Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zana Zvicerr

5 orë/ditë

Kerkoj nje grua vetem per pune te shtepise. Per me shume informata me kontaktoni.

Detale Profili

  • orari: 5
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti