Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

D D

Me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ,kerkojme urgjent punetore per kujdesin e femijeve dhe mirembajtjen e baneses ,ju lutem kontakt viber ose watsp 004915257046483 faleminderit

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: Me marreveshje
  • Pagesa: Me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti