Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eli Muqiqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm nje dado per gocat tana binjake dado duhet te ket eksperienc me femijet dhe ti doje femijet te jet e sinqert e moralshme e paster .per ma shum info shkruni ne Nummer 004917660146088 viber ose whatsapp

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 500 € Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti