Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Fier Jam kujdestare

Jona Ida

8-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam 29 vjece nga shqiperia kam tre vjet eksperience pune ndaj kujdesit te femijeve ,kush eshte e interesuar kontaktoni ne nr e WhatsApp 00355682245718 ne cilindo nga vendet e unionit europian,familja te jete seriozeDetale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 8-10 orë / ditë
 • Pagesa: Mbi 600 ne varsei sa femij jan
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Fakulteti

/komuniteti