje. Zonja nuk do jete vetem me femijen por me mamane time.

Shiko profilin

Berat Jam kujdestare

Ersilda Sulovari (29)

24 ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam e dashur dhe e kujdesshme me femijet . Me pelqen ti argetoj dhe ti mesoj .kam edhe djalin tim 5 vjec me vete per arsye se nuk kam ku ta le .

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Leskaj L

24ore orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershndetje jam nje zonje nga shqiperia. Jam e interesuar per tu punesuar si kujdestare te moshuarish. Te interesuarit te me kontakojne ne numrin 00355692913747 viber/wp

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Fatime abazi Abazi (0)

Orar I plot orë/ditë 17 vite eksperiencë

Jam nje nenen kam punuar ne kuzhinen kryesore pardhkollore 10 vite kam punuar si kujdestare me vite po tasht jam pa pun per shka te burrit knaqen isemuar tasht jam me dy femij jetoj me qera kam nevoj shum per pun ne dy femij jetim

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Negja Rexha

Me dite orë/ditë 7 vite eksperiencë

Jam nje nene me kater femij pa pun nga Prishtina kam pervoj per mirmbajtje te shtepive banesave 044534325 !

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Besarta Besarta

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj pune si mirmbajtese e banesave apo shtepive , ose per kujdesjen e nje femije kam pervoj 5 vjeqare . Te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne numrin 043-796-752 .

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Jona Jona

24 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me shkruani ne viber nese po kerkoni nje kujdestare +355699121920 ose gmail jonaj5878@gmail.com

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Klea vjerdha (0)

8-10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj te punesohem si baby sitter. kam pervoje pune me femijet 0-2 vjec dhe me te rritur. Gjithashtu ksm kryer studimet e larta per mesuesi. paga 800€ dhe transporti nga ana juaj. whatssap 0696350116

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fatbardha Gurgurovci

Ore orë/ditë

Kerkojm dado per vajzat tona binjake 1.5 vjeqe dhe nje vajz 10 vjeqe e cila nuk ka nevoj per kujdesje te tepert. Kujdestarja te jet e sjellshme dhe e moralshme. Te sjelljet mir me femij. Jetojm ne zvicerr. Te interesuarat lajmrohuni ne Email gurgurovci1982@hotmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Qendresa Nikaj

00:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pun si kujdestare per femi te interesuarat le tme shkruajn ne viber +38349280072

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

A. Z

7:45 - 18:00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, Kerkoj nje Babysitter prej Janarit. Kush ka interes let lajmrohet +41 76 367 08 27

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lumnije Rama (27)

. orë/ditë

Kerkoj pun si ndhimse rreth punve te shtepis 1-2 her ne javt kam provoj pune per ma shum mund te kontaktini ne nr tim viber +38345234346

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Albana Uku

8 orë/ditë 20 vite eksperiencë

Jam nga Tirana e certifikuar per Babysitter me eksperience pune

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Emi D

5 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj te kujdesem Per 1-2 femije (hene-premte), nga ora 13-18

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Lina H.

3 mujor orë/ditë

Pershendetje Kerkoj nje kujdestare per vajzes ton te dashur dhe te me ndihmoj ne punt e shtepis. Jemi te dyt te punsuar. Pirja duhanit nuk lejohet. Personi te jet 40- 50 vjeqare. Puna esht ne zvicer dhe per 3 muaj. Kerkoj nga mesi janarit 2019.Nese jemi te kenaqur besoj se kontakti do te vazhdoj. Ju mirpresim me respekt.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Jona Cadra

24 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam shum e kujdeseshme per femijet i dua shum ata nese po kerkoni nje dado te sjellshme dhe te rregull jam e gatshme per familjen tuaj Faleminderit !

Shiko profilin

Tetovë Jam kujdestare

Elmedina Aliti (24)

7-8 orë/ditë

Jam e qet,di te kujdesem shum mir per femijet,I kuptoj shum mir

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Fadil Neziri Neziri

12 ore orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare me vajzat tona 3 dhe 5 vjeqe.Kujdestare serioze,e moralshme e perkushtuar ne pune dhe kujdes ndaj femijeve.Perveq kesaj ajo do te kujdeset edhe per mirmbajtjen e baneses.Jetojm ne Zvicerr ne kantonin e Argaus.Ju lutem na shkruani ne emailin tone neziri.fadil19@gmail.com. Te gjitha zonjat dhe zonjushat qe mund te udhetojn pa viza si nga maqedonia dhe shqiptare nga serbia te na shkruajn. Pershendetje nga familja neziri

Shiko profilin

Ferizaj Jam kujdestare

Ajtene Limani

6-8 orë/ditë

Jom 25 vjeqare kuptohem leht ne femijet .

Shiko profilin

/komuniteti