Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Fjoralba Zogaj (21)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Zonja.Jam e interesuar Te punoj me femije mundesisht ne Prishtine, jam e dashur me femije kam pervoje Pune. Mund Te punoj edhe me gjysme orari nga 8-12. Faleminderit.Detale Profili

 • Femër
 • 2 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: 200
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Fakulteti