Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Kristijan Gjolaj

me marrveshje orë/ditë

Pershendetje Kerrkoj Kujdestare per kujdesjen e femijeve. Jam e interesuar ne fund te muajit Maj. Te interesuarat te kontaktoj ne nr. +41 786744955

Detale Profili

  • orari: me marrveshje
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti