Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara Tuana

Me marrveshje orë/ditë

Pershendetje jam duke kerkuar nje kujestare ne zvicerr ne kanton bern per daten 28.04.2019 ose me 1.05.2019 per me shum info mund te me kontaktoni ne Nr 0041789320330

Detale Profili

  • orari: Me marrveshje
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti