Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nita Shehu

Te bisedohet orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ! Jetojm ne zvicerr, kerkojm kujdestare me eksperienc per dy femije, 7 dhe 21 mujsh ! Ju lutem, kujdestarja duhet te jet 30-50 vjecare dhe te mos pije duhanin ! Kontaktoni per interes +41792640798

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: Te bisedohet
  • Pagesa: 600€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti