Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

E D

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Mirdita, Kerkoj 2 puntore rrobaqepse me eksperience per atelier ne zvicer. 5 dite nga e hëna deri të premten Nese keni te aferm ne zvicer shum me mire Pagesa dhe kushtet shume te mira Per kontakt ju lutem email : emira_destani10@hotmail.com

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti