Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Dorentina K (21)

8,9. orë/ditë 3 vite eksperiencë

Punoj si kujdestare per femije munde te kujdesem per 2 apo 3 femije,po ashtu mund te beje kujdes te ndonje te moshuare,ju lutem te me kontaktojn vetem femrat jam me mbules nikab nga prishtina,Punoj edhe ne shkup.Me kontektoni ne whatsap ose viber. +38344810344.Detale Profili

  • Femër
  • 3 vite eksperiencë
  • 8,9. orë / ditë
  • Pagesa: 250€
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme
  • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti