Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Anisa Anisa

orë/ditë

Pershendetje. Jam nje vajze 22 vjecare nga Tirana dhe kerkoj te punesohem si babysitter ne Zvicer. Ne qofte se keni interes ju lutem me shkruani ne whatsapp +355675757556.Detale Profili

 • Femër
 • orë / ditë
 • Pagesa:
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Fakulteti

/komuniteti