Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ganimete G.

orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj pune si kujdestare per femije kam 5 vjet pervoje pune. 045 593 997Detale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti