Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

09:00 - 14:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jame e intersuar per Kujdestare per djalin 1 vite e gjys te intersuarat te lajmrohen ne numrin 044167223.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 09:00 - 14:00
  • Pagesa: 150 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti