Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

E E (40)

orë/ditë 17 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femije Nga Shqiperia Jam vet prind dhe di si te sillem me femijet. Te interesuaret te me shkruajn ketu +355692913747Detale Profili

  • Femër
  • 17 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 500-600
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti