Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rineta Gashi

9 or ndit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy qika ktu ne luzern ne ch ju lutem te lajmroni ne ket numer+41799460783

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 9 or ndit
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti