Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Balaj

Sipas marveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemnje familje serioze kerkojm nje bebisiter nese jeni e interesuar lajmrohuni jetojm ne genev ch

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas marveshjes
  • Pagesa: Sipas marveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti