Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dado L

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 2 femij nga fillimi qershorit te interesuarat te lajmrohen ne ket nr 0041799567840

Detale Profili

  • 5 vite eksperiencë
  • orari: 10
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti