Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aishe Kuqi

24 orë/ditë

Pershendetje kerkoj kujdestare urgjent per per 2 femijet e mi ne jetojm ne zvicer personi ne fajal duhet te jet e dashur me femij dhe e besushem per me shum informat me kontaktoni kaloni mir.

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: Person e pagun dhe pastaj kur vjen te une une do ja paguaj Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti